Şimdi Ara

NOKIA 6233 VS ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yaklasık 5 sene oldu artık emektar 6233 u degistirmenin zamanı geldi. Bilenler bilir 6233'un en buyuk ozelligi stereo speaker ları ile yuksek ve kaliteli ses sunmasıdır.Sarj konusunda da cok basarılıdır. Ben bu ozellikleri tasıyan , en fazla piyasada 2 senedir bulunan - artık cok eski bir model almayalım - şık bir telefon arıyorum. Fiyat sınırı olmadan bu ozellikleri sunan guncel bir telefon var mı ? Paylasan olursa sevinirim. Buradanda 6233 culere selam ederim.. Su an kullandıkları tlf dan memnunlar mı acaba ?

• bende aynı dertten müzdaribim.. bulursan bana da haber ver. gerçi ben telimden memnundum o beni bırakana kadar bırakmaya niyetim yoktu, ta ki bi çılgınlık anında duvarla temas edene kadar ben kafama göre bir şey bulamadım. alo desin yeter modellerden birini alıcam artık.
  • W995
  • Ben de W995 diyorum. Daha kalitelisi yok.
  • w995i arastıracagım ama o da cok yeni bir urun sayılmaz biraz inceledigim kadarı ile . Biraz nokia x2 yi arastırdım.Ancak daha sonra vazgectim.Ses cıkısının bangır bangır olması
    degil kaliteli dıs ses vermesi onemli
  • guncel
  • w995 harika şuan kullanıyorum zaten walkman telefon ses konusunda hiç sıkıntın olmaz ..
    Piyasaya çıkalıda 2 yıl olmadı galiba ama isterse 10 yıl olsun gold da sıfırı var sanırım özellikleri gayet güzel tavsiye ederim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.