Şimdi Ara

çevre otogaz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevre otogaz Maslak Atatürk san.sit.de 1 numara dır
  • haftaya getz 1.3 aracıma atiker otogaz taktıracağım. daha önceki yorumlarda çevre otogaz tavsiye ediliyordu, montaj kalitesi ve işçilik hakkında daha önce taktıran arkadaşlar bilgi verebilirmi?

• Önceki aracım elantra'ya çevre otogaz'da atiker safefast taktırdım ve 40.000 km sorunsuz kullandım. Bugün sonata aldım ve haftasonu yine çevre otogazda montaj yaptıracağım, tabii motor hacmi 2400cc olduğu için atiker taktırmayı düşünmüyorum. hyundai forumda da aynı şekilde çevre otogaz memnuniyeti mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

Önceki aracım elantra'ya çevre otogaz'da atiker safefast taktırdım ve 40.000 km sorunsuz kullandım. Bugün sonata aldım ve haftasonu yine çevre otogazda montaj yaptıracağım, tabii motor hacmi 2400cc olduğu için atiker taktırmayı düşünmüyorum. hyundai forumda da aynı şekilde çevre otogaz memnuniyeti mevcut.

Hocam yanlış anlamayın,LPG konusundaki bilgi ve paylaşımlarınızı takip ettiğim için soruyorum,neden Atiker değil ?
    Ve hangi kiti taktırmayı düşünüyorsunuz ? Fazla özel kaçmazsa yanıtlarsanız sevinirim.
  • Estf.

Atiker regülatörü ve enjektörleri yüksek hacimli motorlara göre değil bence. Taksan sorun çıkarır mı, çıkarmaz ama daha yüksek hızlı enjektörü olan kitler daha verimli, özelliklede benim gibi kullanıcılar için. Ben kitMTM, teleflex yada prins düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSC Elektronik -- 27 Eylül 2011; 0:14:58 >
  • Yeni aracınız hayırlı olsun o zaman
  • Teşekkür ederim
  • dün taktırdım kaliteli bir montaj yaptılar,sorunsuz kullanıyorum hatta hiç performans düşüşü yok.
  • Hayırlı olsun, iyi gazlamalar
  • Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Her zaman elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇEVRE

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Her zaman elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz

Hiçbir başarı tesadüf değildir...
  • Aracımın (2006 Suzuki GV) lpg dönüşümü Çevre Otogaz'da yapıldı. Sorunsuz ve kaliteli işçilikleri var. Tavsiye ederim.
  • Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederiz.
  • ÇEVRE OTOGAZ.DERLER YA,ADAM GİBİ ADAM,İŞTE OLMASI GEREKEN HİZMET KOŞULLARINA SAHİP BİR FİRMA.BAŞARILI ÇALIŞMALAR.
  • merhaba 2007 hyundai era için ne tavsiye edersiniz..
  • Hyundai Era için en uyumlu kit BRC'dir. Sana tavsiyem BRC den şaşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇEVRE

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederiz.

2001 model renault clio 1.4 16valf aracıma hangi kiti önerirsiniz?
  • Çevre Otogaz ' ı Kesinlikle tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Çevre Otogaz ' ı Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Çevre Otogaz ' ı Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Aynen Katılıyorum, Honda Civic BRC otogaz bakımı için bugün gittim, 10 dakika bekledim, aracı içeri alıp baktığında filitrenin arkada olduğunu görünce "oooo senin işin uzun kardeş 2-3 saat sürer bu iş şunu sökçez bunu sökcez bide maliyeti 200 tl tutar " dedi, dedim hayırlı işler beyfendiler yapmamak için kapısına gelen müşteriyi nasıl sepetleriz, ya da yolarız onun derdinde. aynı işi bostancı oto saniyide 60 tl. yaptırıyorum 20 dakikada iş tamam. takdir sizin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.