Şimdi Ara

ceza nın en iyi şarkısı sizce ney

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
33.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ce en güzel şarkıları mükkebimi doldurdum çok seviyorum bu şarkıyı bide hasat zamanı çok güzel sizce ney

• Mürekkebi doldurdum olcak o

Med Cezir
    Holocoust

Belli bi kaç parçası işte.Ceza düşüşte.Mekan Sagonun artık
  • holocaust
  • hiçbiri
  • quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

hiçbiri

Katılıyorum.
    Cartel en bügük cehennem çıkan çılgın tüörrkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_darbe

ben ce en güzel şarkıları mükkebimi doldurdum çok seviyorum bu şarkıyı bide hasat zamanı çok güzel sizce ney

ney deıl zurna.

__________________________________________________________---
    yav su nu sıkayet edelım zamanı kısaltsınlar en azından gereksızlerde yapsınlar

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

hiçbiri

+1
  • Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil olduk hepsi mutsuz bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil olduk hepsi mutsuz bence.

Alayım

• quote:

Orjinalden alıntı: 2XENI

quote:

Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil olduk hepsi mutsuz bence.

Alayım

Ne oldu la?

• hiçbiri ben DİSSTORTİON_EP

• quote:

quote:

quote:

Alayım

Ne oldu la?

abi sen dinler miydin yaws

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alayım

Ne oldu la?

abi sen dinler miydin yaws

Niye la olamaz mı?

Bazı parçaları fena değil.

Ama NEFRET grubu varken daha iyiydi bence,özellikle İSTANBUL adlı parçaları bombaydı.

• medcezir
    mürekkep doldurdum
    meclis-i ala
    yıldızlar yerde feat. sirhot
    sıra sende
    kalbim reosta

nefretten
    hiphop bi bomba
    yalan rüzgarı
    istanbul
    doğru olan zordur
    dokuz köy
  • Bu türkçe rap dinlemeyenleri anlamıyorum tamam kardeşim dinlemiyorsunuzda neden eleştiriyorsunuz sizene?Türkçe rapteki sağlam sözler beni etkileyen unsur.Herkesi o dışardaki özenti rap kıyafeti giyen yaratıklardan sanmayın arkadaşlar.Onlar bariz özenti.Misal ben dinliyorum ama onlar gibi giyinmiyorum.Bence sagopa kajmerin albümünü kesinlikle dinlemeslisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: İsTLee

Bu türkçe rap dinlemeyenleri anlamıyorum tamam kardeşim dinlemiyorsunuzda neden eleştiriyorsunuz sizene?Türkçe rapteki sağlam sözler beni etkileyen unsur.Herkesi o dışardaki özenti rap kıyafeti giyen yaratıklardan sanmayın arkadaşlar.Onlar bariz özenti.Misal ben dinliyorum ama onlar gibi giyinmiyorum.Bence sagopa kajmerin albümünü kesinlikle dinlemeslisiniz

Kısmen katılıyorum.Öyle giyinen denyolar yüzünden bu müzik güme gidiyor bence.Kaldı ki bu tarz müzikteki sözler,pop şarkılarındaki denyo sözlerden çok daha anlamlı + mantıklı.

• quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

istlee herkes senin gibi olsada sagopa dinlese gam yemicem..
    adamlar sövüyolar cezaya, hatta site açıyolar sagopa ne derse kanıt varmı yokmu die bakmadan doru diolar
    geçen sago şey dedi:
    "ceza bana Allahını ........ dedi"
    herkes cezaya sövmeye başladı sonra
    sagoda ii kullanıo kitlesini adam 3 yıl önce küfür etmiş şimdi aklına geliyo işe bakın..

sen hiç yaptıklarından wazgeçip düşünceni deiştirmedinmi bazı hataları olmuş aslında onlarda yalan deildi ama zaten neyim warki de dior mağlubun yaradan allahım gençliğime mahçubum dior yani suçunu kabul edip allahdan af dilio. gençliği kimin başına bela açmamış ewa açmıyo ki burdada bunu tartışma git sitesinde sor BAK

• quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

istlee herkes senin gibi olsada sagopa dinlese gam yemicem..
    adamlar sövüyolar cezaya, hatta site açıyolar sagopa ne derse kanıt varmı yokmu die bakmadan doru diolar
    geçen sago şey dedi:
    "ceza bana Allahını ........ dedi"
    herkes cezaya sövmeye başladı sonra
    sagoda ii kullanıo kitlesini adam 3 yıl önce küfür etmiş şimdi aklına geliyo işe bakın..

Kardeş tamam haklsıın.Ama şu olay var ceza ile sago arasındaki gerginlik küfürler beni ilgilendirmez.O onların özeli ben Sago dedi diye cezayı dinlememezlik yapmıyorum zati.Ayrımda var şimdi Cezacı Sagocu diye çok saçma bunlar.Türkçe rap yeni yeni atakta bunların olmaması gerek.Sagoyada forumunda söledim çok küfür ettin zamanında diye.Dedi kendisi artık etmiyorum evet zamanında çok ettim.Hatta bi sözünde küfür etmiyorum diye dinlemeyecekler varsa dinlemesinler diye laf atmıştı.Demek istediğim ben ayrım istemiyorum Cezayıda dinliyorum Sagoyuda.

• ceza-medcezir albümünün çogunu..
    özellikle medcezir,komedyenelr iş başında,buz dağları...

holo,yıldızlar yerde,on-line..

eski parçaları iyiydi..
  • Medcezirdeki şarkıların geneli güzel.. ama son albümünde neyim varki şarkısı bence harika.. tabiki medcezirin yeri ayrı..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.