Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
155.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokyuzu54

Süper lig varmı bunda?

yok tek eksiği bu zaten yoksa harika bir patch.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Yamayı indirdim kurdum lisanslar oldu budesliga ile 2. bundesliga geldi ama diğer 2.ligler gelmedi diğer 2. ligler gelmesin önemli değilde. Bu yamayla oyuna giriyorum ancak master leaguede maça başlarken ve kaydederken oyundan atıyor oynanmıyor? Başlangıçta switches den aktif ediyorum ama olmuyor ?? Oyunu sildim yeniden kurdum ve bu yamayı kurmayı düşünmüyorum ??

lütfen ilk mesajdaki not bölümlerini okuyunuz.
  • Okudum aynen öyle yaptım oyunu kurup hiç bir patch yüklemeden kurdm olmuyor master league de kaydederken ve maça başlarken atıyor? Veri paketini indirdim ondan sorun olursa bilmiyorum? Veri paketini indirmeyincede kadrolar eski oluyo..
  • Birde bu 3 parttaki Installer 'de aynı 3 ünümü kuracağız anlamadım 1'ini kurmamız yeterli onlarda aynı boyutta ??? Aynıysa niye 3 part ?
  • merhaba, su an yenı yuklemıs oldugum pes 2012 orjınal oyunu için pesedit 3.3 ve update 3.1 i indirmekteyim. orjinal oyuna pesedıt ve update yuklenırse yıne onlıne olarak oynanabılır mı?
  • quote:

Okudum aynen öyle yaptım oyunu kurup hiç bir patch yüklemeden kurdm olmuyor master league de kaydederken ve maça başlarken atıyor? Veri paketini indirdim ondan sorun olursa bilmiyorum? Veri paketini indirmeyincede kadrolar eski oluyo..

veri paketiyle işiniz yok önce 3.3 ardındanda 3.3.1 kuracaksın. master lig oynayacaksanda aşağdaki yönergeyi uygula herhangibir sorun olmaz.

ÖNeMLİ: master
    league ve bal modununa başlamazdan önce swıtches ayarlarında master league butonu aktif edip oyuna öyle girmeniz gerekmektedir. diğer modları oynayacaksanız. default seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • quote:

Birde bu 3 parttaki Installer 'de aynı 3 ünümü kuracağız anlamadım 1'ini kurmamız yeterli onlarda aynı boyutta ??? Aynıysa niye 3 part ?

arkadaşım 3 partı aynı klasöre indirip 1. parta sağ tıklayıp buraya çıkar diyeceksin o zaman 3.3 patch bütün olarak karşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oberon51

merhaba, su an yenı yuklemıs oldugum pes 2012 orjınal oyunu için pesedit 3.3 ve update 3.1 i indirmekteyim. orjinal oyuna pesedıt ve update yuklenırse yıne onlıne olarak oynanabılır mı?

evet oynayabilirsin lisansı olmayan takımlar onlinede lisanslı gözükür. sadece oyuna girmeden önce pesedit selectorde switches ayarlarında online butonunu aktif etmen gerekir.
  • Master league sorununu çözdüm artık atmıyor. Ama yeni iglerden sadece 2. bundesliga geldii diğer serie B Liga Adalante Npwor championship felan gelmedi. Bunların dışında herşey oldu lisanslar bundesliga felanda geldi master leaguedede atmıyor. Sadece serie b adalente npower ligleri felan olmadı. Teşekkürler.. Birde ben oyunun Reloaded sürümünü indirdim Torrent olarak full online oynayabilirmiyim acaba ? Bir ücret felanmı ödeniyor online oynamak için ?
  • Birde Scoreboardlar olmuyor ?
  • quote:

Master league sorununu çözdüm artık atmıyor. Ama yeni iglerden sadece 2. bundesliga geldii diğer serie B Liga Adalante Npwor championship felan gelmedi. Bunların dışında herşey oldu lisanslar bundesliga felanda geldi master leaguedede atmıyor. Sadece serie b adalente npower ligleri felan olmadı. Teşekkürler.. Birde ben oyunun Reloaded sürümünü indirdim Torrent olarak full online oynayabilirmiyim acaba ? Bir ücret felanmı ödeniyor online oynamak için ?

2 liglerden sadece birini pesedit selectorden seçebilirsin. online oynamak için orjinal cd key almam gerek. fiyatları şu an 30 ile 50 arası değişiyor.
  • quote:

Birde Scoreboardlar olmuyor ?

lig seçimi, scorboard, setting ayarları vs vs vs ne yapacaksan selectorden yapıyorsun.

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012
  • saol kardeş şimdi anladım sadece 1 2. lig ve sadece 1 scoreboard oluyormuş . Bana bıkmadan cevap yazdığın için teşekkürler kardeş :D
  • YA BU SKORBOARD'I BİRİ DETAYLI ANLATSIN LÜTFEN OLMUYOR YAPAMIYORUM !
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokyuzu54

Süper lig varmı bunda?

yok söyleyip eklettirmek lazımda kim yapıcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzubeyirr

YA BU SKORBOARD'I BİRİ DETAYLI ANLATSIN LÜTFEN OLMUYOR YAPAMIYORUM !

pesedit exeye tıkla, ardından 1.ci adım scoreboards tıkla, 2. adım istediğini seç, 3. adım monitörünün ekran genişliğini seç, 4. adım resmin üzerinde tıkla. 5. adım tamam deyip onayla iyi oyunlar.

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012
  • Bu patch beni oyundan atıyor.
    Diğer takımlarda birsürü Avusturya takımı var logosu felan olmayan. Onların üstüne bir şekilde gelirsem atıyor. Bir 2 kere denedim master lig oynamayı hazırlık maçınıda şansa hep bu avusturya ile yapıyor sonuçta lig başlamadan bitiyor.
  • aynısını yaptım olmuyor . 2.lig yerindede bu hatayı veriyor .

http://imageshack.us/photo/my-images/843/ads111z.png/

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

Bu patch beni oyundan atıyor.
    Diğer takımlarda birsürü Avusturya takımı var logosu felan olmayan. Onların üstüne bir şekilde gelirsem atıyor. Bir 2 kere denedim master lig oynamayı hazırlık maçınıda şansa hep bu avusturya ile yapıyor sonuçta lig başlamadan bitiyor.

muhakkak kurulumda bir sorun vardır.yada bu patchden önce farklı bir patch kullanmış olabilirsin.yamanın sağlıklı çalışması için, oyunun full reloaded versiyonu sıfırdan kurup. oyuna girmeden önce 3.3 ardından 3.3.1 kur. patchde herhangibir sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 21 Mayıs 2012; 12:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzubeyirr

aynısını yaptım olmuyor . 2.lig yerindede bu hatayı veriyor .

http://imageshack.us/photo/my-images/843/ads111z.png/

?

pes edit.exe yi yönetici olarak çalıştırıp denermisin.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.