Şimdi Ara

444 1 444 kim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
192.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hergün 3-4 kez arıyor açıyorum ses yok.daha öncede arayıp babamı istediler yok diyince devam ettiler bir kaç gün şimdi sesde vermiyolar..Kimdir bunlar internette aradım bişey bulamadım :/ 0216 444 1 444..

• Beyin bedava...
     444 1 444 kim??
  • 444 1 444 sahtekarlığının ilerlemiş level ı. insanları kendilerini türk telekom görevlisi gibi tanıtıp onlardan kredi kartı numarası vb. gibi şeyler istiyorlar. kullanıcının aklında bulunması gereken ise ne türk telekom ne de avea gibi servislerin hiç bir şekilde hiç bir şifreyi sormaması. kurallar böyle çünkü.

hatta hat değiştirirken operatörün şifre göndermeye çalıştığı esnada eski şifremi söyleyecek olmuştum. "lütfen benimle hiçbir şifrenizi paylaşmayın" diye paylamıştı beni.

arayanlar hat sahibinin ismini bilse bilde (ki muhtemelen biliyorlar) sakın ola ki şifrelerinizi vermeyin sevgili suserlar.

genelde hat sahibi evin babası olduğu için tarife hakkında konuşmak istediklerini belirtip o kişiyi çağırıyorlar. o yüzden babaları da bi uyarmak lazım. boşta bulunup şifre mifre vermesinler kimseye.

alıntı sahibi:ashtafoshtafalafoshingen

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNow

Beyin bedava...
     444 1 444 kim??

http://lmgtfy.com/?q=444+1+444
  • Bizide bu sabah aradılar açmadım.İyiki açmamışım...
  • şimdi de dahil bayram da her gün 3 kez arıyorlar hiç açmadım..kamuoyu bilgilensin...
  • türk telekomdan arıyorlar 216 ile başlıyorsa istanbul müdürülügüdür alan kodunun çıkmaması lazım ses gelmemesi yogunluktan dolayı hatadandır

ayrıca hiç bir türk telekom sizden kredi kartı bilgnizi istemez sizde paylaşmayın zaten paylaşmaya başladıgınız anda gerçek türk telekom sizi durduracaktır görüşmeler kayıt altındadır böyle birşey yapmayın diye

neden aradgına gelirsek tarife değişikligi için arıyorlardır
  • 1 kere açtım ses yok karşı taraftan hala arıyorlar ama ne iş anlamadım, en iyi sinir harbi telefonu açmamaktır günde 3 kere arıyorlar hiç açmıyorum
  • bizim peder beyi de aramışlar 5-6 kez açıyormuş kapanıyormuş kim diye sordu goglda turk telekom faln yazyrdu sonra kendimi burda buldum.Söyledim dolandırıcılarmış diye açma dedim.
  • Türk Telekom'u arayıp durumu anlattım , biz kampanyalarla ilgili bilgi vermek için arıyoruzdurda hatların yoğunluğundan ses gelmiyodur dedi, böyle saçma bir şey söylediler. Artık herkesin telefonu arayan numarayı gösteriyor hiç açmayın arkadaşlar sinir harbini siz kazanın Bir hafta boyunca günde 3 kez aradılar hiç açmadım vazgeçtiler artık ben kazandım
  • BU hafta aradılar azarladım kapattım.

biraz önce bi daha aradılar taciz ediyorlar resmen

telefon beleş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

BU hafta aradılar azarladım kapattım.

biraz önce bi daha aradılar taciz ediyorlar resmen

telefon beleş ya

he ya sürekli bilgi güncelleme adı altında 4 yıldır arıyolar.hat sahibini istiyolar isim vererek.her zaman evde yok hat sahibi diyorum.az önce beni de aradılar
  •  444 1 444 kim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 haftadır günde 4 kez arıyorlar, 1 saat önce yine aradılar güzel bir kalaylamak için açtım telefonu tam başlıyordum listeye sekreter çıktı birazdan müşteri temsilcisi bağlanacak isterseniz kazık tarifelerimiz şunlardır bunlardır derken kapattım, iyi dedim telefonu açtım sistemden işaret koyarlar bir daha aramazlar diye sevinirken 20 dakka sonra pat bir daha aradılar, yine antin kuntin saçma sapan bir telefon tarifesi önerecekler inadına açmayacağım.
  • Evi cebi her gün arıyorlar artık cevap bile vermiyorum. Galiba nasıl oluyorsa konuşmaların faturasını bize kesiyorlar. Biz aramışız gibi oluyor. Fatura yüklü gelince şüphelendim sizce bize mi yazıyorlar ?
  • açmayın zamanınıza yazık
  • Yahu ne dolandırıcılığı ttnetten arıyorlar kampanyalar hakkında bilgilendirmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim peder 75 yaşında sonunda iplerini buldu aynı zamanda heykır gitti binalarına meğersem bunlar fbi den miş adam seciyorlar sizmisinz lan benim 3310 çaldıran

bunlara döner bıcağı ile bir girişi var fatalty 4 kişinin kelle düştü sonuç olarak eve etrafında swatlar var ama girmeye tırsıyolar 50 ölü sonrası
  • Benim numaramın ne işi var sizde.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.