Şimdi Ara

FEM SİMETRİ MAT-1 3 KİTAP SETİNİ ALMADAN BUNU BİR OKUYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu set 1 gündür elimde ve temel kavramlar konusundayım. Daha önceden güvender konu anlatımlı mat-1 i bitirdim ve soru bankasınıda bitirdim üstüne fem ekspress testleri bitirdim. Şimdide bu setten konuları bitirip sadece soru bankası bitirmeyi planlıyorum. Neyse şunu söylemek istedim eğer temeliniz yoksa bu kitap konu anlatım olarak yetersiz orta yada orta civarı bir seviyedeymişssiniz gibi başlıyor konulara diyebilirim. Açıkcası ben temelim olmasa pek çözemezdim ve anlıyamazdım. Size tavsiyem en kolay kaynaktan konuları bitirin testlerini çözün üstüne güvenderin bir soru bankasını bitirip feme başlamanız yönünde. Diğer türlü çözemeyip karamsarlığa düşebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar

• hocam konu anlatımları güzel anlatıyor benimde temelim yok ama o turuncu testleri falan çok rahat çözebiliorum ama konunun sonundaki testler acayip kasıyor onu söyliye bilirim...
  • Hiç güvender mat kullandın mı ? Temelin yoksa çok daha iyi kafana oturcaktır konular. Ama tabi belli bir seviyeye gelebilirsin güvenderle. Denemelerdeki kek dediğimiz soru tarzında çoğu sorusu. Ancak ilk başta konuları oturtmak adına yararlı bence

Aslında demek istediğim kolay bir konu anlatımlı kitap bitirip üstüne fem gibi daha sınava yakın sorular içeren bir yayının konu anlatımına başlarsanız sizin için daha yararlı olur (bence).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 2 Ekim 2011; 17:29:48 >
  • arkadaşım elindeki fem 3 lü stteki konuları rica etsem yazarmısın?
  • Bende dün başladım. Olan temelimde 12 sene önce okul bitti oradan kalanlardan başkada temelim olmamasına ragmen 1 günde bu dediginiz setin temel kavramlarını bitirdim. bugünde konu sonundaki testi yaptım. 15 soruda 13 dogru yaptım. Dediginiz gibi baya zorlandım. ama Benim gibi temelsiz biri bile yapabiliyorsa okuldan yeni mezunlar daha rahat yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Bende dün başladım. Olan temelimde 12 sene önce okul bitti oradan kalanlardan başkada temelim olmamasına ragmen 1 günde bu dediginiz setin temel kavramlarını bitirdim. bugünde konu sonundaki testi yaptım. 15 soruda 13 dogru yaptım. Dediginiz gibi baya zorlandım. ama Benim gibi temelsiz biri bile yapabiliyorsa okuldan yeni mezunlar daha rahat yapabilir.

Hocam ayıptır sorması bu yaştan sonra okuyup ne yapacaksınız?Okuyabilecek vaktiniz var mı?
  • ben de 2 gün önce aldım fem simetri mat.3'lü...dediğin gibi konu anlatımı biraz özet anlatıyor,daha detaylı bakmak konuyu oturtmak için daha iyi olur diye düşünüyorum.güvender konu anlatımlı daha ayrıntılı mı anlatıyor?dediğin gibi ona baktıktan sonra simetriye mi geçsem acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Bende dün başladım. Olan temelimde 12 sene önce okul bitti oradan kalanlardan başkada temelim olmamasına ragmen 1 günde bu dediginiz setin temel kavramlarını bitirdim. bugünde konu sonundaki testi yaptım. 15 soruda 13 dogru yaptım. Dediginiz gibi baya zorlandım. ama Benim gibi temelsiz biri bile yapabiliyorsa okuldan yeni mezunlar daha rahat yapabilir.

Hocam ayıptır sorması bu yaştan sonra okuyup ne yapacaksınız?Okuyabilecek vaktiniz var mı?

Öncelikle okumanın yaşı yoktur. Ben şu anda mesleğime çok küçük yaşta özentiyle karar vermitim ve dönüsü olmayan bir yola girdim. Mesleğim maalesef gelişşime veya lisanstır vs dir izin vermiyor. Ancak şu anki yerim itibariyle rahat bir yerdeyim bulunduğum ilde üniversitede var ve istediğim hayalimdeki bölümünde puanı taban puanı gecen sene 336 imiş. mf-4 buradada 6 senem var en az. bütün şartlar uygun oldugundan hayallerimi gerceklestirmek istedim. hem şu anda 30 yasımdayım kazandım basladım diyelim en kötü 36 yasımda diploma sahibi olurum. ülkemizdede zaten nice mühendis ufak tefek yerler dısında söyle oturmus bir meslege ancak bu yaslarda baslamıyormu. bence gec kalınmıs bir yas degil.

• @atilla okumanın yaşı yoktur Sen çözmüssün ama ben çözemezdim ya da zorlanarak çözerdim bilmiyorum herkese genelliyemeyiz bunu. Zorlanmadan çözdüm ben ama tabi tekrar niteliğinde herşey benim için. Güvender daha basitten alıyo herşeyi. Aslında direk femden başlasam nolurdu yine ögrenebilirmiydim bilmiyorum ama anlatım olarak güvender daha basitten almış kesinlikle.Soru zorlugunda güvender en zorda orta dereceye gelirken fem ortadan başlıyor diyebilirim. Ben hiç temeli olmayan kişiler için konusuyorum burda tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 2 Ekim 2011; 20:48:19 >
  • bu yazından sonra güvenderin %100 matematik kitabını indirdim netten ve ilk konusuna baktım. Gerçekten dedigin gibi çok temelden ve güzel bir anlatımla almıış. soruları falanda harika formüller vermis ve isi cok basit anlatımla pratik çözümler sunmus. Dedigin gibi temeli olan veya az olanların ilk basvurması gereken kitap güvender. fem baya agır kalıyor. keske güvender setini alsaydım. Şimdi pişman oldum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Öncelikle okumanın yaşı yoktur. Ben şu anda mesleğime çok küçük yaşta özentiyle karar vermitim ve dönüsü olmayan bir yola girdim. Mesleğim maalesef gelişşime veya lisanstır vs dir izin vermiyor. Ancak şu anki yerim itibariyle rahat bir yerdeyim bulunduğum ilde üniversitede var ve istediğim hayalimdeki bölümünde puanı taban puanı gecen sene 336 imiş. mf-4 buradada 6 senem var en az. bütün şartlar uygun oldugundan hayallerimi gerceklestirmek istedim. hem şu anda 30 yasımdayım kazandım basladım diyelim en kötü 36 yasımda diploma sahibi olurum. ülkemizdede zaten nice mühendis ufak tefek yerler dısında söyle oturmus bir meslege ancak bu yaslarda baslamıyormu. bence gec kalınmıs bir yas degil.

Tebrikler ve başarılar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.