Şimdi Ara

CEM ADRİAN(Hayran-Fan Kulübü)(+90 Kişi Olduk) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
9
Favori
20.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyebilirsin. 3 kere konsere gitme fırsatı buldum bugune kadar hatta dündü konseri. Kesinlikle canlı izlenmesi gereken bir sanatçı gerçekten "sanatçı" bir kerede fotoğraf çektirme fırsatı yakaladım. Gördüğüm kadarıyla mütevazilik bakımından çok üstte. Belki de bütün sanatçıların en mütevazisidir, bilinmez.. Ben mutlaka canlı dinleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurkmantolumadonna

Beni de ekleyebilirsin. 3 kere konsere gitme fırsatı buldum bugune kadar hatta dündü konseri. Kesinlikle canlı izlenmesi gereken bir sanatçı gerçekten "sanatçı" bir kerede fotoğraf çektirme fırsatı yakaladım. Gördüğüm kadarıyla mütevazilik bakımından çok üstte. Belki de bütün sanatçıların en mütevazisidir, bilinmez.. Ben mutlaka canlı dinleyin derim

teşekkürler eklendiniz. Umarım tekrar tekrar dinleme fırsatlarını buluruz biz de.

• Videoki resmi gorunce direk aklıma Half-Life oyunu geldi

Neyse yukarı diyelim cok geride kalmıs konu.
  • eyvallah @J

Yeni albümden bir şarkı da benden olsun.

• quote:

Beni de ekleyebilirsin. 3 kere konsere gitme fırsatı buldum bugune kadar hatta dündü konseri. Kesinlikle canlı izlenmesi gereken bir sanatçı gerçekten "sanatçı" bir kerede fotoğraf çektirme fırsatı yakaladım. Gördüğüm kadarıyla mütevazilik bakımından çok üstte. Belki de bütün sanatçıların en mütevazisidir, bilinmez.. Ben mutlaka canlı dinleyin derim

alt kat komşum diye söylemiyorum ama tanıdığım kadarı ile öyle zaten konuşması falan da çok kibar hangi dairede oturdugumu sormustu otoparkta arka arkaya cekiyoruz bazen arabaları falan sıkışıyor ortalık.Köpeği yok bayadır ama ya öldü mü nooldu acep

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

quote:

alt kat komşum diye söylemiyorum ama tanıdığım kadarı ile öyle zaten konuşması falan da çok kibar hangi dairede oturdugumu sormustu otoparkta arka arkaya cekiyoruz bazen arabaları falan sıkışıyor ortalık.Köpeği yok bayadır ama ya öldü mü nooldu acep

Ben bir bayan olarak utandım kendimden o nasıl kibarlıktır

• ankarada halil sezai ile aynı sahneyi paylaşmıştı.. canlı performansı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

ankarada halil sezai ile aynı sahneyi paylaşmıştı.. canlı performansı çok iyi

biz de onun hastasıyız.
  • beni de ekle dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediOlmusGidiyorsun

Birde Hayko Cepkin fun club açabılırmı bırısı kendısını cok severımde

• quote:

quote:

Oo Cem Adrian la komÅŸu olmalar, araba dizmeler:-P

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArcherCavalry

quote:

quote:

Oo Cem Adrian la komÅŸu olmalar, araba dizmeler:-P

arabayı genelde çeker üstünü örter yani pek kullanmıyor evi her yere yakın.İsteyen arkadaşlar varsa imzalı bir albüm yollarım ama paralar peşin

• Arkadaşlar bende dinler severim eşcinsel diyolar doğrumu benim için eşcinsel olmup olmaması önemli değil sadece merak ediyorum bu şarkıları bir erkeğe mi yazdı diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuralarHepDutluk -- 20 Haziran 2012; 13:40:25 >
  • Benide ekle hocam
  • @Arkhemoros eklendiniz.

@yetkinbaba123 biz de öyle biliyoruz.
  • Seviyorum şarkılarını. insanı ıssız derinliklere sürüklüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumusha

Seviyorum şarkılarını. insanı ıssız derinliklere sürüklüyor.

O zaman sen de bizdensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaFortune

quote:

Orijinalden alıntı: tumusha

Seviyorum şarkılarını. insanı ıssız derinliklere sürüklüyor.

O zaman sen de bizdensin

o zaman benide üye yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetkinbaba123

Arkadaşlar bende dinler severim eşcinsel diyolar doğrumu benim için eşcinsel olmup olmaması önemli değil sadece merak ediyorum bu şarkıları bir erkeğe mi yazdı diye

Cem adrian bir dergiye verdiği röportajda eşcinsel olduğunu ve bu şarkıları bir erkek için yazdığını söylemişti
  • Son albümü Siyah bir veda öpücüğü çok mükemmel olmuş.
    Türkiyede ender müzik yapan insan var bunların başında geliyor Cem Adrian. Bırakın cinsel tercihlerini bırakın onu bunu böyle bir değerimiz var elimizde bunu değerlendirelim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.