Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben VTP6 ile beraber rocketdock türkçe versiyonu kurdum ama bilgisayarı açtığım zaman bu programı BAŞLAT, TÜM PROGRAMLAR-ROCKETDOCK'a tıklamadan çalıştıramıyorum ? Rocketdock VTP6 ile uyumlu değil mi ? Birde VTP6'ya ilaveten hangi program veya icon paketlerini yükleyebilirim ? Forumda o kadar çok şey okudumki en sonunda tüm okuduklarım birbirine karıştı.VTP6 kullanıp bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reef1905

Selamlar ;

Ben VTP6 ile beraber rocketdock türkçe versiyonu kurdum ama bilgisayarı açtığım zaman bu programı BAŞLAT, TÜM PROGRAMLAR-ROCKETDOCK'a tıklamadan çalıştıramıyorum ? Rocketdock VTP6 ile uyumlu değil mi ? Birde VTP6'ya ilaveten hangi program veya icon paketlerini yükleyebilirim ? Forumda o kadar çok şey okudumki en sonunda tüm okuduklarım birbirine karıştı.VTP6 kullanıp bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Denetim masasından / zamanlanmış görevler'den bilgisayarının ilk açılışında açılmasını istediğin programları seçebilirsin işlem bittikten sonra bi hata verecek aldırma ona "son'a bastığımda ayarları göster" butonuna bas "son" kutucuğuna bas ayarlarını yap oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 2 Şubat 2007; 23:16:10 >

• Selamlar ;

Göstermiş olduğunuz ilgi ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Peki VTP6 ile kullanabileceğim geliştirmek için ekstradan yüklemem gereken icon pack veya başka birşey var mı ? VTP6 kullanan arkadaşlarımızda mesela sağ tarafta hava durumunu gösteren bir bölüm var bunu nasıl yapabilirim ?

Saygılarımla.

quote:

Orjinalden alıntı: Autumn.

quote:

Selamlar ;

Saygılarımla.

Denetim masasından / zamanlanmış görevler'den bilgisayarının ilk açılışında açılmasını istediğin programları seçebilirsin işlem bittikten sonra bi hata verecek aldırma ona "son'a bastığımda ayarları göster" butonuna bas "son" kutucuğuna bas ayarlarını yap oradan

• Buda benim masaüstüm arkadaşlar çift monitörün nimetlerinden yararlandım!

Tıkla>>>Masaüstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_54 -- 3 Şubat 2007; 0:35:41 >
  • Selamlar ;

Çok güzel olmuş elinize sağlık.Benim sorduğum soruların cevapları sizin masa üstünüzde bolca mevcut. Acaba bana diğer özellikleri nasıl eklediğinizi anlatmanız mümkün mü ? Bende sağ tarafta sadece saat ve takvim var, diğerlerini nasıl ekleyebilirim ? Vakit ayırıp cevap verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla.

quote:

Orjinalden alıntı: sinan_54

Buda benim masaüstüm arkadaşlar çift monitörün nimetlerinden yararlandım!

Tıkla>>>Masaüstü

• quote:

Tıkla>>>Masaüstü

hoş olmuş
  • Dediğini anladım sidebar diyosun sanırım.

Link ====> http://r.apidshare.com/files/7432051/5744_Sidebar_XP-Install.zip.html

r den sonra noktayı kaldırınız..

quote:

Selamlar ;

Göstermiş olduğunuz ilgi ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Peki VTP6 ile kullanabileceğim geliştirmek için ekstradan yüklemem gereken icon pack veya başka birşey var mı ? VTP6 kullanan arkadaşlarımızda mesela sağ tarafta hava durumunu gösteren bir bölüm var bunu nasıl yapabilirim ?

Saygılarımla.

quote:

quote:

Selamlar ;

Saygılarımla.

• quote:

Dediğini anladım sidebar diyosun sanırım.

Link ====> http://r.apidshare.com/files/7432051/5744_Sidebar_XP-Install.zip.html

r den sonra noktayı kaldırınız..

Selamlar ;

Bu verdiğiniz linkteki sidebap VTP6 kurulumunda çıkan sidebar'ın en son versiyonumu ? Bunu güvenli kipte mi kuracağız ?

Saygılarımla.
  • quote:

Selamlar ;

Çok güzel olmuş elinize sağlık.Benim sorduğum soruların cevapları sizin masa üstünüzde bolca mevcut. Acaba bana diğer özellikleri nasıl eklediğinizi anlatmanız mümkün mü ? Bende sağ tarafta sadece saat ve takvim var, diğerlerini nasıl ekleyebilirim ? Vakit ayırıp cevap verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla.

quote:

Tıkla>>>Masaüstü

Saol dostum. önceki sayfalarda verilen sidebar linkinden sidebarı indir ve bazı yama ve reg dosyaları var (çalışmazsa diye) onlarıda uygular hepsi 116--120. sayfalarda anlatılıyor. bide avedsek 1.3 kullandım. Smoke2 ve tecniks arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, süper bilgi transferleri için!

• quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

Ya bişi sorunum war benim bootskin programım bikere ayarlıom ayarladıktan sonraki ilk açılışta seçtiğim boot çıkıor ama sonra tekrar eski haline gelio... bende pack vista inspirat yüklü o bootu falan deiştrmişti (daha dorusu çalışmıştı benim istediğimi yapmadı) bu paketten olabilirmi bi fikri olan warmı???

kaldrmak istemiom çnkü driverlerın altına doluluk göstergesi koydu o programı bilen warsa onu kurar paketi kaldırabilirm ama bu konuda fikri olan olmazsa sanırım kaldırıp denicem zate...

Bu sorunumu bilen warmı??? Birde Sidebar için pc ısı göstergesi olan warmı, weya öle bişi warmı ben baya dolaştım bulamadımda...

• VTP6 anlatımı geç oldu biraz ama işinizi kolaylaştırdığını görmek güzel..
    İyi dilekleriniz için teşekkürler..
    Buarada dikkat ediyorumda son zamanlarda paylaşılan masaüstleri gayet güzel görünüyorlar..
    uyumlulukları, programların kullanılışı falan çok iyi gerçektende..
    Emeğinize sağlık

soulcube dediğin sorunun sebebi muhtemelen kullandığın tema paketidir..Sürücü doluluk olanlarını gösteren deskletler var çok şık bunları kullanabilirsin
  • clone desktop özelliğini kullanmış sanırım..
    bu şekilde birbirinden bağımsız 2 masaüstü kullanmak mümkün bildiğim kadaryla..
    yinede senin o widescreenlerin tadını vermez sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Tıkla>>>Masaüstü

benim bildiğim çift mon bole olmaz ama neyse, 2.ci goruntu 1.ciyi takıp eder, yani wallpaper olsun, start cubugu olsun, 2.resimde yok bole bişey, ayrı ayrı gibi duruyolar, yani ilk resim bitmiş sidebardan sonra, sonra 2.resim yapıstırılmıs yanına gibi,2.resimde niye start cubugu yok ?, mümkünse tek parça halini at da ole bakalım çift mon desteğine..

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bence masaüstlerini çok karıştırmayın, sade olan herzaman kendini gösterir,
    wallpaper seçimi cok önemlidir, ikon yerleşimlerinde simetri yakalayın ve wallpaperla özdeşsin..
    Hem aradığınızı kolay bulursunuz, hemde göz zevki diye bişey var dimi..

Tokyo bu işi öğrendi sanki

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Masaüstündeki uzun kısayol çizgisinin adı nedir? umarım doğru telefuz etmişimdir

Roket dock'a hiç benzemiyor???

safkan rocket dock

2SMOKE hocam o zaman icon'ları değiştirmişsin daha bi güzel olmuş eğer mümkünse orada kullandığın iconları bana upload'layabilirmisin???

• her eve bir bilgisayar ve monitör girdiği için adamlar artık diğerlerinide satmanın yolunu buldular..
    ticari zeka..
    2 ekran kartı..
    2 işlemci
    2 monitör
    derken vista ultimate 444 dolarla çıktı piyasaya..

Hergeçen gün birileri daha Dolar Milyarderi oluyor hemde bizlerin parasıyla :)

quote:

ooo kim gelmiş, yaw verir niye vermesinde, arada moitorlerin plastiği oluyo işte :), dell demi ne gorduydum, 3 monitorlern uçak similasyonu vardı, sol orta sağ seklinde bakınıyosun dısarıya
  • Selamlar ;

Sizin verdiğiniz sidebar'ı indirmeden önce bendeki gadgets'te sadece saat çeşitleri çıkıyordu.Linkteki sidebar'ı indirdim, kurdum daha sonra gece kafam karışır yanlış birşey yaparım telaşıyla kaldırdım.Sabah açtığımda VTP6 ile beraber gelen sidebar'a birçok yenilik eklenmişti, hava durumuda dahil.Şimdi iş İstanbul için gerekli kodu bulmaya kaldı.Sanırım rocketdock'tan başka birşey eklenmiyor zaten.Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Saol dostum. önceki sayfalarda verilen sidebar linkinden sidebarı indir ve bazı yama ve reg dosyaları var (çalışmazsa diye) onlarıda uygular hepsi 116--120. sayfalarda anlatılıyor. bide avedsek 1.3 kullandım. Smoke2 ve tecniks arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, süper bilgi transferleri için!
  • VTP6daki sidebar ile benim kurduğum vista side bar arasında fark warmı acaba we VTP6daki sidebarda vista sidebar gibi hata bolbol hata weriomu :s
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Değişiklikten sonraki masaüstüm.
  • yaa benim masaüstüme nie kmse bişi demiooo oncada uraştım hanii

HOCAM COK GÜZEL OLMUS VERDIGIN EMEGE DEGMIS BEN COK BEGENDIM HEP BENDE ISTEDIM BU SEKILDE MASA ÜSTÜ AMA OLMUYOR BECEREMEDIM VTP6 YI YÜKLEDIM SAGDAKI SIDEBAR BI CALISIYOR BI CALISMIYOR NEYSE ONU SILDIM SENINKI GIBI ORJINAL SIDEBARI YÜKLEYIM DEDIM ANCAK MAALESEF ONDADA HIC BISEY GÖRÜNMÜYOR ANALOG SAAT SIM SIYAH CPU GÖSTERGELI ACILMYOR BI SÜRÜ SORUN YANI :::

ACEBA BI YERLERDE BI HATAMI YAPIORUM YARDIMCI OLURSANIZCOK SEVINIRIM

SIMDIDEN TESEKKURLER

• sağolun arkadaşlar herkesin ellerine sağlık

• Son düzenlemelerden sonra buda benim masaüstüm..
    Pek janjanlı olmadı...sevmem zaten öyle sade olsun bizim olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ER_13 -- 3 Şubat 2007; 18:19:20 >
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.