Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.869
Cevap
36
Favori
475.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sen madridlisin sen bize ver city formasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCFC: Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, Fernando, Silva, Navas, Sterling, Aguero

Yedekler: Caballero, Sagna, Clichy, Gundogan, A. Garcia, Sané, Iheanacho

Pep hocam biraz daha savunmaya yardımcı olacak şekilde bir takım seçmiş. Navas-Sterling geriye gelip yardım eden isimler o konuda çok iyi tercih ama tek korkum her zaman olduğu gibi Fernando. Her an bir hata yapıp bütün emekleri boşa çıkaracakmış gibi. Zabaleta'yı da unutmayalım. 18'e girmemesi gereken adam 2 haftadır 11'de.
  • Keşke Sagna ile başlasaydı.
  • ilk puan kaybi geliyor. Kolavrov Celtic macinda rezalet oynamisdi
  • O nasıl becerdi öyle vurmayı. Normal vursan neyse

• Pep hocanin havasi sondu. Piiisss

• bizim savunmacılar o kadar teknik ki önde baskısı sökmedi pep in
  • Pep balonu patlayacak
  • City çöktü

• Spurs nefes aldırmıyor City'e.Man City çok yumuşak kaldığı için Tottenham resmen dayak atıyor sahada...

• Tottenham hem presten etkilenmiyor hem de City'ye presle top oynatmıyor. Resmen City'yi kendi silahıyla vurdular.

• Guardiolayı hiç sevmem ama bu sene alacak gibi şampiyonluğu. Açıkcası ManU ile kapışırlar diyordum fakat ManU yine UEFA'yı zorlayacak bu gidişle.
    Şuan City rakipsiz görünüyor. Arsenal, Chelsea , Spurs'un rakip olamayacağını düşünüyorum. Liverpool da sene ortalarına doğru dağıtır City güçlü,rotasyonlu kadroları yok.Sol bek de bile orta saha,kanat oynuyor.

Bu sene çok çekişmeli lig olacak deniyordu. Şaşırttılar açıkcası. Beklediğim gibi çıkan tek takım Chelsea. Conte güven vermiyor bana.
    Beklemediğim gibi çıkan tek takım ManU. Defans,orta saha attı kötü derdim ama bu kadar puan kaybedeceklerini düşünmemiştim.
    City normal ilerliyor. Rakipsiz olmaları daha da moral veriyor. Maç içerisinde rakibimiz 3 puan aldık bizim de almamız lazım telaşı yok.

• City şampiyon olamaz. yendikleri takımın 4 ü son 4 sırayı paylaşıyor manu desen ne oynadığı belli değil

daha doğru düzgün takımlarla oynamadı cok puan kaybeder en büyük şampiyon adayı spurs ve arsenal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 2 Ekim 2016; 17:23:13 >
  • Tottenham çok iyi pres yaptı bu dk ya kadar city yener diyordum ama artık zor

• Lamela penaltı kaçırdı. Ama City hala maçı çevirecek gibi durmuyor.

• Sane kulubude otursun diye mi almis Guardiola
  • Sane girdiği tüm maçlarda berbat oynadı. Hak etti. Milli takım arası en çok city'e yarayacak.

• Pep çöp, balon, hemen istifa etmeli.

Gel Barça'ya Peepp.
  • Düne kadar dünyanın en iyisi yazılıyordu, bugün eleştirmeler başlamış.

Dünü unutan bugün farklı yazıyor.

Pep sadece Barça'da iyi olur oda kendisi iyi olduğu için değil, Barça iyi olduğu için. Şampiyon dahi olsa City yazdıklarım değişmeyecek. Kelden TD olmaz.

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.