Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
155.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PESEdit 2012 Patch 2.1.1 fix çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

Yeni Özellikler:

•Doğru almanya haritası eklendi
    •2.1 'de eksik olan bazı takımlar için forma arkası isimleri eklendi.
    •CL modunda birkaç takım için yanlış formalar düzeltildi.
    •Yeni Messi yüzü eklendi.
  • Virüs programını kapattım sıfır oyun kurdum. Sırasıyla patchı ve fixi kurdum, açmak için linke tıklıyorum kum saati çıkıyor imlecin yanında bir süre sonra kayboluyor ve Pes 2012 açılmıyor maalesef.Win 7 yüklü bilg.da sanırım bununla ilgili bir sorun var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 13 Kasım 2011; 23:07:57 >
  • sisteminin oyunu kaldırdığından eminmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfe

Virüs programını kapattım sıfır oyun kurdum. Sırasıyla patchı ve fixi kurdum, açmak için linke tıklıyorum kum saati çıkıyor imlecin yanında bir süre sonra kayboluyor ve Pes 2012 açılmıyor maalesef.Win 7 yüklü bilg.da sanırım bununla ilgili bir sorun var!

'Yönetici olarak çalıştır' sorunun hallolsun...
  • teşekkürler. mesajım bulunsun
  • ilk sayfada belirttiği kurulumu yapıyorum. yalnız en son manager kısmında geldiğimde burdaki işlemi yaparken bende hata veriyor nedense?? daha sonra oyuna girmeye çalışıncada hiç bir işlem yapmıyor. manager kısmında hata vermesının nedenı ne olabilir??
  • PESEdit 2012 Patch 2.2 yakında...
  • PESEdit 2012 Patch 2.2 çıktı!
    http://pesedit.com/forums/showthread.php?10553-PESEdit-com-2012-Patch-2-2-Released%21-18-11-11
    Pesedit yamasına uygun Süper Lig yaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayaer07 -- 18 Kasım 2011; 14:35:28 >
  • PESEdit 2012 Patch 2.2 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • bu patchi kesinlikle yüklemeyin. yükledikten sonra koşu yoluna atılan uzun pasların %90ı geçer oldu. kanatlardan-korner çizgisine yakın yerlerden içeri gönderilen paslara engel olunamaz oldu. Kafa toplarının taş çatlasa %20 sine çıkabildim.
    Arkadaşım bayer munih ve totenham ile oynarken milan,real,barca takımları ile karşısına çıktım ve hepsinde durum böyleydi. Güncelleme öncesi real ile genelde onu yenerken şuan durum böyle. O kadar sinirlendim ki beşiktaşımı aldım o da galatasarayı aldı. Ama gene aynı şeyler.

messi ve ronaldo ile bütün takıma çalış atabiliyorken şimdi 2 kişiye zor atıyorum. pes'in setuo ı da olmadığı için silip kuramıyorum.

BU PATCH TAM BİR FİYASKO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 22 Kasım 2011; 14:43:29 >
  • arkadaşlar bunun için pes editin önceki patchlerini de yüklemek gerekli mi (patch 2.0 vs.) yoksa onlarıda içeriyomu..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkannn

arkadaşlar bunun için pes editin önceki patchlerini de yüklemek gerekli mi (patch 2.0 vs.) yoksa onlarıda içeriyomu..?
    2.2'yi indir ve yükle. Eskiler gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

bu patchi kesinlikle yüklemeyin. yükledikten sonra koşu yoluna atılan uzun pasların %90ı geçer oldu. kanatlardan-korner çizgisine yakın yerlerden içeri gönderilen paslara engel olunamaz oldu. Kafa toplarının taş çatlasa %20 sine çıkabildim.
    Arkadaşım bayer munih ve totenham ile oynarken milan,real,barca takımları ile karşısına çıktım ve hepsinde durum böyleydi. Güncelleme öncesi real ile genelde onu yenerken şuan durum böyle. O kadar sinirlendim ki beşiktaşımı aldım o da galatasarayı aldı. Ama gene aynı şeyler.

messi ve ronaldo ile bütün takıma çalış atabiliyorken şimdi 2 kişiye zor atıyorum. pes'in setuo ı da olmadığı için silip kuramıyorum.

BU PATCH TAM BİR FİYASKO

söylediklerin eğer online bölümüyle alakalı ise kesinlikle hurafe yapmışsın böyle bir şey mümkün değil. takım dengesi oyuncu güçleri oyun hızı , oynanışı bu patchi yüklesende yüklemesende aynıdır.

• Arkadaşlar bu patch'i yükleyeceğim yalnız oyunum 1.01.Sorunsuzca yükleyebilirim değilmi ?
  • Oyunu 1.02 yapıp Patch 2.2 'yi yükledim herşey sorunsuz güzel.Yalnız Messi 100 Ronaldo 96 gözüküyor.Doğrumu bu , ikisininde 98 yani eşit olmaları gerekmiyormu ?

Edit:

UYARI : ARKADAŞLAR MESSİ'Yİ DEFAULT YAPTĞIMDA 98 OLDU.BİRİLERİ SAVE DOSYASINI KAFASINA GÖRE EDİTLEMİŞ HERHALDE.HER OYUNCUYA TEK TEK DEFAULT'MU ÇEKİCEZ.NASIL İŞ BU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engingyln -- 23 Kasım 2011; 21:28:09 >
  • beyler benim oyun orjinal değil yüklersem olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

Arkadaşlar bu patch'i yükleyeceğim yalnız oyunum 1.01.Sorunsuzca yükleyebilirim değilmi ?

yüklersin sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekesh85

beyler benim oyun orjinal değil yüklersem olmazmı

yükleyebilirsin illaki orjinal olması gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

Arkadaşlar bu patch'i yükleyeceğim yalnız oyunum 1.01.Sorunsuzca yükleyebilirim değilmi ?

yüklersin sorun olmaz

Arkadaşım bu patch'i hazırlayan kişi Barcelona ile oynuyor herhalde.Futbolcuları şişirmiş , Real'i de düşürmüş bazı futbolcuları.Herkes bunu yüklediyse tek tek default yapsın futbolculara.Yoksa Barca çok güçlü !!!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.