Şimdi Ara

ceza nın en iyi şarkısı sizce ney

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
33.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben ce en güzel şarkıları mükkebimi doldurdum çok seviyorum bu şarkıyı bide hasat zamanı çok güzel sizce ney

• quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

istlee herkes senin gibi olsada sagopa dinlese gam yemicem..
    adamlar sövüyolar cezaya, hatta site açıyolar sagopa ne derse kanıt varmı yokmu die bakmadan doru diolar
    geçen sago şey dedi:
    "ceza bana Allahını ........ dedi"
    herkes cezaya sövmeye başladı sonra
    sagoda ii kullanıo kitlesini adam 3 yıl önce küfür etmiş şimdi aklına geliyo işe bakın..

sen hiç yaptıklarından wazgeçip düşünceni deiştirmedinmi bazı hataları olmuş aslında onlarda yalan deildi ama zaten neyim warki de dior mağlubun yaradan allahım gençliğime mahçubum dior yani suçunu kabul edip allahdan af dilio. gençliği kimin başına bela açmamış ewa açmıyo ki burdada bunu tartışma git sitesinde sor BAK

• Mürekkebi doldurdum diil mürekkep doldurdum :)) zaten o bi dissti.Neyse ewt o şarkı gzL yerli plaka da ii ...ztn sözler berbat bile olsa (ki diss oldugu için ve kötü diil) müzik kulaga hoş geliorAnladın mı derdimi... de gzL... bu arada cezakolikler http://www.rapturka.com dann ceza barikat diss diye bişi var bence indirmeyin nedenini dinliyince görürsünüz(indirmeyin diosam niye link veriorum dimi?)
  • www.rapmatix.com Burdaki sarkilarinin bazilarini Seviyorum Istanbul felan ii

Ama Sago yeni 1. benim icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.