Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
18
Favori
229.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bende ay başında 2016 A4 ile aranıza katıldım.

A4 2.0 tdi quattro 190hp sport
    MMI Navigasyon Plus
    Parlak siyah
    Siyah döşeme
    226.500 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2013 A3 Sportback 1.4 TFSI Ambition S-tronic almayı düşünüyorum. Bu araca LPG taktıran var mı uyum sağlıyor mu ?
  • sahibinden a3 2012 model dizel otomatik 60binde 2 parça çamurluk boyanan var temiz araç 70bin istiyor ne dersiniz? ederi nedir?
  • Arkadaşlar Audi A5 Cabriolet Tanıtıldı. Fotoğraf galerisi için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.vidyoto.com/foto-galeri/audi-a5-cabriolet.html/attachment/audi-a5-cabriolet-19
  • Araç sahibi dostlar bir kaç sorum olacak;
    - bej leatherette koltuk için boya geçmesine karşı ne önerirsiniz?
    - meralik siyah boya için bir işlem önerir misiniz?
    - 17 inç jantlar küçük gelir mi, sırıtır mı çok?
    - "led farlar" 1330€ donanımı ekledik ama bu matrix led olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

2007 A3 sportpack
    1.6 düz motor
    otomatik
    lpg li
    metalik gümüş
    aracımla aranıza katılmış bulunuyorum.
  • Selamlar.. ! 2013 - A3  1.4 TFSI Sportback Ambition (122hp)  Yarı Otomatik
    Bu aracı kullananlar şehir içi yakıt sarfiyatını yazabilirler mi acaba?
    Benim sıfır km aldığım araç ilk başlarda katalog yakıt değerlerine yaklaşacak diye 1 sene bekledim hala 1 lt bile yaklaşmadı.
    Bu aracı sıfır alan arkadaşlar acaba aynı durum bunda da söz konusu mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salida

Merhaba arkadaşlar, bende ay başında 2016 A4 ile aranıza katıldım.

A4 2.0 tdi quattro 190hp sport
    MMI Navigasyon Plus
    Parlak siyah
    Siyah döşeme
    226.500 tl

Hocam hayırlı olsun araç sıfır mı? Mayıs da bunun design paketini 242 civarına aldım eğer sıfırsa baya zarardayım.
  • Pazartesi sabahı audi a3 sportback aracimi teslim alıyorum. iki yıl ek garanti, seramik kaplama+cam filmi işlemlerini düşünüyorum ama şuan sadece birini yaptirabiliyorum nakit durumu sebebiyle. Ek garantiyi daha sonra yaptırmak mümkünmü acaba, Misal 6 ay sonra ekletebiliyormuyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Pazartesi sabahı audi a3 sportback aracimi teslim alıyorum. iki yıl ek garanti, seramik kaplama+cam filmi işlemlerini düşünüyorum ama şuan sadece birini yaptirabiliyorum nakit durumu sebebiyle. Ek garantiyi daha sonra yaptırmak mümkünmü acaba, Misal 6 ay sonra ekletebiliyormuyum

Hocam daha sonra hatta 1.5 sene sonra bile yaptırabilirsiniz. Yanlış değilsem farkı fiyatı. Yani aracı aldığınızda yaptırdığınız ilave 2 yıl garanti ücreti ile 1.5 sene sonra yaptıracağınız ilave garanti ücreti aynı olmayacak.

• Arkadaşlar 2015 model 30 bin km lerdeki attraction model a3 lerin fiyatı nedir sizce. Tabiki arabadan arabaya değişir ama genel anlamda soruyorum. Çamurlukta boya var ufak tefek kusurlar dışında araba araba temiz. İnternete fiyatlarda çok büyük farklılık var. Piyasayı yakından takip edenler var ise ortalama bir fiyat fikri verebilecek olan var mı acaba?

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, evet araç sıfır. Sizin aldığınız tarihe göre fiyatlarda düşüşler oldu fakat bu son kurlardan sonra zam gelecektir. Yeni ötv düzenlemesi 2.0 A4 leri etkilemeyecek sanırım ötv % 90 kalacak.
    2.0 A6 etkileyecek gibi eğer A4 de etkilenirse %110 ötv ile fiyat epeyce yukarı fırlar.

• Merhaba arkadaşlar. Bende 1 Aralıkta 2000 model 3 kapı A3 alarak aranıza katıldım.
    Fakat 2 günde araçtan soğudum yemin ederim.
    Cuma akşam viteste gaza basınca şanzımanda uğultu geliyor diye ctesi sabahtan sanayiye gittim, bi baktık şanzımanda gram yağ kalmamış Yeniden koyduk fakat şanzımanın dışında kılcal çatlak varmış ordan kaçırıyor. Her neyse oraya gelin kaynana yaparak çatlağı onardık.
    Dünde avm otoparkında aracı park etmek için geri geri giderken tamponun arka sağ köşesini başka bi aracın sağ ön köşesine çarptım ve benim arka köşe çöktü, Allahtan diğer araçta bişey yok.
    Bugünde farkettim araba düşük viteslerde sürerken silkeleme yapıyor. 4 ve 5 e geçince sorun yok.
    Sanırım bu sorun ateşlemeden.
    Tavsiyeleriniz ve Ankaradaki sağlam ustaların isimlerini istiyorum.
    Teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce aldığım 1997 audi a4 b5 1.8T quattro araç alarak aranıza katıldım yanlız ufak tefek eksiklerim var bana yardımcı olabilirmisiniz

öncelikle kapı fitilleri yıpranmış sanırım 120kmh den sonra içeri rüzgar sesi alıyor
    vites geçişlerinde debriyajdan birden çekince vurma yapıyor götürdük gösterdik kronik denildi tamiri mümkünmü acaba bilen varsa

özellikle bunlar önemli şuan yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa mesaj atabilirler teşekkür ederim

bu arada Ankara da bulunmaktayım Ankara içi gidebileceğim bir yer olursa sevinirim :)
  • merhaba;

2014 model audi a3 sedan 1.6tdi ambition s-tronic araç sahibiyim, aracım 60.000 km'de 30 bin km'den beri bende, şanzımanla ilgili bir şikayetim olmadı şimdiye kadar, bunu dsg sistemini savunmak için söylemiyorum sadece kendi deneyimimi aktarmak istedim. aracı her gün kağıthane bostancı arasında kullanıyorum.

bundan önceki aracım 2008 audi a3 1.6 benzinli sportback idi, onda da 6 ileri ıslak şanzıman vardı, o da 30.000 deyken alındı, 120 bine kadar kendim kullandım şimdi akrabamda araç 145 binde, şanzımanla ilgili olarak bir kez serviste şanzıman yağı değişti.

henüz vw grubundan bir şikayetim olmadı, sadece şu an kullandığım araçta xenon far ve cam tavan var, xenon farın aydınlatmasından memnun değilim bir de bazen cam tavan ufak gıcırtılar yapıyor.

neyi doğru yaptım bilmiyorum ama dikkat ettiğim üç şey var, ilk olarak trafik çok sıkışıksa vitesi s'ye alıyorum hemen 2'ye atıp yarım debriyaj yapmaması için, ikincisi yine sıkışık trafikte öndeki araba biraz ilermeden frenle yavaş yavaş ilerlemiyorum özellikle yokuşlarda öndeki arabanın biraz uzaklaşmasını bekliyorum yine yarım debriyajda kalmasın diye, son olarak bir de arabayı park ettikten sonra vitesi boşa alıp el frenini çekip sonra p'ye getiriyorum şanzımana yük binmemesi için, bu söylediklerimi eski arabamda da yapıyordum. Bunları aman dsg başımı ağrıtmasın diye değil arabalarımı koruyarak kullanmak bende bir huy olduğu için yapıyorum, tek istediğim arabalarımı 200 bin km kadar sorunsuzca kullanmak sonuçta ciddi paralar veriyoruz bu arabalara.

ben deneyimlerimi aktarmak istedim kendimce, teşekkür ederim.

• 2013-2016 S3 periyodik bakım masraf tablosu gibi bir şey var mı acaba internette aradım bulamadım
  • slm 2008 A4 B7 sedan 1.6 sahibiyim, 3 yıldır bu konforu yaşıyorum
  • selamlar 2003 a4 3.0 avant quattro bakıyorum az km de buldum, kronik arızaları nelerdir nelerine dikkat etmem gerekir, bi kaç çatlak ses motor sıkıntı çıkarır otomatik vitesi iyi değildir dedi bilgisi olan varsa aydınlatabilirse çok sevinirim.
  • AUDİ A3 1.6 SPORTBACK S TRONİK PANORAMİK CAM TAVANLI

İlan No: 355899948

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a3-1.6-sportback-s-tronik-panoramik-cam-tavanli-355899948/detay

Alınırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ciugara

AUDİ A3 1.6 SPORTBACK S TRONİK PANORAMİK CAM TAVANLI

İlan No: 355899948

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a3-1.6-sportback-s-tronik-panoramik-cam-tavanli-355899948/detay

Alınırmı ?

fiyat yüksek geldi hocam.
    o paralara 1.4 t ler alınır hatta 100-150 bin km de dizeller alınır az daha eklenip.

1.6 a3 lerin bu kasaları 60-65 e alınmalı.

70 küsür verip 1.6 102 lik araca binilmez.

2012 olmaz 2010-2011 olur ama turbolu olur.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.