Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benım aracın elmesıne 2 hafta var tabıkıde arttı 8 10 arası arttı ama ben herseye ramen almayı dusunuyorum........
  • Tabikide al artık okdr bekliosun 3 ay eninde sonunda adamlar indrm yapıcak ama dediim gibi biras aardan al direk 10 milyar çarpmasın yazık günah 10 milyar az para deil onunla ne tuning yaparsın arabaya ..
  • sımdı aldıgımson dakıka bılgısa sabah gazetemi okurken kıa nın bı ılanını gordum kuru sabıtledık dıe hemen aradım kıa yı ve sorento fıyatı aldım bu arada kuru 1800 e sabıtlemısler

benım arabanın fıyatının ustune 9000 €verdıgım taktırde en ful kıa sorento sahıbı olabılıyorsun.. suanda cok cıddı dusunuyorum..neyse aradım hemen audı yı kıa sabıtlemıs sızde varmı bı gelısme dıe bızdede var fakat bu kur sabıtleme elımızde mevcut bulunan araclar ıcın gecerlı dedı ve onlarında sabıt fıyattı 1800 oldugunu soledı fakat da once sıparıs edılmıs ve aracları gelmemıs mmusterılerın kur kurdan yararlanamıyacagını nedenınse kendılerınınde arcın gelıs fıyatından aldıklarını soledıler bende bızım sucumuzun ne oldugunu 2ytl lık kurdan arac alcagımızı soledım ve bende bu aracı almaktan vazgecersem arac ellınızde kalcagından sızın buyuk kaybınız olacagını ben bu aracı dusuk kurlu satısı yapılan aracların yanın da yuksek bı fıyata almamın kerızlıkten baska bı olay olmadını soledım....bırsey solelıyemedı ve yapacak bıseylerının olmadını.................

alacak arkadaslar bıraz bayılerını sıkıstırırlarsa bıraz bunun ustesınden gelecegımızden emınım sızde benım yaptıgım gıbı arayın bayılerınızı sıkıstırın...........

• Helal olsun sertaç bunların her dediini kabul edersek her şartına uyarsak zaten adam iyiliinden deil binlerce kişiye satıolar arabaları adam sadece kendi çıkarını ve bunun dorultusunda bayinin çıkarını düşünüo eer ne kadar bunları sıkıştırırsak ennde sonnda baysinden fedakarlık edecek ve kendi karını biraz olsun riske atacaktır fakat buna deyecektir çünkü bu araçların ötv sinin bu kadar büyük bir kısmının devlete gittini sanmıyorum unutmayın MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR..
  • Bu enflasyon datasıyla bu kurların düşeceği yok arkadaşlar artık ben ümidimi kestim
  • senın arac noldu audıslıne geldı sanırım bayı ıle gorustun mu... bastır sende benım gıbı belkı bı sonuc alırız dırek ıptal edcecegınıde sole 5 6 fazla verdın mı ful sorento alıyorsun dvd derı koltuk ful+ful bastırmassak dedıgın gııbı kurun dusecegı yokkk... dedıgım gıbı ara kıa kuru sabıtlemıs sız ne yapıyorsunuz dıe sende ara zaten makıf de gıttı bı ıkımız kaldık...................
  • Burada en çok bu euro nun artışından etkilenen audisline nickli arkadaşımız aracı nerdeyse 70 milyar oldu!!!

-1.6 motor a 70 milyar kesinlikle verilmez yazık günah..

-2 gün sonra caddede kapışmaya çalışıcan allahın tuningli kartalı seni geçecek belkide ama sen 70 milyarlık aracından çok şey bekliceksin ama oda sırf karizma için alınmaz sonuçta karizma arabayla diil içindeki taşşııdıı insanla kazanılır..

-öncelikle bi kendine bakmalısın ben bu aracı kaldırabiliomuyum? yaşım buna uygunmu çünkü audi a3 24 e kadar uygun bi araba çünkü genç arabassı

-paranla rezil olmak die bişey var eer sen 30 yaşında bi adamsan bi yerden geçtiinde müzii sonuna kadar açıp milleti kesmeye çalışırsan madara olursun

-yani bu audi a3 le hem karizmayı tavana vurabilirsin hemnde tabana!!

-ben derimki shafterin dedii gibi eer yaşınız 24 ü geçtiyse kia sorento almak çok daha mantıklıdır..

• doabrt sen çok geçsin galiba:) fikirlerin o kadar komik ki seni yargılamayacağım veya eleştirmeyeceğim. Ben 30 yaşındayım ve A3 tam benim zevkime göre bir araba. Ben bu arabayı ailemin parasıyla almıyorum.Çalışıp kazanıp alıyorum.Ben de isterdim 24 dümde A3 e binmeyi ama bu demek değildirki 30 yaşında a3 e binilmez. Ha bir de değerler yaşla birlikte değişiyor. Sen mekanlara gidip kız tavlamayla arabanın teybinin sesini açıp sokakta gezmekle zevklerini tatmin ediyor olabilirsin.Açıkçası bu söylediklerin beni hiç ilgilendirmiyor. Bu amaçla araba almak da çok komik. Araba zevk için haşlanıldğı için keyif için alınır. Zevkler ve rekler tartışılmayacağı için de etrafta pek çok araba var. Benim etrafımda kızdan çok şey yok. Sadece kız için alacak olsam araba almam :) Araba seçmek, kalite seçmektir kendine yakıştırdığını almaktır.Tıpkı takım elbise almak gibi. Başkasının sana ne yakıştırdığının önemi yok.Sende bir piş ne demek istediğimi anlarsın. Kal sağlıcakla.

Bir de sevgili arkadaşım araba ,onun arabası daha çok etkilendi bunun arabası daha az etkilendi diye birşey yok.Herkesin kurdan dolayı etkilendiği oran aynı.

• Sertaç müşteri temsilcisi ile görüştüm. Şimdilik bekleyelim diyor.İlla bişey olacak diyor. Ama artık ben pek ümitli değilim.Sanırım o da kurun düşeceği ümidiyle söylüyordu. Bu kurlardan araba 67000 ytl oldu. Sanırım seneye TFSI 200 hp almak daha mantıklı gibi.En azından tuningli kartallara madara olmam :)

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

senın arac noldu audıslıne geldı sanırım bayı ıle gorustun mu... bastır sende benım gıbı belkı bı sonuc alırız dırek ıptal edcecegınıde sole 5 6 fazla verdın mı ful sorento alıyorsun dvd derı koltuk ful+ful bastırmassak dedıgın gııbı kurun dusecegı yokkk... dedıgım gıbı ara kıa kuru sabıtlemıs sız ne yapıyorsunuz dıe sende ara zaten makıf de gıttı bı ıkımız kaldık...................
  • Ben diormkii a3 taamam güsel araba amaa gençç arabası 30 yaşında kullanamamak diye bişey yok tabiki kullanırsın bunun pişmeklede alakası yok herkes bilioki a3 30 yaşlarda bi insana gitmezzz!!!

ben diormki senin yaşında birisi kia sorento alsa çok daha oturaklı olur ama tabi bide şu var mesela 20 lerinde bu arabayı alıcak durumun yoktu 30 lara geldin ve ekonomin el verdi bu arabayı almaya tamam saygı duyarızda ynede dediim gibi 70 milyar verilmez!!!
  • Sevgili Sertaç ve Audisline, gittim gitmesine ama sayfayı da kontrol etmeden yapamıyorum. Bu arada Audisline, biraz önce yazdığın mesajdaki görüşlerine tamamen katılıyorum. Ben de 44 yaşındayım ve asfaltı hiç bir zaman kazımadım ve kazımayı da düşünmüyorum. Gerçekte sahip olmak istediğim araç a4 olmasına karşın 3 kişilik ailem için yeterli olması ve fiyatını da göz önüne alarak tercih etmiştim. Ancak yeni euro değerleri üzerinden fiyatı benim gözümdeki değerinin üzerine çıktığı için vaz geçtim. Bu tamamen bir tercih meselesiydi...
  • Edit : Gereksiz bir mesajdı. Sildim. Özür dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makif13 -- 3 Haziran 2006; 20:00:08 >
  • abi siz ne yaptınız ya işi alın terine kadar götürdünüz ben sanki baba parasıla alın diorm töbe töbe konuyu başka yerlere çekmeyin!!
  • Doabart etrafına bir bak allah aşkına, sence spor denilen arabalar yani tek kapı olanlar ve spor görünümlü olanlar sadece 30 yaşına kadarki yaş kesim mi kullanıyor.Aslında 24-28 yaş arası insanların zengin istisnalar hariç tutulacak olursa bindikleri araba ancak palio olur. Ya da modifiyeli kartal. Etrafta çok spor otomobil dolaşıyor ve içlerindeki insanların yaş ortalaması 35-50 arası. Eğer dikkat edersen sen de göreceksin. Senin dediğin tarzda bir eğilim olsaydı, Emin ol ki hiçbir oto markası spor otomobil üretmezdi.Çünkü fizibil olmazdı. Kimseye satamazlardı.Aksine spor otomobiller ruhu genç insanlara satılıyor, yaşı ne olursa olsun. Mesela BMW 3.xx CI , mazda RX8 Nissan 350z, Golf GTI v.s. bunları kullanan insanlara şöyle bir bak yanından geçerken ne kadarı genç. SONUÇ: Azınlık sensin ,ben değil :)

quote:

Orjinalden alıntı: DoA BbT

abi siz ne yaptınız ya işi alın terine kadar götürdünüz ben sanki baba parasıla alın diorm töbe töbe konuyu başka yerlere çekmeyin!!

• 70 milyar hmm.Civic type-r alırım hemide yenisinden.Kimsede olmayacak o zaman sarı renkte ortalığı dumana boğacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: audisline

Sertaç müşteri temsilcisi ile görüştüm. Şimdilik bekleyelim diyor.İlla bişey olacak diyor. Ama artık ben pek ümitli değilim.Sanırım o da kurun düşeceği ümidiyle söylüyordu. Bu kurlardan araba 67000 ytl oldu. Sanırım seneye TFSI 200 hp almak daha mantıklı gibi.En azından tuningli kartallara madara olmam :)

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

senın arac noldu audıslıne geldı sanırım bayı ıle gorustun mu... bastır sende benım gıbı belkı bı sonuc alırız dırek ıptal edcecegınıde sole 5 6 fazla verdın mı ful sorento alıyorsun dvd derı koltuk ful+ful bastırmassak dedıgın gııbı kurun dusecegı yokkk... dedıgım gıbı ara kıa kuru sabıtlemıs sız ne yapıyorsunuz dıe sende ara zaten makıf de gıttı bı ıkımız kaldık...................

of of of o akdar para verip 1.6 arabada alınmaz içini altın dışını gümüş yapsalar yine alınmaz bu topic bu fiyatlarla tarih olur gibime geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: DoA BbT

çünkü audi a3 24 e kadar uygun bi araba çünkü genç arabassı

-paranla rezil olmak die bişey var eer sen 30 yaşında bi adamsan bi yerden geçtiinde müzii sonuna kadar açıp milleti kesmeye çalışırsan madara olursun
    yani bu audi a3 le hem karizmayı tavana vurabilirsin hemnde tabana!!
    -ben derimki shafterin dedii gibi eer yaşınız 24 ü geçtiyse kia sorento almak çok daha mantıklıdır..

ŞU FORUMDA HER KONUNUN UZMANINI TANIDIM-ÇOK FAYDALANDIM-AMA YAŞINA GÖRE ARAÇ UZMANINA İLK DEFA RASTLADIM.
    24 DEN İKİ GÜN ALDIYSAN BİTTİN SEN GİT KİA SORENTO AL.

A3=

• puhahahahahahahahaha

yaşa göre araba seçimi eet danışın bana 24 ten yukarısı a3 e kurtarmıo abi =)
  • bayadır yazmıyordum bu topice,
    ama takip ediyordum tabi, az zaman geçmesine rağmen çok şey değişti...
    biz arabalarımız aldığımızda gerçekten faklıydı, 27000 euro civarı vermiştim, yaklaşık 44000 YTL ye maloldu arabam... şu anda neredeyse aynı araç 54000YTL ye alınabiliyor...
    Evet benim arabam çok güzel, A3 çok güzel bi araç... 1,6 FSI iyi motor, amaaaa 60bin YTL verilirmi? verilmez, yani aslında haketmiyor değil, yani kalite üst düzeyde, ama "fırsat maliyeti" diye birşey var, yerine aynı kalitede daha iyi bir araba alınır tabiki... Özellikle üst düzey bir Golf kesinlikle daha iyi bir tercih olacaktır...

Bence ille A3 alacak arkadaşlar ancak 1.8 den sabitlenmiş kurla bayilerin elindeki araçları alsınlar, diğerleri pahalı...
  • arkadaşlar bu topici öldürmeyelim!!! hiçmi bi gelişme yok araçlarınız hakkında , hiçmi bi sorunuz falan ben bu foruma sadece bu topic için üye olmuştum hadi arkadaşlar bari aracı olan arkadaşlar yeni resmleri eklesinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoA BbT -- 5 Haziran 2006; 22:09:40 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.