Şimdi Ara

Maaş Bordrosu İstemeyen Banka Tavsiyesi Kredi İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
29.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kredi çekecez maaş bordrosu istemeyen bir banka varmı çalıştığım yer akrabanın maaş bordrosu vermiyo çekme kredi filan diyo 1000 tl çekicem borçlarım için

• borçla borç kapatmak..2 sene önceki halimi gördüm sende,sana tavsiyem aldığın maaşı borçlara ver 1 ay aç gez daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

borçla borç kapatmak..2 sene önceki halimi gördüm sende,sana tavsiyem aldığın maaşı borçlara ver 1 ay aç gez daha iyi.

şu andaki halim çok kötü herşey üst üste geldi varmı bildiğiniz banka gidip ufak tefek borçlarımı yatırcam
  • Teb
  • Banada 15 bin lazım. Var mı tanıdığınız tefeci?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solenzara

quote:

Orijinalden alıntı: makaslakoşanadam

quote:

borçla borç kapatmak..2 sene önceki halimi gördüm sende,sana tavsiyem aldığın maaşı borçlara ver 1 ay aç gez daha iyi.

şu andaki halim çok kötü herşey üst üste geldi varmı bildiğiniz banka gidip ufak tefek borçlarımı yatırcam

Denizbankta şansını dene.Cebimde kredi diye uygulamaları var.Sadece ikametgah belgesi ve nüfüs cüzdanı(yada fotokopisiydi) istiyorlar.Bir dene şansını olumsuz dönerlerse başka çare buluruz sana

Tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazıp boşluk bırakın, T.C. kimlik numaranızı 3280'e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

Üstte yazanı yap bakalım bir

yaptım hocam nettende baktım 1000 tl çok rahat yetiyor inşallah çıkar yardımlarınız için sağolun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Denizbankta şansını dene.Cebimde kredi diye uygulamaları var.Sadece ikametgah belgesi ve nüfüs cüzdanı(yada fotokopisiydi) istiyorlar.Bir dene şansını olumsuz dönerlerse başka çare buluruz sana

Tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazıp boşluk bırakın, T.C. kimlik numaranızı 3280'e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

yaptım hocam nettende baktım 1000 tl çok rahat yetiyor inşallah çıkar yardımlarınız için sağolun

quote:

KREDİ BAŞVURUNUZA ÜZÜLEREK OLUMLU YANIT VEREMİYORUZ

Bana verdikleri cevap bu. Borç istemek ne zor şey lan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olumlu veya olumsuz geri dönecekler.Sonucu bildirirsen sevinirim.

mevcut bilgilerinizle başvurunuza olumlu yada olumsuz yanıt veremiyoruz detaylı bilgi için şubemize gelin diyor ne yapalım hocam

• manisa-somada oturuyorum denizbank şubesine giderim yarın sabahtan inşallah olur yardımların için sağol başka varmı bildiğiniz denizbank gibi bordrosuz veren banka
  • quote:

quote:

manisa-somada oturuyorum denizbank şubesine giderim yarın sabahtan inşallah olur yardımların için sağol başka varmı bildiğiniz denizbank gibi bordrosuz veren banka

Kardeşim bir Teb pratik krediyi dene.Üstte bir arkadaş belirtmiş zaten.

Onunda istediği evraklar şunlar.

Kredi Kullandırım Anında Gerekli Evraklar:

Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi
    Adres Belgesi - Muhtarlıklardan alınacak ikametgah / yerleşim belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş, adınıza kayıtlı olan fatura

Teb Pratik Kredi Sitesi

http://www.teb.com.tr/bireysel/pratik-kredi.aspx?gclid=CI6jw9j-3asCFcZXmAodxW6dNg

Somadaki Denizbank şubesi

Şube Adı Adresi İlçe/Semt Telefon Faks
    Soma Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No 14 Soma 236 612 63 23 236 614 00 90

teb olumsuz olarak geri döndü denizbank şubesine gidicem yarın yardımlarınız için sağolun tek bir umudumuz kaldı oda denizbank başkada çare yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

manisa-somada oturuyorum denizbank şubesine giderim yarın sabahtan inşallah olur yardımların için sağol başka varmı bildiğiniz denizbank gibi bordrosuz veren banka

Kardeşim bir Teb pratik krediyi dene.Üstte bir arkadaş belirtmiş zaten.

Onunda istediği evraklar şunlar.

Kredi Kullandırım Anında Gerekli Evraklar:

Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi
    Adres Belgesi - Muhtarlıklardan alınacak ikametgah / yerleşim belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş, adınıza kayıtlı olan fatura

Teb Pratik Kredi Sitesi

http://www.teb.com.tr/bireysel/pratik-kredi.aspx?gclid=CI6jw9j-3asCFcZXmAodxW6dNg

Somadaki Denizbank şubesi

Şube Adı Adresi İlçe/Semt Telefon Faks
    Soma Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No 14 Soma 236 612 63 23 236 614 00 90

teb olumsuz olarak geri döndü denizbank şubesine gidicem yarın yardımlarınız için sağolun tek bir umudumuz kaldı oda denizbank başkada çare yok

Kart çıkarıp taksitli nakit avansta çekebilirsiniz.

Şuan sizinle aynı durumdayım.İnanın bana lazım olan parada 1000 lira ne yapacağımı şaşırdım.Üniversite öğrencisi olduğum için her kapı yüzüme kapanıyor.

kart yeterince var üniversiteden kalma 2 tane onada yatırcaktık 1000 tl içinden çok kötü durumdayım

• hocam durum ne ? verdimi deniz bank istediğin krediyi ?
  • upnettin
  • HSBC den advantage miydi tam hatırmalıyorum yanlış hatırlıyor da olabilirim bankadan kart alınca 1000 tl masrafsız ve faizsiz kredi diye biliyorum
  • denizbankın facebook ve twitter kredileri var inceleyiniz arkadaşlar
  • Maaş bordrosuz kredi almak isteyenler için biz de araştırdık. Bu konu hakkında merak edenler aşağıdaki linki ziyaret edip bilgi alabilirler.

Kaynak: http://kredispara.com/maas-bordrosuz-kredi-veren-bankalar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgideryasi -- 10 Ekim 2016; 12:45:03 >
  • Hocam burada net bir şekilde anlatılmış. Konu biraz hortluyor ama merak eden arkadaşların işine yarayabilir.

Bakınız:https://kredicekerken.blogspot.com/2016/10/maas-bordrosu-olmadan-kredi-veren-bankalar.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.