Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: srkanu

Arkadaşlar ben bu vista temalarından birini yükledim de pek hoşuma gitmedi açıkcası...

Eski xp temamı nasıl geri getirebilirim?

msasustunde sağ tıkla mousla özellikler temalar oradan windowsxp yi seç ve uygula
  • Hocam yinede iconlar aynı kalıo :(

Deişmiyolar...

Ayrıca masaüstündeki iconlar büyüdü biraz na alakaysa...

quote:

Orjinalden alıntı: barış

quote:

Orjinalden alıntı: srkanu

Arkadaşlar ben bu vista temalarından birini yükledim de pek hoşuma gitmedi açıkcası...

Eski xp temamı nasıl geri getirebilirim?

msasustunde sağ tıkla mousla özellikler temalar oradan windowsxp yi seç ve uygula

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~SERKAN~ -- 30 Eylül 2006; 23:48:51 >
  • ARKADASIM YUKLEDIGIN TEMAYI PROGRAM EKLE KALDIRDAN SIL.
    SONRA MASAUSTUNE SAG TIKLA XP TEMASINI SEC UYGULA DE TAMAMDIR.

YADA GUVENLI MODDA AC TEMANIN DOSYASINI C:PROGRAM FİLES TE BUL SİL TAMAMDIR.
    YARDIMCI OLMUSUMDUR INSALLAH...
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

öncelikle arkadaşlar selam benım bazı sorunlarım var ve ben bunları aşamadım sizlere sormaya karar verdim bana yardımcı olursanın sevinirim

1. masa üstündeki başlat dahil olmak uzere görev çubugunu nasıl yok ede bılırım tamamen

2. masa üstündeki bilgisayarım ,belgelerım ,çöp kutusu gibi simgeleri buyutmek istiyorum fakat bunu beceremedım ıcon paker diye bir program la denedım fakat ingi,lizcem zayıf kaldıgından beceremedım

3. benım pc de vısta pack 5.5 yüklu ve ben bazı ss lerde masa üstünde kocaman saat ve hava durumunu gösteren bazı ıkonlar göruyorum bunları vista pack ın üzerine kurma şansım varmı ve bu programlardan hangisini indirmem gereki yor bu konularda bana yardımcı olursanız sevırım şimdiden ilgi ve alakanıza teşekurler saolun

• quote:

Orjinalden alıntı: Aquistik
    öncelikle arkadaşlar selam benım bazı sorunlarım var ve ben bunları aşamadım sizlere sormaya karar verdim bana yardımcı olursanın sevinirim

1. masa üstündeki başlat dahil olmak uzere görev çubugunu nasıl yok ede bılırım tamamen

2. masa üstündeki bilgisayarım ,belgelerım ,çöp kutusu gibi simgeleri buyutmek istiyorum fakat bunu beceremedım ıcon paker diye bir program la denedım fakat ingi,lizcem zayıf kaldıgından beceremedım

3. benım pc de vısta pack 5.5 yüklu ve ben bazı ss lerde masa üstünde kocaman saat ve hava durumunu gösteren bazı ıkonlar göruyorum bunları vista pack ın üzerine kurma şansım varmı ve bu programlardan hangisini indirmem gereki yor bu konularda bana yardımcı olursanız sevırım şimdiden ilgi ve alakanıza teşekurler saolun

arkadasım sana cevap.baslat menusunu yok edebılır mısın bılmem ama sag tıklayıp ozellıklerden baslat menusunu gızleyebılırsın.

iconlara gelırsek avedesk programını kullan...

buyuyecektır.ayar da yaparsın buyukluklerı hakkında...

• barış yoklugunda yardım da edıyossss...
    nerelerdesın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: H@sbeX

quote:

Orjinalden alıntı: Aquistik

arkadasım sana cevap.baslat menusunu yok edebılır mısın bılmem ama sag tıklayıp ozellıklerden baslat menusunu gızleyebılırsın.

iconlara gelırsek avedesk programını kullan...

buyuyecektır.ayar da yaparsın buyukluklerı hakkında...

avdesk i wısta pack üzerine kura bılıyormuyum yoksa problem yaşarmıyım haa birde masa ustüne saat ve hava durumu olayını nasıl ayarlaya bılırım ilgin için saol

• http://forum.donanimhaber.com/m_5309589/mpage_139/key_/tm.htm

bak bu lınkte bulabılırsın cunku bende sormustum aynı seyı...
  • avedeskte masaustu saat ve benzeri var...ıkonlarıda buyutuyor.
    ayrıca kurabılırsın hıcbırsey olmaz...
  • s.a. ya beyler ben yeni yukledım progrmların cogunu arkadaşın basına geldigi gibi haberler gozukmuyor yanı yarım cıkıyor ozman bende verdiğin sayfdakını (avescripter) ındırdım allah razı olsun ama yapamadım birşey (.xml oalrak gosterıyor) ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız sevinirm şimdiden tşkkurler :D
  • @Barış wallpaper'lar için yine teşekkürler
  • arkadaşlar 1 nci sayfada bulunan avedesk linkinden programı indiremedin yardım lütfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

arkadaşlar 1 nci sayfada bulunan avedesk linkinden programı indiremedin yardım lütfen...

http://forum.donanimhaber.com/m_5309589/mpage_139/key_/tm.htm

bu sayfaya bak ıncele ve ındır...
  • winamp skinleri

Batman Begins

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

------------------------

Bon Jovi - Bounce

------------------------

Box0r V5

------------------------

Hitchhikers Guide

------------------------

iRobot V2

------------------------

Lounge V5

------------------------

Street Fighter Modern v2

------------------------

TryloByte

------------------------

Van Helsing

------------------------

Catwoman

------------------------

Official Foo Fighters Skin

------------------------

Pinnacle KT

------------------------

White Noise

------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h2o_kerim -- 1 Ekim 2006; 12:15:16 >

• pmine bak kerim.. eline sağlık buarada
    quote:

Orjinalden alıntı: h2o_kerim
    winamp skinleri
  • tamam da ben avedesk in kendini yükleyemedim daha.bana bir link verebilir misiniz?
  • yardım plsss !! kimse yokmu ??
  • arkadaşım anlatılanlardan başka yolu yokki bu meredin.avedeski indircen sonra avescripteri içine atıcaksın programın ardındanda add ekleden onu ekleyip açılınca en alt sağda rss eklemen için düğme var sonra rss haberleri alabilirsin.

http://sondakika.haber7.com/sondakika.rss
  • sagolasın kardeş!peki içine nereye atacagım yani hangi dosyanın içine??
  • tamam da avedeskin verilen linkinde (download için) böyle birşey yok
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.