Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 2smoke

Buda benim masaüstü, bu aralar her an değişiyo gerçi ama SanalPC sağolsun (VMWARE)

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Bayıldım
  • Arkadaşlar üztte bi kaç sor daha sormuştum, bir sorum daha olacak yandaki buyuk iconlar için sidebar yüklemek gerekiyomuş, yükledim, başlattada çıktı tıkladım ama hiç birşey olmadı, çalıştırmak için ne yapmalıyım?
  • sonunda çalıştırdım bende sidebar ı gerçekten baya güzel oldu.. window installer la alakası olabilir çünkü bende de yüklü.. 2 tane de ss atayım

• quote:

anladıgım kadarıyla bu sidebar baya tuttu diğerlerine göre

ustam tutmazmi ellerin dert görmesin orjinal gibi olurmu hec birde RTM 6000 deki sidebari bulabilsen dahada tutucak Hocam birde sanal bilgisayar sagolsun diye cok mesajlarinda gördüm sanal bilgisayari duydum ama nasil kurulur o sanal bilgisayar merak ettim ?
  • quote:

sidebarı çalışmayan arkadaşlar, sanırım sorunu çözdüm ama tam emin değilim, deneme yaparak sonucu yazarsanız herkese yardımcı olursunuz. Sisteminizde windows installer 3.1 in son versiyonun kurulu olup olmadıgını kontrol edini eğer yoksa microsofttan çekerek kurun ve sidebarı daha sonra kurun, bakalım ne yapacak..

Dostum ben de 3.1 versiyonu kurulu ama yine de olmadı sidebar...Sidebarı çalıştırdığımda hiçbirşey olmuyor,yani ekrana birşey gelmiyor ama görev yöneticisinde çalışıyo gözüküyor,ne iş anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScHiZopRen

Vtp6 - Rc1 nin Kendi Yukardaki gibi barı varmı?

yukardaki Sidebar beğenmedim Özellik Ne Eklenyor Nede Çıkarılıyor.. Saat ve haber sitelerrinden kayan yazı
    hava durumu koymak istiyorum ??

• Sidebarı çalışmayan arkadaşlar altta verdiğim linkteki zipli dosyayı indirin.Görev yöneticisinde işlemler kısmından sidebar.exe çalışıyorsa eğer işlemi sonlandırın indirdiğiniz zipi klasöre çıkartın klasörün içindeki bütün dosyaları ""c:\program files\windows sidebar" klasörüne yapıştırın dosya değişimini onaylayın ve sidebar ı çalıştırın sidebar büyük ihtimal çalışıcaktır kolaygelsin.. (sidebar bende de çalışmıyordu linkteki dosyalarla değiştirdikten sonra çalıştı)
    >>>DOWNLOAD<<<

• quote:

ya işte nedir tam çözemedim bende, bilgisayarımda 2 windows kurulu + tekinin üstünde vmware ile bir windows daha kurulu yani 3 tane, 3 ünüde yükledim hiç sorunsuz çalışıyor, bugun arkadasın bilgisayarına yükledik, ondada çalışmadı aynı dediğin gibi oldu, umarım çözerim yakında..

çözüm yukarıdaki mesajımda sanırım..
  • Buda benim masaüstü

• quote:

Orjinalden alıntı: vezir_i azam

Sidebarı çalışmayan arkadaşlar altta verdiğim linkteki zipli dosyayı indirin.Görev yöneticisinde işlemler kısmından sidebar.exe çalışıyorsa eğer işlemi sonlandırın indirdiğiniz zipi klasöre çıkartın klasörün içindeki bütün dosyaları ""c:\program files\windows sidebar" klasörüne yapıştırın dosya değişimini onaylayın ve sidebar ı çalıştırın sidebar büyük ihtimal çalışıcaktır kolaygelsin.. (sidebar bende de çalışmıyordu linkteki dosyalarla değiştirdikten sonra çalıştı)
    >>>DOWNLOAD<<<

Allah senden razı olsun dostum Nihayet kavuştum sidebar'ıma,sanada tşkler 2smoke
  • sidebarı yükleyip denilenilenleri yapınca bu hata çıkıyor program açılırken.. nasıl halledebilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir_ -- 29 Aralık 2006; 2:06:52 >
  • Rss'i nasıl ayarlayağım,configure opsiyonu yok,üzerine basınca da birşey olmuyor,zaten bişeyler zırvalamış,altta görüldüğü üzere...Yardımcı olursanız sevinirim

• siyahLimm sidebarın eksik dedi bizde ekledik
    lakin cpu meter çalışmıyor nasıl çalıştırabilirim

resmin büyük boyutu için
    https://store.donanimhaber.com/a3/41/d8/a341d8b91b177bfed251a5fa3a807010.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix -- 29 Aralık 2006; 12:21:14 >
  • VTP 6 Kullanan arkadaşlar bi sorum olacak masaüstündeki simgeler bende geri dönüşüm kutusu dışında vistaya döndü,peki neden geri dönüşüm kutusu olmadı anlamadımSizde de aynı sorun vaa mı? özellikler-masaüstünü özelleştirden de olmuyor:(
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: phoenix20

siyahLimm sidebarın eksik dedi bizde ekledik

resmin büyük boyutu için
    http://img156.imageshack.us/img156/4744/desktopra0.jpg

ya yalnış anlamada bu kadar sarı bi wallpaper a bakarken gözün yorulmuyomu hiç ?

dostum burda bakınca çok açık gibi geliyor ama aslında öyle değil.
    bu arada sidebar da cpumeter neden çalışmıyor bilgin varmı buraya kadar sizin bilgilerinizle geldik ama bunda takıldım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

siyahLimm sidebarın eksik dedi bizde ekledik

resmin büyük boyutu için
    http://img156.imageshack.us/img156/4744/desktopra0.jpg

ya yalnış anlamada bu kadar sarı bi wallpaper a bakarken gözün yorulmuyomu hiç ?

dostum burda bakınca çok açık gibi geliyor ama aslında öyle değil.
    bu arada sidebar da cpumeter neden çalışmıyor bilgin varmı buraya kadar sizin bilgilerinizle geldik ama bunda takıldım

dual core mu işlemci, normalmi, dualde sorun çıkarıyo herhalde :(

dostum normal işlemci benimki p4 3.2HT
  • evet beyler son hali nasılım?

• quote:

bu dosyayı kaçıncı verişim acaba, bunu herkez çeksin elinin altında bulunsun, herhangi bir paketten dolayı, iconları değişmeyen veya eskiye dönmeyenler muhakkak çeksin herkezin elinin altında olması gereken bi prg sadece 37kb..

LINK :http://dosyam.net/?id=603fec

Eyvallah 2smoke saolasın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

evet beyler son hali nasılım?

supersin de su vtp kullanan arkadaşların start yuvarlaklarının üst kısmı nerde cok merak ediyorum

yau duvar kağıdını gölgelemesin diye koymadım onu ..ayrıca hem başlat logosu hemde alt görev çubuğu üzerine geldiğinde turkuaz renk yanan olayı olmuyo birlikte yau..ya başlat yazısı ile görev çubuğu renkli yanıyo ya da başlat yazısı logo oluyo ama görev çubuğundakiler yanmıyo bu olaya bi çözüm yok mu
  • @smoke bi rde şimdi senin verdiğin modlu vista temayı denedim transformation packi kaldırmadan..onu kaldırıp yalnız seninkini kullansak da çalışır mı?yoksa VTP 6 üzerine mi senin verdiğin modluyu kullancaz..senin verdiğin tek çalışırsa VTP 6 yı kaldırcam da..
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.