Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
37
Favori
314.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NarqozZ

quote:

Orijinalden alıntı: ssdserkan

quote:

Orijinalden alıntı: NarqozZ

mediamarkt 4gb ram 1 gb ekran kartlı modeli 1000 lira sizce alıyımmı?

http://www.mediamarkt.com.tr/static/pdf/depolari-bosaltiyoruz-0127.pdf

aynen bende bundan almayı düşünüyorum sizce alınmalı mı???

173 adet acaba Türkiye genelimi bilginiz var

evet türkiye geneli onlar

• beni de eklermisin..bende vatandan aldım.i7 işlemci 2 gblık gt540m ekran kartı 6 gb ram.kasa sağlam çok hoş duruyo.şık tasarım.kullanmasam bile touchpad kısmı diğer lenovalara göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim.g560 almıştık ablama ondan daha iyi yani.1780 liraya aldık ankamallden.70 tane de çekiliş hakkı kazandık araba kesin bizde :)

benim sormak istediğim bir soru var.daha çok fazla olmadı alalı ve çok fazla oyun kurmadım ama doom3 oyununda ve yüzüklerin efendisi oyununda yarım ekran çıkıyor.çok sinir bozucu birşey.oyun ayarlarından ayarlayamıyorum.bu iki oyunda da aynı şey olduğundan galiba nvidia kendi ayarlarından ayarlamak lazım.nasıl ayarlayabileceğimi söyleyebilecek biri varmı?
  • Arkadaslar Pes12 yukluyorum dusuk Gpu Ram Dıo 6gb ram var... 59-320825 bende bu model bilgisayar var ve oyunları acamıyorum galıba 2tane ekran kartı surucusu varmıs G540 ekran kartını nasıl acık hale getırebılırım otunları acamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmail190

Arkadaslar Pes12 yukluyorum dusuk Gpu Ram Dıo 6gb ram var... 59-320825 bende bu model bilgisayar var ve oyunları acamıyorum galıba 2tane ekran kartı surucusu varmıs G540 ekran kartını nasıl acık hale getırebılırım otunları acamıyorum

Öncelikle cihazın ön kısmındaki GPU anahtarı aktif değilse onu aktifleştirin, aşağıdaki resimde işaretlediğim yerde ışık yanmalı.

Aşağıdaki linkten güncel ekran kartı sürücüsünü indirip kurun ve daha sonra yazdığım adımları izleyin.

http://uk.download.nvidia.com/Windows/285.62/285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

1) NVIDIA Denetim Masası'nı açın ve 3D Ayarlarının Yönetilmesi bölümüne girin.

2) Program Ayarları kısmına geçin ve Ekle butonuna basın; PES'in kurulu olduğu dizine gidin ve settings.exe dosyasını bu listeye ekleyin.

3) pes2012.exe ve sonradan eklediğiniz settings.exe için "Bu program için tecih edilen grafik işlemciyi seçin:" kısmını "Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" olarak ayarlayın ve ayarları kaydedip çıkın.

Bu ayarlamalar yapıldıktan sonra oyunu nVidia ekran kartı ile oynayabilmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: geceninmatemi

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-322378-z570-core-i5-2450m-250ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=58592

bu ürün stoklarda bitmiş. alan arkadaşlara hayırşı olsun diyorum.

şimdi ben düğn akşam saat 20,00 sularında sipariş verdim tedarik aşamasında diyorlardı acaba bizimki de mi iptal oldu daha bilgi gelmedi ama vatandan aldım işallah sıkıntı yaratmazlar uzun süredir Pc için araştırma yapıordum iptal ederlerse kötü hissedecem ..

• quote:

vatandaki %25 lik indirimden faydalanarak bugün siparişimi verdim.yorumlarınızı bekliyorum.inşallah iyi bir seçim yapmışımdır şayet fiyatvatan çok uygun geldi.

ben bugün mağazasına gidip aldım şuan için memnunumbir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrkan -- 28 Ocak 2012; 18:52:09 >

• Kargo hakkında bilgisi olan var mı ? Ben perşembe gecesi 00.30'da aldım ve bu sabah kargoya verildi yazıyordu, öğleden sonrada müşteri okundu gibi birşey yazıyordu.Ne zaman elimde olur acaba bilgisi olan var mı ve pazar günleri UPS kargo çalışıyor mu ?

Bu arada diğer alan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.Bence bu fiyat/performans açısından başka laptop yok.Arkadaşların söylediğine göre de zaten en son oyunları yüksek ayarlarda sorunsuzca kaldırıyor.Çok işimi görecek bir laptop :)
  • Bugun Vatan Notebook mağazasından Z570 59-322378 modelini sipariş ettim haftaya elime ulaşıcak inşallah.
    -i5 2450M, 2.5ghz(3.1turbo boost)
    -8gb ram
    -nvidia gt540m 2gb
    -750gb hdd

fiyat 1384tl (%25 indirim ile)

gayet uzun süre idare edeceğini düşünüyorum umarım kalitesi de beklediğim gibi çıkar.
  • Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet:) artık benım de Z570 im var:) Core i5 2450M-GB DDR3-500GB-15.6"-DVDRW-2GB GT 59-320830
    Vatan Bilgisayar 1321 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karoten -- 28 Ocak 2012; 21:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty26

Bugun Vatan Notebook mağazasından Z570 59-322378 modelini sipariş ettim haftaya elime ulaşıcak inşallah.
    -8gb ram
    -nvidia gt540m 2gb
    -750gb hdd

gayet uzun süre idare edeceğini düşünüyorum umarım kalitesi de beklediğim gibi çıkar.

aynı ürünü bende bu hafta ki indirimden sipariş ettim. uzun süredir almak istediğim, ancak hep son anda kaçırdığım bir üründü. fiyatı da döviz kurlarının da düşmesiyle son derece uygun hale geldi. sıkı bir lenovo kullanıcısı olmamda almamda etkili oldu.
  • @musty26, @karoten ve @cawrash hayırlı olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

quote:

Orijinalden alıntı: musty26

Bugun Vatan Notebook mağazasından Z570 59-322378 modelini sipariş ettim haftaya elime ulaşıcak inşallah.
    -8gb ram
    -nvidia gt540m 2gb
    -750gb hdd

aynı ürünü bende bu hafta ki indirimden sipariş ettim. uzun süredir almak istediğim, ancak hep son anda kaçırdığım bir üründü. fiyatı da döviz kurlarının da düşmesiyle son derece uygun hale geldi. sıkı bir lenovo kullanıcısı olmamda almamda etkili oldu.

aynı bilgisayarı ben de aldım dün şuan memnunum hiç bir sorununu görmedim. kasası falan sağlam duruyor.

• Arkadaşlar UPS kargo pazar günü teslimat yapıyor mu ?
  • merhaba arkadaşlar.arkadaşıma z570 at modelinden aldık.ama ekrandan şikayetçi.beyaz zeminde özellikle pikseller gözüne çok batıyormuş.video falan izleyincede karelenme var diyo.iade etmek istiyor,ürünü bimeksten aldık 1366 tl ye.ne almalı sizce lütfen yardım edinnn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneş__

merhaba arkadaşlar.arkadaşıma z570 at modelinden aldık.ama ekrandan şikayetçi.beyaz zeminde özellikle pikseller gözüne çok batıyormuş.video falan izleyincede karelenme var diyo.iade etmek istiyor,ürünü bimeksten aldık 1366 tl ye.ne almalı sizce lütfen yardım edinnn.

Full hd alsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karoten

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet:) artık benım de Z570 im var:) Core i5 2450M-GB DDR3-500GB-15.6"-DVDRW-2GB GT 59-320830
    Vatan Bilgisayar 1321 TL

Oha yeni gelenler 2450M mi 2410 vardi 2430 getirdiler simdi de 2450 olmus
  • Birazdan 59-322379 modelini alıyorum elime geçince izlenimlerimi paylaşırım.

Düzenleme: Az önce PCDepo'dan sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkut17500 -- 29 Ocak 2012; 15:03:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moulder64

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-322378-z570-core-i5-2450m-250ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=58592

bu ürün stoklarda bitmiş. alan arkadaşlara hayırşı olsun diyorum.

şimdi ben düğn akşam saat 20,00 sularında sipariş verdim tedarik aşamasında diyorlardı acaba bizimki de mi iptal oldu daha bilgi gelmedi ama vatandan aldım işallah sıkıntı yaratmazlar uzun süredir Pc için araştırma yapıordum iptal ederlerse kötü hissedecem ..

valla ben cuma sipariş verdim dün baktım c.tesi izmire yollanıd yazıyodu pazar baktım haritada görüyosum p.tesi bakıyorum haritada çıkmıyo bekliyoruz gelince ilk paylaşımları yaparım.

• arkadaşlar bende lenovo z570 i5 modelini media marktan 999 tl. ye alarak aranıza katıldım.

arkadaşlar bu fiyatada aldığıma seviniyimmi bilemedim.

3 saat bekleyerek sabah 6 da sıraya girdim almak için.

bigisayarı alıp eve geldikten sonra teşhir ürünü olduğunu farkettim.

o soğukta sıraya girerek kullanılmış bilgisayar almak çok zoruma gittti açıkcası.

geri media marktın yolunu tuttum durumu anlattım.

onlarda beyfendi o kalablıkta arkadaşlar size teşhir ürünü olduğunu söyleyememişler içlerinde teşhir üründe vardı sıfırıda vardı size o denk gelmiş dedi.

isterseniz iade alalım dedi. yeni sıfır ürün kalmadığını söylediler.

üründe fazla bir çizik darbe yok 3 ay teşhirde kalmış. kampanya günü bir güzel paketleyip. sıfır ürünlerin içi
    ne kutulamışlar. o şansda bize vurdu.

14 gün iade hakkım olduğunu söylediler.

teşhirli ürünü sıfırmış gibi satmaları suç değilmidir.?

tüketici haklarına başvursam. ne sonuç alırım?

ne yapmam konusunda yardımcı olursanız sevinirm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUBALEN -- 30 Ocak 2012; 10:48:45 >

• Belki kampanya olduğu için ayrıntılarda teşhir ürünü dahildir yazıyor olabilir.Kampanya şartlarını iyi incelemenizi öneririm eğer teşhir ürünü dahil değildir yazmıyorsa tüketici hakem heyetine başvuru yapın derim.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.