Şimdi Ara

Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
16
Favori
187.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta yağan yağmurla gelen çamuru fırsat bilip biraz eğlendim

• herkese merhaba
    Ankara'dayım.
    Touareg 5.0 v10 TDI aracım var... listeye kayıt olmak ve sizlerle iletişim kurmak istedim. aşağıya bir fotoğraf ekliyorum.

https://store.donanimhaber.com/d4/e5/19/d4e51920d15b9a6b0ec90b3b50e4866e.JPG

ayrıca facebook'ta hiç touareg ile ilgili bir paylaşım olmadığını görüp şöyle bir grup kurdum. üye olursanız memnun olurum.
    https://www.facebook.com/groups/touaregturkey/

önceki sayfalarda farlarla iligli problemler yaşayan arkadşlar olduğunu gördüm. benim de farlarım sönük ve güçsüzdü. Ampulleri değiştirdik. ayrıca farların cam temizliği ve iç temizliği yapıldı. sonuç gayet iyi oldu. tavsiye ederim. görüşmek üzere
    sevgiler
     Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım)

• dptolga D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz.

Ankara'da bulunan Touareg kullanıcılarını bir araya toplayabilirsek bir organizasyon gerçekleştirebiliriz.

Far konusunda, evet dediğiniz gibi ampulleri değiştirince sorun gideriliyor. Hatta yakın zamanda araca boya koruma yaptırdım. Arkadaşlar farları da temizlemişler. Sonuç gayet güzel :)

Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbwp -- 4 Mayıs 2015; 13:45:33 >

• Ankara'da çok zorlu olmayacak ama keyifli parkur yeri bilen var mı?

Eymir taraflarına çıkmayı düşünüyorum. Başka alternatif güzergah bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
  • İstanbulda bi kere Ömerli gölünün etrafında gezip kurnaköyden çıkmıştım. Keyifliydi. Yükseltmeden geçilemeyecek tümsekler vardı.
  • mrbwp kullanıcısına yanıt
    selam
    benim eklediğim fotoğraf incek'te offroad parkurunda çekildi...
    beraber gidebiliriz, ben neredeyse ezberledim parkuru. onun dışında eymir'de de tırmandığım bir iki yer var. gayet keyifli oluyor ...
    ne zaman isterseniz buluşalım. hatta dediğim gibi aşağıya eklediğim linkte facebook sayfasında da bir araya gelebiliriz paylaşımlar için.
    bana
    dptolga@gmail.com
    adresinden de ulaşabilirsiniz...

https://www.facebook.com/groups/touaregturkey/
  • dptolga D kullanıcısına yanıt
    Selam,

Tavsiyeniz için teşekkürler. Çok güzel olur bir gün gideriz birlikte.

Google maps'te baktığım kadarıyla ormanlık alan içinde patika yollar falan var. Araç girişi serbest mi acaba? Sonra korucular falan sıkıntı yaratmasın :)

Eymir manzaralı bir yerlerde sürüş keyifli olur.

Email adresinizi kaydettim. Görüşmek üzere.
  • Far ampulleri değiştiği halde yine güzel aydınlatmıyor. Sizce neden olabilir?
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Selam,

Öncelikle aldığınız ampullerin kalitesinden olabilir (Zannedersem e-bay üzerinden almıştınız).

Bunun dışında,

Far ayarı bozuk olabilir (yukarı aydınlatıyordur) ya da otomatik seviye ayarında bir problem vardır.
    Merceklerin içi kirlenmiş olabilir,
    Far camı matlaşmıştır (bu bile fark ettirir-tecrübe ile sabittir)
    Umarım olmaz ama xenon beyinde bir problem olabilir.
  • merhaba

arkadslaravusturyadan yaziyorum bi sorum var 2.5 r5 tdi var bende su kaybediyor bi bilgisi olan varmi ?
    cogu yere götürdük tam bisey demiyorlar
    yardimci olursaniz sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar 2004 2006 arası 2.5 tdi touareg alıcam fakat donanımıyla ilgili bir çok şeyi bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunUz
    birincisi vitesin arkasında bulunan düğmelerin bazilarinda 2 tane bazılarında 1 tane 2.si keylessgo go standartmi yada hangi modellerde var 3.şu navigasyon standart oluyormu , 4 koltukta ısıtma standartmi ,otomatik katlanir aynalar standartmi bide alırken nelere dikkat etmeliyim?şimdiden cvplariniz için teşekkür ederim 1. Aracın ilan numarasi 212598896
    2. Aracın ilan numarasi 212607250
    3.aracın ilan No 205651756
    yardimci olurmusunUz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeneryucel1 -- 18 Mayıs 2015; 11:10:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitesin alt kısmındaki düğmeler şu şekilde: Yükseltme alçaltma özelliği her modelde yok. Soldaki diferansiyel kilididir, sağdaki yükseltme alçaltma özelliği içindir.
    Keyless go: Bazı modellerde var.
    Navigasyon yok, orjinali hariç taktırması çok zahmetli ve pahalı değil.
    4 koltukta ısıtma bütün modellerde standart diye biliyorum.
    Katlanır aynalarda standart diye biliyorum ama bi işe yaramıyor bence.

Alırken gerçekten detaylı bir şekilde kontrol ettirmeniz çok önemli. Gereksiz masraflara girebilirsiniz.
  • tesekkur ederim cevabın icin
  • Touareg lerin hepsi 4x4 mu yoksa 4x2 modelleRide varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyedekilerin hepsi 4x4.
    Yurtdışında 4x2 var diye hatırlıyorum.
  • Herkese merhaba;

Arkadaşlar aranıza ben de katıldım... 2004 3.2 V6 Prince LPG 161.000 Km. bir araç aldım yaklaşık 1 ay önce (Sayın Mrbwp'ye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim bu arada).. Araca daha yeni yeni alışıyorum. Daha önce 3-4 yıl 2008 CR-V kullanmışlığım vardı ama bu aracın CR-V ile pek alakası yok. Bu gerçek bir SUV, diğeri ise otomobil gibi idi.. Fakat alıştıkça keyif vermeye başladı, gerçekten çok dolu, keyifli ve dikkat çekici bir araç...

Bir de bilgi paylaşayım, mutlaka birilerinin işine yarar... Aracın üzerindeki bagaj taşıyıcıların anahtarı yok ise, edinmek pek de zor değil... İmal eden firma Thule isminde bir İsveç firması, kilit göbeklerinin üzerinde 4 basamaklı bir kod var (N111-N117) gibi. Bu kodlar ile Ebay'de arama yaparsanız (Thule N117 gibi) Karşınıza satıcılar çıkıyor, bunların içerisinde Türkiye'ye gönderim yapan da var... Ben bir alman satıcıdan aldım ve şu an kargoda ve toplam sadece 6.4 Euro ya maloldu (4.9 anahtar+1.5 posta).. Tr deki anahtarcılara hiç sormayın bile, böyle bir durumdan haberleri yok.. Sadece göbeğin birini çıkarıp ona göre anahtar yapmayı teklif ediyorlar ve 200-300 TL para istiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbil7

Herkese merhaba;

Arkadaşlar aranıza ben de katıldım... 2004 3.2 V6 Prince LPG 161.000 Km. bir araç aldım yaklaşık 1 ay önce (Sayın Mrbwp'ye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim bu arada).. Araca daha yeni yeni alışıyorum. Daha önce 3-4 yıl 2008 CR-V kullanmışlığım vardı ama bu aracın CR-V ile pek alakası yok. Bu gerçek bir SUV, diğeri ise otomobil gibi idi.. Fakat alıştıkça keyif vermeye başladı, gerçekten çok dolu, keyifli ve dikkat çekici bir araç...

Bir de bilgi paylaşayım, mutlaka birilerinin işine yarar... Aracın üzerindeki bagaj taşıyıcıların anahtarı yok ise, edinmek pek de zor değil... İmal eden firma Thule isminde bir İsveç firması, kilit göbeklerinin üzerinde 4 basamaklı bir kod var (N111-N117) gibi. Bu kodlar ile Ebay'de arama yaparsanız (Thule N117 gibi) Karşınıza satıcılar çıkıyor, bunların içerisinde Türkiye'ye gönderim yapan da var... Ben bir alman satıcıdan aldım ve şu an kargoda ve toplam sadece 6.4 Euro ya maloldu (4.9 anahtar+1.5 posta).. Tr deki anahtarcılara hiç sormayın bile, böyle bir durumdan haberleri yok.. Sadece göbeğin birini çıkarıp ona göre anahtar yapmayı teklif ediyorlar ve 200-300 TL para istiyorlar...

Aracınız hayırlı olsun hocam

• Touareg'in direksiyon sertliği nasıl sizce? r. Bursada bir özel servise gösterdim normal diyor. Bana çok sert geliyo
  • Erbil7 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Aramıza hoş geldiniz. Kazasız belasız problemsiz bir şekilde keyfini çıkartmanızı dilerim.

Selamlar & sevgiler...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.