DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Fernando Muslera Dünyanın En İyi 6. Kalecisi [ANA KONUSU]
120
Cevap
0
Favori
16.151
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Fernando Muslera Dünyanın En İyi 6. Kalecisi [ANA KONUSU]
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      30 Eylül 2011 21:37:08
      Galatasaray'ın profesyonel kalecisi "Néstor Fernando Muslera Micol", 'Dünyanın En İyi Kalecileri' sıralamasında 7.likten 6.lığa yükselmiştir Bu gururu siz Galatasaraylı arkadaşlarımla paylaşmak istedim. IFFHS'nin yeni listesi elime geçer geçmez bu konuda paylaşacağım

GALATASARAY
      ALİ SAMİ YEN SONSUZA KADAR !
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      30 Eylül 2011 21:41:58
      Musleradan 41616519841561684 kat iyi kaleci Volkan kaçıncı acep

......Taçsız Kral/Metin Oktay/Tek Aşkıydı Galatasaray/Senin Gibi Cimbomluyu/Unuturmu Bu Taraftar......
    • Yarbay
      4856 Mesaj
      30 Eylül 2011 21:44:58
      gurur patlaması

Sarıyla Kırmızıyla Alnımızın AKIYLA!

GrandeTerim
    • Yarbay
      3948 Mesaj
      30 Eylül 2011 21:49:58
      Şu iiiffffhhsshhsshsh yaptığı araştırmalara güvenmiyorum hiç.

• iOS Beta Kullanıcısı
      3641 Mesaj
      30 Eylül 2011 21:53:51
      Gold Premium var bende,2x gurur point alıyorum

• Yüzbaşı
      388 Mesaj
      30 Eylül 2011 22:15:38
      Şimdi gelip iki maçta yaptığı hataları koyup '' Ehehhehüehüeh bu mu lan iyi kaleci '' diyenler olacaktır.

Psn: Orko93

Supernatural-The Walking Dead-Breaking Bad-Death Note-South Park-Lucifer-Son of Anarchy-House-
    • Teğmen
      124 Mesaj
      30 Eylül 2011 22:27:31
      Volkan daha iyi ehehehehehüehe

• Yarbay
      2481 Mesaj
      30 Eylül 2011 22:36:49
      Zaten çok iyi kaleci biliyoruz ama bu iffhs'yi geçin ya

Psn: Galifianakiss
    • Yarbay
      3028 Mesaj
      30 Eylül 2011 22:40:39
      Birazdan Fener'liler gelir, Volkan daha iyi derler...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Eylül 2011 22:44:27
      Bu listede bizim takımlar Real'i falan geçiyordu.

Volkanla kıyaslamıyoruz zaten.

• Binbaşı
      1070 Mesaj
      30 Eylül 2011 22:59:40

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Bosver hocam. Onlar Sabrinin Gökhan Gönülden daha iyi olduğunu soylerler. Gidipte Volkanın iyi olduğunu soylersek küfür yeriz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tanrının sevgisinden en çok bahsedenler, tarih boyunca insan özgürlüğüne ve mutluluğuna en derin nefreti gösterdi. - E. Haldeman-Juliu

Breaking Bad. The Walking Dead. Arrow. Prison Break. Spartacus 1-2-3. Merlin. Lost.The Mentalist.Unsere Mütter , unsere Vater
    • Yarbay
      5307 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:00:09
      ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3841 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:00:11
      aşırı abartıyoruz ne yazık ki muslera yı
      tamam çok iyi kaleci ama ilk 10 a zor girer
      tırt listelerin linklerini verip kendimizi kandırmayalım
      alabileceğimiz en iyi kaleciyi aldık orası ayrı

• Binbaşı
      1587 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:00:54
      2 kaleci de çok kaliteli. İkisi de takımına çok faydalı oluyor ve olacak. Nedir bu sidik yarıştırma çabası anlamadım.

30 Eylül 2011 23:00:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

Alıntıları Göster

Bosver hocam. Onlar Sabrinin Gökhan Gönülden daha iyi olduğunu soylerler. Gidipte Volkanın iyi olduğunu soylersek küfür yeriz :D

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar derler. Şuan için tartışmaya açık değil bence....

30 Eylül 2011 23:02:47
      Volkan Muslera'dan çok daha tecrübeli,atletik,fiziği kuvvetli,ikisini karşılaştırmak çok yanlış,kaldı ki bu ifhs falan kafasına göre bir liste yapıyor,yani ben odkdjo diye bir site açıp liste yapsam onada itiraz edecekmisiniz ? Muslera geldiğinden beri yaptığı hataları Aykut yapsa yerden yere vurmuştunuz

Buffon - Cech - Casillas - Volkan - Hart - Valdez - De Gea - Asenjo - Abbiati - Lloris gibi üst düzey tecrübeye veya yeteneğe sahip kaleciler varken musleranın esamesi okunmaz

Ben Muslera'nın iyi bir transfer olduğuna inanmıyorum,şimdi gelip ''yeaa abii adammm penaltı kurtardı eheh'' yazacaksınız,2-3 ay sonra görelim diyorum

FB Taraftar kart : 1907 0xxx 1xxx xx33
      Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Kombine Kart : Fenerium Alt - B blok
      Fenerbahçe Kongre üyeliği
      : 2009-2011
    • Yarbay
      14561 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:08:21
      muslera nın topu oyuna sokuş yönü ve refleksleri baya iyi ama halen pişmesi gerek ... volkan gibi kalecilerin ise kumaşı belli pişip yansalarda seviye değişmez :)

• Yarbay
      6034 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:17:18
      quote:

Bırakın da UEFA ile Madrid'i yendimiz zaman aldığımız Süper Kupa ile geçelim.

24 / American Horror Story / And Then There Were Noone / Arrested Development / Band of Brothers / Banshee / Bates Motel / Better Call Saul / Black Books / Black Mirror / Breaking Bad / Brooklyn Nine-Nine / Carnivale / Coupling / Da Vinci's Demons / Dead Like Me / Dexter / Fargo / Firefly / FlashForward / Friends / Fringe / Game of Thrones / Hannibal / Heroes / Homeland / How I Met Your Mother / How Not to Live Your Life / It's Always Sunny in Philadelphia / Justified / Lost / Modern Family / Mr. Robot / Narcos / New Girl / Nikita / Orphan Black / Outlander / Oz / Person of Interest / Prison Break / Rick and Morty / Rome / Shameless (US) / Sherlock / Six Feet Under / Spaced / Spartacus / Stranger Things / Suits / The Big Bang Theory / The Fall / The IT Crowd / The Inbetweeners / The Killing / The Knick / The Pacific / The Walking Dead / True Blood / True Detective / Twin Peaks / Two and a Half Men / Unsere Mütter, unsere Väter / Vikings
      30 Eylül 2011 23:23:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Alıntıları Göster

Bırakın da UEFA ile Madrid'i yendimiz zaman aldığımız Süper Kupa ile geçelim.

Yok geçen sene Beşiktaş geçmişti. Real olmasa da çok iyi takımlar.

Çok garip onların sıralamaları. Çok ciddiye alınacak bir durum değil bence.

• Yarbay
      6034 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:28:37
      quote:

Alıntıları Göster

Yok geçen sene Beşiktaş geçmişti. Real olmasa da çok iyi takımlar.

Çok garip onların sıralamaları. Çok ciddiye alınacak bir durum değil bence.

Onu bilmiyordum, sıralama kritleri farklı ve tabi dönemsel başarıları iyi olan takımlar zirveye yakın sıralarda olabiliyor bazen.

Bence biz burda ismine bakıp yanlıyoruz, en iyi takımları başarılara ve bizim bilmediğimiz bazı kritelere göre belirliyorlar, o yüzden adına bakıp da bu nasıl en iyilerde olur, bu takım niye en iyilerde yok dememeliyiz bence.

24 / American Horror Story / And Then There Were Noone / Arrested Development / Band of Brothers / Banshee / Bates Motel / Better Call Saul / Black Books / Black Mirror / Breaking Bad / Brooklyn Nine-Nine / Carnivale / Coupling / Da Vinci's Demons / Dead Like Me / Dexter / Fargo / Firefly / FlashForward / Friends / Fringe / Game of Thrones / Hannibal / Heroes / Homeland / How I Met Your Mother / How Not to Live Your Life / It's Always Sunny in Philadelphia / Justified / Lost / Modern Family / Mr. Robot / Narcos / New Girl / Nikita / Orphan Black / Outlander / Oz / Person of Interest / Prison Break / Rick and Morty / Rome / Shameless (US) / Sherlock / Six Feet Under / Spaced / Spartacus / Stranger Things / Suits / The Big Bang Theory / The Fall / The IT Crowd / The Inbetweeners / The Killing / The Knick / The Pacific / The Walking Dead / True Blood / True Detective / Twin Peaks / Two and a Half Men / Unsere Mütter, unsere Väter / Vikings
    • Binbaşı
      1688 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:42:20
      Muslera kağıt üzerindeki şeylerle bile kalitesini belli eden bir kaleci.
      Lazio'da Uruguay'daki başarıları da belli.
      Galatasaray'la ilk birkaç maçında da klası hakkında küçük detay parçacıkları bize, iyi süzebilen anlayacaktır.

Dünya futbolunun son 5 yılda yetiştirdiği en iyi 10 kaleci arasında olduğu kesin ama genel olarak tecrübeli birçok kaleci de olduğu için 20'ye 30'a falan girer.

Son maçlarda çuvalladı diye hemen yüklenirler şimdi. Düşene bi tane de siz tepin ne diyelim...

Trequartista10.com İtalyan ve Dünya futbolunda taraftarın sesi
    • Yüzbaşı
      696 Mesaj
      30 Eylül 2011 23:57:16
      bizim defansın yanında oynamak kolay bir iş değil maşallah nerdeyse hepsi yürüyen birer bomba ama muslera bence başarılı olacaktır genç bir kaleci en büyük artısı kendisini geliştirecek olması

buarada volkan yazılarını görüyorum güldürmeyin beni son 2 yıldır ciddi bir form tuttu diye bukadar abartmaya gerek yok ,öncesini bilmesek neysede

iyi aileler iyi çocuklar yapar--iyi çocukları kötü kurtlar kapar
      iyi çocuklar iyi okur -- okur okur adam olur-- okur okur müdür olur -- sistem budur
    • iOS Beta Kullanıcısı
      3066 Mesaj
      01 Ekim 2011 00:37:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

Alıntıları Göster

gökhan gönül'ü maicon ile kıyaslayan adamlar bize laf atar olmuş

utanmadan birde akılları sıra uefa kupası ve süper kupa ile dalga geçiyorlar. yok ya yeryüzünde böyle başka 1 tane oluşum yok...

#23 King James
      01 Ekim 2011 00:48:27
      Gökhan ile Maicon'u kıyaslıyoruz arkadaş bu kadar küçümsemeyin oyuncularımızı.

Arda ile Messi abartı ama Avrupa'da adı daha çok duyulmuş Reyesle kıyaslarız. Reyes'ten de iyi bence.

Muslera iyi kaleci. Ama bana göre Volkan 1 seviye yukarda.

• Yarbay
      2134 Mesaj
      01 Ekim 2011 00:55:18
      Muslera'ya kadar bir sürü kaleci sayarım. Volkan daha iyidir ondan.

01 Ekim 2011 01:16:07
      quote:

Orijinalden alıntı: canerer

bizim defansın yanında oynamak kolay bir iş değil maşallah nerdeyse hepsi yürüyen birer bomba ama muslera bence başarılı olacaktır genç bir kaleci en büyük artısı kendisini geliştirecek olması

buarada volkan yazılarını görüyorum güldürmeyin beni son 2 yıldır ciddi bir form tuttu diye bukadar abartmaya gerek yok ,öncesini bilmesek neysede

2 sene değil 4 Senedir formunun zirvesinde,Zaten daha önce yaşadığı basit hatalar,yediği komik goller onu Zirveye çıkardı
      Dahada gelişiyor,gelişecek,kaleciler yıllandıkça güzelleşiyor,imkansız denilen topları çıkarıyor,duruşu,verdiği güveni artıyor

Bana göre Hasagiç,Karcemarskas gibi kaleciler Muslera'dan çok daha iyi şu an,bu adamlar inanılmaz tecrübeli,yetenekli
      fakat Muslera genç,hepsini geçebilir,geçemeyebilirde

Fakat 2-3 hata yaptı diye kötü kaleci demek ne kadar yanlışsa,2 penaltı kurtarınca mükemmel kaleci yapmakta o kadar yanlış
      Uruguay'lı sporcular genelde disiplinli oluyor,eğer Luganodaki disiplin ve istikrarın yarısı Muslera'da varsa birgün hakkatan kalesinde güven veren iyi bir kaleci olabilir,ben henüz o yeteneği güveni kesinlikle kendisinde görmüyorum,görene saygı duyuyorum o ayrı,biz Volkanla çok mutluyuz heleki şu son 4-5 senede (kendisi 10 yıldır Fenerbahçe'de), sabrın sonu selamet..

FB Taraftar kart : 1907 0xxx 1xxx xx33
      Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Kombine Kart : Fenerium Alt - B blok
      Fenerbahçe Kongre üyeliği
      : 2009-2011
    • Uzaklaştırılmış 24 gün cezanın, 23 gün 7 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      01 Ekim 2011 01:16:26
      IFFHS nin açılımı Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu dur.

Daha önce de yazmıştım.

Futbolcuların sahada gösterdiği performansa göre her sene belli dönemlerde yapılan oylamalar ile o liste hazırlanır. Mesela 2010 senesinde Muslera IFFHS sıralamasında 7. sırada. Buffon ise 9.sırada.
      Bu Muslera Buffon dan iyi demek değildir. Oy kullanan kişiler için Muslera, Buffon a oranla, o sene oynadığı maçlarda daha iyi performans göstermiş anlamına gelir.

Kişilere ve fikirlere saygının,tahammülün kalmadığı, düşüncelerin insanları kırmadan,incitmeden düzgün bir şekilde dile getirilemediği bitik yerlerde bulunmanın hiçbir manası yok. Sessizce uzaklaşın, hak ettiklerini bulmaları yakındır.
    • Binbaşı
      1032 Mesaj
      01 Ekim 2011 01:19:15
      Volkan uzun zamandır burada oynuyor. Bunun (+) yanı olarak ülke futbolunu, hakemleri, takımları, oyuncuları, taraftarı, taraftar tepkisini, medyayı iyi biliyor. Falanca takımın filanca forvetinin ne yapacağını az çok kestirir. Keza hakemin bir pozisyonda ne karar vereceğini de. Hata yapsa taraftarın tepkisini, medyanın ne yazıp çizeceğini bilir. Bunlara ek olarak 29-30 yaşındadır, tecrübelidir. Ara sıra enteresan goller yese de ne yapacağını iyi bilir. Genelde önünde iyi stoperler oynamıştır, oynamaya devam eder. Bu açıdan da şanslıdır.

Muslera ise yeni geldi. Yukarıda saydığım hakem, takım, oyuncu, medya vs. henüz bilmez. Bunlar ufak detay gibi dursa da önemlidir. Volkan'a göre yaş anlamında -25 yaşında- tecrübesiz olsa da, Volkan'ın o yaşlardaki performansına göre çok iyidir. Ayaklarına hakimdir, iyi oyun kurar. Sağlam reflekslere sahiptir, iyi yer tutar. Esas sıkıntısı ise önünde oynayan stoperler. Biri matmazel kılıklı, dokunsan ağlayacak; diğeri bam güm top şişirmekten başka hiçbir halta yaramaz.

Kısaca biri falanca yönden iyiyken, diğeri filanca yönden iyi. Biri 29-30 yaşındadır, 'olmuş' kalecidir, yine de hata yapar, diğeri 25 yaşındadır, 'olacak' kalecidir, hata yapar.

Ancak her durumda şu kıyas muhabbeti boş, anlamsız kalıyor.

• Yarbay
      5384 Mesaj
      01 Ekim 2011 01:28:41
      ben halen muslera'nın bir numarasını görmedim gs maçlarında.

01 Ekim 2011 02:03:24
      Volkan öncesinde de süper kaleciydi. 3 maç yakıyordu 10 maç kurtarıyordu takımı.

Şimdi o hataları azaldı. Ha gene yapabilir. Ama o zamanlar da süper kaleciydi.

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      01 Ekim 2011 02:04:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Jesus.

Alıntıları Göster

2 sene değil 4 Senedir formunun zirvesinde,Zaten daha önce yaşadığı basit hatalar,yediği komik goller onu Zirveye çıkardı
      Dahada gelişiyor,gelişecek,kaleciler yıllandıkça güzelleşiyor,imkansız denilen topları çıkarıyor,duruşu,verdiği güveni artıyor

Bana göre Hasagiç,Karcemarskas gibi kaleciler Muslera'dan çok daha iyi şu an,bu adamlar inanılmaz tecrübeli,yetenekli
      fakat Muslera genç,hepsini geçebilir,geçemeyebilirde

Fakat 2-3 hata yaptı diye kötü kaleci demek ne kadar yanlışsa,2 penaltı kurtarınca mükemmel kaleci yapmakta o kadar yanlış
      Uruguay'lı sporcular genelde disiplinli oluyor,eğer Luganodaki disiplin ve istikrarın yarısı Muslera'da varsa birgün hakkatan kalesinde güven veren iyi bir kaleci olabilir,ben henüz o yeteneği güveni kesinlikle kendisinde görmüyorum,görene saygı duyuyorum o ayrı,biz Volkanla çok mutluyuz heleki şu son 4-5 senede (kendisi 10 yıldır Fenerbahçe'de), sabrın sonu selamet..

yazınıza kısmende olsa katılıyorum sabırlı olmak konusunda haklısınız maalesefki gerekli kişilere gerekli sabrı gösteremiyoruz Monragondan sonra hiçbir kaleciye gerekli sabrı gösteremedik,buna canlı örenek volkan uzun yıllar boyunca saç baş yoldurtmasına rağmen tahammül edip bu zamana ve bu performansa gelmesini sağladınız..
      volkan(30)-hasagiç(31)-Karcemarskas(28) ; tecrübe+ligimizi iyi bilmeleri+taraftar ve medya hakkında gerekli tecrübeleri olması enbüyük atıları olduğu inkar edilemezde benim anlamadığım daha gs formasıyla 3 maç yapmamış bir kaleciyi neden hemen başkalarıyla kıyaslama çabasına girildiği daha adam bari sezonun yarısına gelsin...(genel olarak söylüyorum)
      Yukardada yazdığım gibi Muslera Volkanın 25 yaşındaki performansından daha başarılı(milli takımı baz alırsak),eğerki defans hattımız önceki yıllara oranla biraz daha dikkatli olursa Muslera başarılı olacaktır
      Lugano konusuna gelicek olursak umarım yediği kartlar bakımından benzerlik olmaz yoksa istikrar konusunda hakılısınz

iyi aileler iyi çocuklar yapar--iyi çocukları kötü kurtlar kapar
      iyi çocuklar iyi okur -- okur okur adam olur-- okur okur müdür olur -- sistem budur
    • Binbaşı
      1359 Mesaj
      01 Ekim 2011 02:12:27
      en iyi 6.sı musleraysa 5.si volkandır.

M.K.A
    • BSC Editörü
      9312 Mesaj
      01 Ekim 2011 02:15:22
      Adam geldi 2 maç oynadı sakin olun beyler . Ha iyi veya kötümü derseniz iyi kaleci Resmen Milli takımına kupayı aldırdı kurtarışlarıyla.

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 22 saat 52 dakika kadarı kaldı.
      01 Ekim 2011 02:19:52
      quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Çaktırma eğlen işte,oleyyy lalalala lay lay saldır musleraaaa

01 Ekim 2011 02:26:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

Alıntıları Göster

Çaktırma eğlen işte,oleyyy lalalala lay lay saldır musleraaaa

volkanı ben 2 şekilde değerlendiriyorum bi satın alınmış takımlara karşı bi satın alınmamış takımlara karşı gerçi 2 türlü de muslera daha iyi

EG
    • Binbaşı
      1361 Mesaj
      01 Ekim 2011 02:28:36
      Biri 25'ine Haziran'da girdi, bir diğeri Ekim'de 30..

Dağılın.

• Yarbay
      5384 Mesaj
      01 Ekim 2011 03:08:30
      galatasaray da bir kaleci vardı,bir kayseri maçında mükemmel bir top çıkarmıştı,kendini kaleye doğru atarak bir kurtarış yapmıştı,
      ya de santis di yada bir önceki,o çok iyi kaleciydi.leo franco ve mondragon değildi,yabancıydı.

• Yarbay
      19917 Mesaj
      01 Ekim 2011 03:18:08
      quote:

galatasaray da bir kaleci vardı,bir kayseri maçında mükemmel bir top çıkarmıştı,kendini kaleye doğru atarak bir kurtarış yapmıştı,
      ya de santis di yada bir önceki,o çok iyi kaleciydi.leo franco ve mondragon değildi,yabancıydı.

de santcis olması lazım onun.

Muslera geldiğinden beri yakıyor takımı. Böyle devam ederse işimiz zor. Aykut iyidir

• Yarbay
      2218 Mesaj
      01 Ekim 2011 08:29:48

quote:

Orijinalden alıntı: ir0nfist~

Alıntıları Göster

volkanı ben 2 şekilde değerlendiriyorum bi satın alınmış takımlara karşı bi satın alınmamış takımlara karşı gerçi 2 türlü de muslera daha iyi

Gs ve digerleri Olarak degerlendirirsek de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1688 Mesaj
      01 Ekim 2011 08:33:10
      quote:

ben gördüm. görebilene. adam yeteneği hakkında küçük detaylar bırakıyor sahada onları görebilmek lazım. bazı hareketleri var her kaleci yapamaz onları. yüzde yüz forma girdiğinde bu kurtarışları daha sık ve sağlam yapacaktır.

takıma geldiği gün "önündeki defans adamın kariyerini bitirmezse iyi..." demiştim, galiba bitirmeye başlamış, yazık... Gökhan Zan'dan falan da Allah razı olsun

Trequartista10.com İtalyan ve Dünya futbolunda taraftarın sesi
    • Binbaşı
      1769 Mesaj
      01 Ekim 2011 08:36:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Alıntıları Göster

Onu bilmiyordum, sıralama kritleri farklı ve tabi dönemsel başarıları iyi olan takımlar zirveye yakın sıralarda olabiliyor bazen.

Bence biz burda ismine bakıp yanlıyoruz, en iyi takımları başarılara ve bizim bilmediğimiz bazı kritelere göre belirliyorlar, o yüzden adına bakıp da bu nasıl en iyilerde olur, bu takım niye en iyilerde yok dememeliyiz bence.

aylık başarıya göre yapıyolar diye biliyorum ben.skibbeyle çeyrek final oynadığımız dönem Galatasaray 10. sıradaydı

GalataSaray - BostonCeltics
    • Binbaşı
      1098 Mesaj
      01 Ekim 2011 09:07:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

2 kaleci de çok kaliteli. İkisi de takımına çok faydalı oluyor ve olacak. Nedir bu sidik yarıştırma çabası anlamadım.

++

• Yarbay
      5874 Mesaj
      01 Ekim 2011 09:58:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

• Yarbay
      6034 Mesaj
      01 Ekim 2011 11:12:56
      @J.J.93 Biz Skibbe ile çeyrek final falan oynamadık ki UEFA'da.

• Yarbay
      4856 Mesaj
      01 Ekim 2011 12:48:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Jesus.

Volkan Muslera'dan çok daha tecrübeli,atletik,fiziği kuvvetli,ikisini karşılaştırmak çok yanlış,kaldı ki bu ifhs falan kafasına göre bir liste yapıyor,yani ben odkdjo diye bir site açıp liste yapsam onada itiraz edecekmisiniz ? Muslera geldiğinden beri yaptığı hataları Aykut yapsa yerden yere vurmuştunuz

Buffon - Cech - Casillas - Volkan - Hart - Valdez - De Gea - Asenjo - Abbiati - Lloris gibi üst düzey tecrübeye veya yeteneğe sahip kaleciler varken musleranın esamesi okunmaz

Ben Muslera'nın iyi bir transfer olduğuna inanmıyorum,şimdi gelip ''yeaa abii adammm penaltı kurtardı eheh'' yazacaksınız,2-3 ay sonra görelim diyorum

Muslera Valdes, Hart, De Gea, Asenjo, Abbiati'den daha iyi yanlız

Sarıyla Kırmızıyla Alnımızın AKIYLA!

GrandeTerim
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      01 Ekim 2011 13:00:43
      gs maçı için sabırsızlanıyorum.

C A R B O N B A S E D L I F E F O R M S
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      01 Ekim 2011 13:16:43
      quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

Bu arada musleranın böyle hatalı goller yemesinin tek sorumlusu Gs taraftarıdır. Çünki bir kaleci bu kadar havaya atılıp tutulmaz. O kalecide elbet gol yicek . Ama siz böyle yaparsanız adamda olanı da alırsınız. Muslera iyi bi kaleci ama adı üstünde ''O bir kaleci''

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      01 Ekim 2011 13:17:49
      Tafarel'den sonra GS'ye gelmiş en iyi kalecilerden biri bence.
      Zaten bu sezon Zapataynan geçmezdi.

• Yüzbaşı
      826 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      fıratbozkurt

01 Ekim 2011 13:20:57
      quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Alıntıları Göster

de santcis olması lazım onun.

Muslera geldiğinden beri yakıyor takımı. Böyle devam ederse işimiz zor. Aykut iyidir

Evet o kurtarışı De Sanctis yapmıştı. Sanırım Olembe vurmuştu De Sanctis uzamıştı adeta güzel kurtarıştı ama bir kurtarışla da çok iyi kaleci demek doğru değil.

• Yarbay
      4669 Mesaj
      01 Ekim 2011 13:30:17
      Valla bence Volkan daha iyi şu an Muslera'dan. Ama Muslera 1-2 seneye Volkan'ı rahat geçer orası ayrı.

• Yarbay
      7083 Mesaj
      01 Ekim 2011 14:52:23
      Oyle salakca bir konu ki...

Herkes Haddini Bilecek !
    • Binbaşı
      1601 Mesaj
      01 Ekim 2011 14:58:53
      Tahmin ettiğim gibi bizim takım taraftarlarından daha çok fenerli taraftarlar yorum yapmış çekememezlik işte.

Türk'ün Basat gibi çoktur arslanı,
      Mustafa Kemal'dir baş kahramanı!
      Ziya GÖKALP
    • Yarbay
      7274 Mesaj
      01 Ekim 2011 15:14:51
      quote:

Orijinalden alıntı: SieGeRRR

Şu iiiffffhhsshhsshsh yaptığı araştırmalara güvenmiyorum hiç.

Keşke diğer taraftarlarınız da anlayabilse bunu.

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero
      01 Ekim 2011 15:34:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Oyle salakca bir konu ki...

o zaman girme konuya

GALATASARAY
    • Yarbay
      4587 Mesaj
      01 Ekim 2011 15:39:42
      diğer taraftarlar da anlayabilse? evet antu'ya güveneceğiz.

sizin sorununuz, kendi düşündüğünüz şeyleri doğru görüp, başkalarını bunu anlayamadığı için eleştirmekten zevk alıyor oluşunuz.

yani kardeşim ifghfdfgfd denen kuruluşa güveniriz güvenmeyiz sana ne?

muslera geçen sezon için en iyi 6. kaleci seçilmiş uluslararası futbol tarihi ve istatistiği federasyonu tarafından. bununla ilgili konu açıyoruz, nasıl bir çekememezlik varsa bizden başka herkes gelip laf yapıyor. iyi ki muslera konusu açıldı, ondan çok volkan konuşuluyor.

illa sidik yarışına girilecekse, volkan'ın 5 yıl önceki hali ile muslera'nın şimdiki halini kıyaslayın. şimdiden uluslararası bazda çok daha başarılıdır muslera.

iffdsdgd'ye güvenmeyebiliriz, ama Allah'tan sizi baz alarak araştırma yapmıyorlar. sizden güvenilirdir.

en kötü gün bugünse, bugün de galatasaray...
    • Yüzbaşı
      767 Mesaj
      01 Ekim 2011 15:49:36
      Sadece Copa America'da izleyip,"Vay be süper kaleci" diyip, 2 maçta Muslera'nın kaleciliğini sorgulayanlar hatta ve hatta bitirenler var..

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..
    • Binbaşı
      1812 Mesaj
      01 Ekim 2011 15:55:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Vlâdimir

en iyi 6.sı musleraysa 5.si volkandır.

4. cenktir nedir bu fenerlilere yaranma çabası bu beşiktaşlılarda ?

01 Ekim 2011 15:58:28

GALATASARAY
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      01 Ekim 2011 16:17:23
      Muslera sanki kariyerine Galatasaray'da başladı. Hemen Volkan'la kıyaslamalar falan başlamış. Yuh artık.

• Çavuş
      50 Mesaj
      01 Ekim 2011 18:42:17
      quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

Allah allah ne zamandan beri Beşiktaşlılar, Galatasaray maçları için sabırsızlanmaya başladı. Dikkat edin geçen seneki Galatasaray olmayacak karşınızda, sizi her alanda 100 yıldır geride bırakmış, derbilerde üstün olan Galatasaray gelirse karşınıza hiç şaşırmayın. (Bazı Beşiktaşlı arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, tahrik amaçlı yazılan bir cevaba ancak bu cevap olurdu)

Bu arada avatardakinin gerçekten sen olduğuna inanmaya başladım.

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Fernando Muslera Dünyanın En İyi 6. Kalecisi [ANA KONUSU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.