DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
13
Cevap
0
Favori
9.534
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1998 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:08:53
      Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:10:01 >

• Teğmen
      161 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:12:11
      Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

• Binbaşı
      1998 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:13:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

Sağolun hocam , gelecek hafta ineceğim İstiklal'e o zaman bakarım. Ama varoşumsu bir yer tarifini biraz daha açabilir misiniz

Edit: Birde allah aşkına neyinden zevk alıyorsunuz böyle birşeyin, arkadaşımda aynı sizin gibi bu şeylerin karşısına geçip rahat 1 saat oturabilir sıkılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:16:36 >

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:14:13
      quote:

:-)))

SSS || Forum Kuralları || Dahili Bileşenler Bölüm Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz
    • Teğmen
      161 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:21:17
      Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suki_ -- 12 Ekim 2011; 22:22:24 >

• Binbaşı
      1998 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:21:29
      Updullah , neredeyse 20 gün var ama yinede garantiye almak istiyorum baylar.

quote:

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç doğulu insanların olduğu yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

Hocam nerelere yönlendiriyorsunuz beni , kar küresi derken sakata gelmiyelim O değilde sağolun cidden not ettim söylediklerinizi , 20 milyon civarıysa 2-3 tane bile alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:24:07 >

• Teğmen
      217 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:29:41
      google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

• Binbaşı
      1998 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:31:56
      quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

• Teğmen
      217 Mesaj
      12 Ekim 2011 22:38:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Alıntıları Göster

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

kadıköyde bi yer var İnönü caddesinde panel diye orda var pahalı modeller

• Teğmen
      104 Mesaj
      14 Aralık 2012 16:53:39
      quote:

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

Bu ürünü şuradan bulabilirsin http://www.buldumbuldum.com/hediye/kar_kuresi_yilbasi_hediyeleri/

• Çavuş
      70 Mesaj
      14 Aralık 2012 19:49:20
      quote:

kar benimde içime huzur veriyor oturup 1 saat izleyebilirim biri bana internetten alabileceğim (kaliteli) bir link verirse ders çalışırken yanıbaşıma koymayı düşünüyorum :D

• Onbaşı
      34 Mesaj
      01 Aralık 2013 01:39:51

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

insan tanımlayışına yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traBolic -- 1 Aralık 2013; 1:41:03 >
      Andrew_kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      101 Mesaj
      01 Aralık 2013 01:44:19
      http://www.artisthediye...si-satin-al,TA-1387.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 2 3 4(Tamam daha da katlanamam) :!
      Suzuki Hayabusa GSX-R 1300
    • Binbaşı
      1998 Mesaj
      01 Aralık 2013 11:09:47
      Konunun tarihine bakmıyor musunuz ya

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.