Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
11
Favori
373.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar PC oyuncularının tartışmalarına ve merakına son verecek sistem gereksinimleri en sonunda açıklandı.
    oyunun ayrıca Multiplayer Açık Betası 29Eylülde bizlerle olacak...

oyunun sistem gereksinimlerini incelerken lütfen tavsiye edilen sistem gereksinimlerini okuyamayın. Kalbinize inebilir

Minimum sistem gereksinimleri:

* İşletim sistemi: Windows Vista - Service Pack 2 - 32 Bit
    * İşlemci: 2 GHz Core 2 Duo 2.4 GHz ya da AMD X2 2.7 GHz
    * RAM: 2 GB
    * Boş disk alanı: 20 GB
    * AMD ekran kartı: DirectX 10.1 destekli 512 MB hafızaya sahip Ati Radeon 3000, 4000, 5000 ya da 6000 serisi ekran kartları ile Radeon 3870 ya da daha yüksek performanslı bir kart
    * Nvidia ekran kartı: DirectX 10 destekli 512 MB hafızaya sahip Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300 ya da 500 serisi ekran kartları ile Nvidia GeForce 8800 GT ya da daha iyi performanslı bir kart

Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7 - 64 Bit
    İşlemci: Quad-Core Cpu
    RAM: 4 GB
    Boş disk alanı: 20 GB
    Ekran kartı: DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950

• benim sistem

AMD Athlon II x4 620 Processor - 2.6 Ghz
    8GB 1333Mhz RAM
    ATI Radeon HD5850 PCS+ 1GB 256mb - Directx11

umarım güzel bir kıvamda oynayabilirim bu oyunu. Şuana kadar piyasaya çıkmış oyunların kralını bile yağ gibi oynuyorum.
    CRYSIS2 olsun CYRSIS1 olsun hangi oyunu açarsam açayım en fazla özelliklerde bile muthiş performans alıyorum.

umarım BATTLEFIELD 3 tede güzel bir performans alırım.
  • Belliki konsollarda optimizenin dibine vuracaklar pcde de bf2de olduğu gibi kart reklamı yapacaklar ama yine de en iyi multiplayer oyunu
  • Oy oy oy. Medium beni bekler. Neyse ki islemci ve ekran kartından yırtıyoruz.
  • AMD Athlon II x4 620 Processor - 2.6 Ghz
    8GB 1333Mhz RAM
    ATI Radeon HD5850 PCS+ 1GB 256mb - Directx11

benim sistemde nasıl açar ki?
  • 6950 derken?
    bu ekran karti ile hersey acik kiyir kiyir oynar miyiz demek mi bu?
  • 460'ı 900Mhz'e alsak yetiyor o zaman. Tavsiye ettikleri sistemle hangi ayarlarda oynayabileceğimizi de söyleselermiş iyiymiş.

@ 5850 sahipleri
    Tavsiye edilen sisteme yakın bir ekran kartınız var. Sorun yaşamazsınız siz de.
  • önemli olan playerlik medium low farketmez player olan affetmez :D
  • bende hd6870 var,bu demek oluyor ki full detay oynayamayacağım
    büyük ihtimalle hd6950 ve gtx560 ile full hd full detayda 30fps altına düşen sahnelerle karşılaşılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: VicariouS

bende hd6870 var,bu demek oluyor ki full detay oynayamayacağım
    büyük ihtimalle hd6950 ve gtx560 ile full hd full detayda 30fps altına düşen sahnelerle karşılaşılacak

sanmıyorum bence crysis 2 gibi optimizasyonu iyidir ki alphada cogu kisi 5770 ile gayet iyi oynamış daha betası var ondan sonra orjinal çıkıcak bence süper optimizasyon olur hd4830 la bfbc2 yi rahat oynuyodum.bf ekibi bu işi aşar^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

önemli olan playerlik medium low farketmez player olan affetmez :D

max 30 fps veren makine (aksiyonda 20-25'e düşer), 50-60 fps veren makine karşılaşsın göreyim playerliği, istersen dünyanın en hassas eline sahip ol adam yanından yağ gibi kayıp geçerken kurşunun nerden girip nereden çıktığını anlamazsın (özellikle bf serisinde)
  • Battlefield serisi her zaman makinaları zorlamıştır özellikle ilk çıktığında. Zaten haritalar çok büyük, ayrıca frostbite 2 ile geliyor yani Bad Company 2'den felan daha zorlayıcı olacaktır ki Gtx 460 ve Q6600 @ 3 ghz ile full ayarlarda bazı sahnelerde 30-35'lere kadar indiği oldu bende. ( 8x aa ve 16x af , 1920x1080 )

Bf3'de nasıl olacak bilmiyorum ama full oynatmayacağını düşünüyorum bende. Eğer olurda o oyun çıkana kadar sistemimi satmamış olursam, o oyun için 2. el Gtx 580 vs. almaya bakacağım.
  • Allah kahretsin ya HD 3850 var kaldırmıyor.Bi üst modeli olsaydı keşke
  • Medium ayarlar beni bekler o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Allah kahretsin ya HD 3850 var kaldırmıyor.Bi üst modeli olsaydı keşke

Kaldırır hocam merak etme bende 4670 kullanıyorum 3850 ile denk karttır kaç tane kaldırmaz yazan oyun denedim hepsinide açtı. 720p'de en düşük oynadığım oyun medium metroydu.
  • hd 6770m medium ayarlarda sıkıntı yapmadan oynatır mı ?
  • hobaaa bu güzel haber işte..

baba 1920*1200 çözünürlükte dx 11 akar
  • bence aynı BF2 deki gibi güzel bir optimizasyon yapacaklar ve göreceksiniz merakla şüpheyle beklemede olan bir çok kullanıcı derin bir oh çekecek. demedi demeyin.

benim makina 2-3 ay önce

AMD Athlon II x4 620 (2.6)
    2GB 1333 Mhz Ram + WIN7 kullanıyorum birde
    ve 9600GT

kartım vardı. ne yapacagımı bilemiyordum bir ton söylenti çıktı yok WIN7 kullananlar 4GB olmalı yok bilmem ne falan.

oyunu kurdum TAKIR TAKIR full çözünürlükte 1680 x 1050 oynamıştım.

göreceksiniz BF3 te aynı bu şekilde olacak... RAHAT OLALIM!
  • LOW-MED FOREVER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veto1214 -- 21 Eylül 2011; 17:13:41 >
  • No WinXP, no BF3! Aynı oyun, aynı donanım ama daha düşük performans. Niye Vista/Win7 kurayım ki makineme? Microsoft'tan aldıkları teşvik paralarıyla idare etsinler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.