Şimdi Ara

Avea Rehberden isim sildirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
31.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avea bilinmeyen numaralardan ismimizi sildirmenin bi yolu var mı ? hattın kime ait olduğunu hiç bi şekilde bildirilmesini istemiyorum arayan ulaşamasın ? var mıdır bi yolu

• rehberden sildirsen de nasıl oluyorsa 118 li hatlarda çıkıyor o konuda çok şikayet var
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

rehberden sildirsen de nasıl oluyorsa 118 li hatlarda çıkıyor o konuda çok şikayet var

ben rehbere kayıt yaptırmadım fakat geçen yıl aveayı arayarak öğrenmişti biri.118li hatlar da hiç güvenilir gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: owyeaman

quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

rehberden sildirsen de nasıl oluyorsa 118 li hatlarda çıkıyor o konuda çok şikayet var

ben rehbere kayıt yaptırmadım fakat geçen yıl aveayı arayarak öğrenmişti biri.118li hatlar da hiç güvenilir gelmiyor

Birileri çok büyük paralar kazandı bizim numaralardan. Orası kesin.

Neden bu kadar 118 türevi numara çıktı sanıyorsunuz? Demek ki var bir şeyler.
  • en iyisi açık hat almak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: owyeaman

en iyisi açık hat almak sanırım

o zaman da bir gün puk numaranı vs unuttuğunda avea bayisine gittiğinde bayinin senin için yapabileceği bir şey kalmıyor. benim öyle oldu. yıllarca sorunsuz kullandım babamın üzerine sandığım ama açık hat olan hattı. sonra bir gün pin numarasını unuttum, ve numaraya elveda demek zorunda kaldım... :)))
  • ''IPTAL'' yazıp 11855 'e msj gönderdiğinzde rehbere kapatabilirsiniz
  • 11855ten sildirdim numaramı bana ulaşmalarının bi imkanı var mı daha acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.