Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
37
Favori
315.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru Anlamışsınız 2 Ram Slotu Var Sanırsam Anakart da İlerde Neler Olur Bilemeyiz Tabi 8GB Gelir mi Gelmez mi :) Ama Şuan ki Sistem Zaten Oyunlar İçin Yeterli 6GB Ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyCeySaN -- 16 Ekim 2011; 11:48:05 >
  • internetten siparişi verdim
    onaylamaları için nüfus cüzdan fotokopisi kredi kartı fotokopisi falan istediler
    onları da fakslayınca tamamdır bu iş
  • .( FRAPS ) oyunda FPS yi ölcen program

.( HW ) monitör Sıcaklık değerlerini gösteren program

.( CPU-Z ) Cpu , Caches, Mainboard , Memory , SPD Bunları Test Edebilirsiniz

.TechPowerUp CPU-Z 0.5.4 Ekran Kartını Test Edebiliriz

.Everest Ultimate Edition Bilgisayar Hakkında Bilgi Verir

.HD Tune 2.55 Sürümü İle Test Edebilirsiniz HD Tune Tam Olarak Neyi Test Ediyor Bilemiyorum Bilen Varsa Yazabilir

.3D Mark Score 3D Özelliğini Test Ediyor Sanırsam Tam Net Bir Bilgim Yok :)

.AIDA 64 Everest Ultimate Edition Gibi Bilgisayarımızın Hakkında Bir Çok Bilgi Öğrenebiliriz

Ben AIDA 64 Programını Kullandım Sadece Diğer Programları Bilemiyorum Ne İşe Yaradıklarını Doğru Yazdım mı Onuda Bilemiyorum Genelde Bilgisayarda Yapılan Testleri Bu Programlar İle Yapıyolar Diye Biliyorum Diğer Marka Ve Modellerin Forumlarına Bakarsanız Bu Programları Görebilirsiniz Oralardan Topladım Bu Programları

Bilgisayarını Bu Programlarla Test Eden Veya Edecek Olan Birisi Varsa Lütfen Sonuçlarını Resimli Bir Şekilde Eklesin Foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyCeySaN -- 16 Ekim 2011; 12:19:39 >

• Çok Acill Cevap Verin Ben Suan 1400 T.L ile Vatan Bilgisayara Gitsem 1400 Nakit Alabilir miyim İndirimden Faydalanabiliyor muyum Acill Cevap Lütfen

Veya 500 T.L lik world kartım var üstünü nakit versem gene indirimden faydalanabilir miyim acill lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyCeySaN -- 16 Ekim 2011; 12:26:49 >
  • bu modelde turbo boost varmı yokmu anlamadım artı sandy bridge var dendi ama kart geçişlerini kendimiz mi yapıyoruz??
  • ya lütfen bu bilgisayarda turbo boost teknolojisi yokki tek kötü tarafı o kimse deginmemiş :D
  • bende dun netten aldım ama benden fotokopi istemediler.daha once netten hiçbir alışverişimde boyle bişey olmamıştı . merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademeren

ya lütfen bu bilgisayarda turbo boost teknolojisi yokki tek kötü tarafı o kimse deginmemiş :D

Olmadığına emin misiniz? i5-2410M ve i5-2430M'de TurboBoost teknolojisi vardır.
  • İlk Sayfada İşlemcilerin Özellikleri Yazıyor vede Turbo Boost Teknolojisi Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizor

bu modelde turbo boost varmı yokmu anlamadım artı sandy bridge var dendi ama kart geçişlerini kendimiz mi yapıyoruz??

Turbo Boost var hocam. 1 sayfa once paylasmıstım turbo boostun gostergesini.
  • Beyler Şimdi VatanBilgisayara almaya Gidiyorum Bakalım Alabilcek miyiz :)
  • vatanın sitesine girigimde turbo boost yazmıyordu pardon ben öylegördüm sayın dostlarım formu begendim güzel ve yeni katıldım yanlış bişey yazarsam uyarın lütfen ama sizce bu bilgisayarımı alsam DELL INS. 5110 CORE İ5-2410M 2.30GHZ-4GB-320GB-15.6"-DVDRW-1024MB GT525M-CAM-BT-W7BAS
    Notebook Çantası FİYATA DAHİL 1284 de yoksa lenevo z570 mi ben turbo bost yok diye onu düşünmüştüm ama uzman arkadaşlar var diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Orijinalden alıntı: trizor

bu modelde turbo boost varmı yokmu anlamadım artı sandy bridge var dendi ama kart geçişlerini kendimiz mi yapıyoruz??

Turbo Boost var hocam. 1 sayfa once paylasmıstım turbo boostun gostergesini.

eyv
  • Bir Çanta İçin Onu Alacaksan Ama Gene Senin Tercihin Ben Bugün Vatan Bilgisayara Gidip Lenovo z570 Alcam ALLAH izin Verirse Senin İçin O Bilgisayarı da İncelerim

Gözlemlerimi Size Aktarırım Eğer Dediğiniz Markayı İnceleme Fırsatı Bulabilirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: perlinganit

bende dun netten aldım ama benden fotokopi istemediler.daha once netten hiçbir alışverişimde boyle bişey olmamıştı . merak ettim

siparişi verince bana mail geldi
    siparişinizin onaylanması için bu belgeleri yollayın dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

quote:

bende dun netten aldım ama benden fotokopi istemediler.daha once netten hiçbir alışverişimde boyle bişey olmamıştı . merak ettim

böyle saçma bir şey daha duymadım. kredi kartı fotokopisini yollamak çok riskli bence
  • arkadaşlar sizde( d: )diski kac gb gorunuyor ve kacı dolu ?
  • çok acil cevap lazım bana arkadaşlar biri yardımcı olsun lütfenn :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: crafty25

quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

quote:

böyle saçma bir şey daha duymadım. kredi kartı fotokopisini yollamak çok riskli bence

ama sadece önyüzünü istiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker13

arkadaşlar sizde( d: )diski kac gb gorunuyor ve kacı dolu ?

750 gb diyor alırken ama c 654gb d de 30gb 28 i boş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.