Şimdi Ara

iPhone 4S hakkında tüm detaylar bu videoda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
118.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple ın bu geceki etkinliğinden sonra tüm yeni nesil androidci arkadaşları saygıyla selamlıyorum. Size haksızlık etmişim. özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

@achmaster
    @Dracos

Almanyada Kontratli fiyat ne kadar olur acaba?
    YIne 600 Küsür Euro olacaksa aman kalsin

o kadar olmaz o2, verizon, en olmadı vodafone getirir oraya da kontratlı ama 199$ seviyesine de bekleme

Hocam Iphone 4 gibi 600 Küsür euro mu olur yine dersin ?
    Ee ne anladim ben bu ucuz Iphone'dan o zaman?

Edit: Hocam o kadar olmaz demissin sikmdi okudum :) Ne kadar olur ki acaba ? Iphone 4 hala 600 Küsür euro iken ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 5 Ekim 2011; 1:06:14 >

• Borsa değeri düşmüş apple in ne üzüldüm ne üzüldüm yazık artık dhciler de en değerli şirket diye başlayamayacaklar...
  • abi atlı mı koşturuyo tane tane anlatsanız ya şunu. başım ağrıdı yemin ederim yarısında kapadım
  • Borsa değeri düşmüşken hisse satın almak lazım nasıl olsa fırlar insanlar sindirdikten sonra..
  • video ve hızınız için teşekkürler...
  • aslında bir android kullanıcısı olarak merakla bekliyordum yeni iphone nasıl bişe olucak diye hani devrim yaratıcakmış gibi bir olgu oluştu herkezde lakin sanki fiyasko olmuş. kasa tasarımını değiştirseymiş daha fazla ılgı göreceği kesin etrafımda iphone kullananların cogu ne olduğunu bilmeden biraz hava olsun diye alıyorlardı şimdi kasa aynı yenisini almazlar hava atamayacaklar onun için gerek yok :)
  • asıl ben 11 ekimi bekliyorum bakalım dondurmalı sandviç nasıl birşey :) duyursunlar 1 hafta sonra benim hd2 ye port edilir :)
  • Donanım bazında yenilikçi bir şey yok zira bu işlemci ve gpu iPad 2'de mevcut. Yazılım bazındaki yenilikler ise kimin ne kadar işine yarar, ne kadar kullanışlıdır, hangi dilleri destekler orası şimdilik meçhul.

Kısacası Apple donanım bazında sıfır yenilik, yazılım bazında ise kimine göre küçük kimine göre büyük olabilecek yeniliklerle 1 yılı devirme derdinde.
  • :))) baksaniza video yu en çok kimler izlemiş ...

• iphone 5 konseptleri ile avunanlara gelsin o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracos -- 5 Ekim 2011; 1:21:03 >
  • quote:

iphone 5 konseptleri ile avunanlara gelsin o zaman

süper olmuş :D hele ışın kılıcı koptum orda :)))

• Apple konusu mu samsung konusu mu belli değil
  • ekrani 4" olana kadar bu isin galibi s2.......
  • Video için teşekkürler.
    Gene fandroidçiler uzman kesilmiş forumda.
  • Tam bir hayal kırıklığı. Apple ın büyük ayıbı. Başka da bişey demiyorum. Resmen insanları kandırıyorlar. 2 senedir iphone kullanıcısıydım geçen hafta 3gs imi sattım yeni iphone bekleyeyim diye ancak hüsrana uğradım. Başka markalara yönelmek durumundayım artık. Nedir ya 3.5" ekran hala ufacık ekrana aynı şeyleri sıkıştırmaya çalışıyorlar. Yahu biraz arayüz yapın iğrenç bir arayüz var halen geliştirmiyorlar, android kullanmadım hiç ama biraz androidi örnek alsınlar arayüzde. Umarım satışların düşer Apple. Tüüüü kalıbına.
  • Kim ne derse desin Apple. (Eksileri görelim)
  • Ayrıyetten pixel başına sub pixel oranı 12. Ve SAMOLED+ olduğu için ekranın daha iyi olduğu aşikardır.

Arkadaslar, Samsung sgs2hd'de SAMOLED+ kullanmiyor. SuperAmoled kullaniliyor.

Siralama soyler : 1. Amoled

2. SuperAmoled

3. SuperAmoled+

Amoled ve SuperAmoled, Pentile matrix kullanir, yani 2 subpixel bir pixel.

SuperAmoled+ ise RGB matrix, yani 3 subpixel bir pixel.

Ben bir sgs2 kullanicisi olarak biliyorum.
  • quote:

iphone 5 konseptleri ile avunanlara gelsin o zaman

"They are expected to unveil the next generation iphone, either that or they brought a dinosaur back to life" Koptum bu yoruma, adam bir gün öncesinden söylemiş ne olacağını :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tt0m@n -- 5 Ekim 2011; 1:56:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote] işlemci ram önemli degil kullandıgı sistem önemli diyen insanlar gelmeden yazmıssın iyiki :) onlar geldiginde şansın pek kalmıo savunmaya geciyorlar meyveyi. neyse. iboylar gene diyolardır işletim sistemi kardeşm donanım önemli degil tabi sen dvrip flmleri izlerkeen biz galaxy s2 de 1080 p olarak transformers 3 izliyoruz guzel kardeşm. edit1:transformers3 1080p kapladigi alan:10 gb. yanlış olmasın. s2 edit2:drive angry 1080p :8 gb 2 sinide izledim ard arda yolculukta .%40 pilim kalmıştı.

sey su 1080 p olayı tamam telefonla hd çekmek iyi guzelde sen telefonda 1080 p yi nasıl izliyorsun senin ekranın o kadar kaliteli degil su anki hd telefonlarda anca 720 p yi izleyebilirsin bi çok telefonda o da izlenmiyor sen o 1080 p leri al 720p yap baride yer kaplamasın

iki tarafada on yargım yok ama teknolojiye sahip olmakla akıllıca kullanabilmek ayrı şeyler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.