Şimdi Ara

Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
13.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:10:01 >

• Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

Sağolun hocam , gelecek hafta ineceğim İstiklal'e o zaman bakarım. Ama varoşumsu bir yer tarifini biraz daha açabilir misiniz

Edit: Birde allah aşkına neyinden zevk alıyorsunuz böyle birşeyin, arkadaşımda aynı sizin gibi bu şeylerin karşısına geçip rahat 1 saat oturabilir sıkılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:16:36 >
  • quote:

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

:-)))
  • Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.S.E. -- 12 Ekim 2011; 22:22:24 >
  • Updullah , neredeyse 20 gün var ama yinede garantiye almak istiyorum baylar.

quote:

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç doğulu insanların olduğu yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

Hocam nerelere yönlendiriyorsunuz beni , kar küresi derken sakata gelmiyelim O değilde sağolun cidden not ettim söylediklerinizi , 20 milyon civarıysa 2-3 tane bile alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:24:07 >
  • google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

kadıköyde bi yer var İnönü caddesinde panel diye orda var pahalı modeller
  • quote:

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

Bu ürünü şuradan bulabilirsin http://www.buldumbuldum.com/hediye/kar_kuresi_yilbasi_hediyeleri/
  • quote:

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

kar benimde içime huzur veriyor oturup 1 saat izleyebilirim biri bana internetten alabileceğim (kaliteli) bir link verirse ders çalışırken yanıbaşıma koymayı düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi vallaAma Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

insan tanımlayışına yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traBolic -- 1 Aralık 2013; 1:41:03 >
  • http://www.artisthediyelik.com/Kar-kuresi-satin-al,TA-1387.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun tarihine bakmıyor musunuz ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.