Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
11
Favori
373.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khaimara

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

İşlemci:AMD Turion II Ultra Dual Core Mobile M620 (2cpus) 2.5 gHz
    Ram:4GB
    Ekran kartı :ATI Mobilyt Radeon HD 4650 - 2GB
    64 BİT
    Arkadaslar bu sistemle kasmadan low-medium-high nasıl oynarım?
    Simdiden tesekkürler.

full hd de high açarsın galiba hocam

Emin misin usta beta'da full hd de+medium da kasma oluyordu ortalama çözünürlüklerde+medium da oynasam yeter eminsin dimi bu özelliklerde kasmayacağından bosuna almayalım oyunu ?

5850 crossfire lı bi mesaj vardı ben ona ithafen yazmıştım bu mesajı ama konuya baktığımda öyle bi mesaj yok galiba çok fazla sekme açılıydı ve kazra sana yazdım senin mediumda oynaman bile şanstır hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

64 BİT
    Simdiden tesekkürler.

Emin misin usta beta'da full hd de+medium da kasma oluyordu ortalama çözünürlüklerde+medium da oynasam yeter eminsin dimi bu özelliklerde kasmayacağından bosuna almayalım oyunu ?

5850 crossfire lı bi mesaj vardı ben ona ithafen yazmıştım bu mesajı ama konuya baktığımda öyle bi mesaj yok galiba çok fazla sekme açılıydı ve kazra sana yazdım senin mediumda oynaman bile şanstır hocam

ben yazmıştım o mesajı . bi önceki sayfada duruyor .. umarım dediğiniz gibi olur . böyle oyunlar 5850 vs zorlayacaktır artık . 7xxx geçiş gerekli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

quote:

quote:

quote:

64 BİT
    Simdiden tesekkürler.

ben yazmıştım o mesajı . bi önceki sayfada duruyor .. umarım dediğiniz gibi olur . böyle oyunlar 5850 vs zorlayacaktır artık . 7xxx geçiş gerekli .

6950 ile ultrada 70 üzeri fps aldığını iddia eden birisi vardı forumda çözünürlük hatırlamıyorumda muhtemeln 1650-1050 civarı bişeydir 5850 ise tek başına bile gayet güzel bi kart kaldıki cross kulanıyormuşsunuz kıyaslama için biraz arama yaptımda bulamadım 6950 ye yaklaşıyordur tahminen crossfire dediğim gibi ultra olmasada high açarsınız diye tahmin ediyorum full hd veya yakın bi çözünürlükte
  • quote:

quote:

quote:

quote:

64 BİT
    Simdiden tesekkürler.

Usta peki bende hp pavillion dv6 dizüstü var bunun ekran kartını yükseltebilir miyim ? Çoğu laptoplarda değismiyormus ama harici olanlar değisebiliyormus bende bilmiyorum harici mi değil mi ? Bu oyunu oynamam lazım :S
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

64 BİT
    Simdiden tesekkürler.

Usta peki bende hp pavillion dv6 dizüstü var bunun ekran kartını yükseltebilir miyim ? Çoğu laptoplarda değismiyormus ama harici olanlar değisebiliyormus bende bilmiyorum harici mi değil mi ? Bu oyunu oynamam lazım :S

laptoplar konusunda hiç bir fikrim yok umarım yardımcı olacak birileri çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Ben oyunu ön alımdan almış bulunuyorum. Beni korkutan sistem performansım oldu. Akıcı bir şekilde İ3,4GB DDR 3, 5650 Ekran kartı ile nasıl bir performans alırım. Bu arada 1600*900 cözünürlükte oynayacağım. Hangi ayarlarda oynayabilirim Low,Medium,High ?

Arkadaşlar yorum yapabilecek var mı? Ona göre bir arkadaşa satabilirim keyi medium da felan oynayamayacaksam

• off off

Grafik karşılaştırması.
     BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI!

buda xbox'ta SD ve Hd paket yüklü görüntüleri..

Xbox bölümünden alıntıdır..

ayrıca açılıyorsa aşağıdaki linkten xbox görüntülerine bakabilirsiniz..
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.250062098378523.76456.174535745931159&type=3

Multiplayer Görüntüleri
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.251161544935245.76727.174535745931159&type=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 23 Ekim 2011; 23:05:33 >
  • Ram den darbe ekran kartı sakat internet kafe yolu gözüktü
  • cod mw3 nasıl olucak acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkn1905

cod mw3 nasıl olucak acaba ?

sorman bile kabahat... her zamanki cod olacak.. biraz süsle boya falan al sana MW3

az önce MW3 çıkış videosunu izledim sonra birde BF3 çıkış videosunu izledim yani neyse.. diyecek bir şey bile bulamıyorum düşünün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Orijinalden alıntı: arkn1905

cod mw3 nasıl olucak acaba ?

sorman bile kabahat... her zamanki cod olacak.. biraz süsle boya falan al sana MW3

az önce MW3 çıkış videosunu izledim sonra birde BF3 çıkış videosunu izledim yani neyse.. diyecek bir şey bile bulamıyorum düşünün..

bilmiyorum ama bnce bf3 daha iyi olucak gibi :D bu arada oyunun çıkmasına 2 gün kaldı dimi
  • BF3 olacak gibi değil oldu bile yani 25 Ekimde Origin ile ön sipariş alanlar oynamaya başlayacaklar biz artık Vatan Bilgisayar'ın aramasını bekleyeceğiz
  • Ben şunu bilirim şunu söylerim. COD 4 ten beri activision önümüze aslında aynı şeyi sürüp sürüp duruyor. Adamlar tek derdi para. 3-4 saatlik kısa single görevler, G.T kadar haritalarda multi, habire paralı DLC'ler.

Hayır oyun sektörünün içine edenlerde bunlar. Dikkat edin bu seriden sonra genel olarak oyunlar gittikçe kısalmaya başladı. Artık en baba oyun 10 saati geçmez oldu. RPG ler bile aynı.16 saatte bitiyor. Neeerdeee o 40-50 saatlik oyunlar....................
  • quote:

quote:

Ben oyunu ön alımdan almış bulunuyorum. Beni korkutan sistem performansım oldu. Akıcı bir şekilde İ3,4GB DDR 3, 5650 Ekran kartı ile nasıl bir performans alırım. Bu arada 1600*900 cözünürlükte oynayacağım. Hangi ayarlarda oynayabilirim Low,Medium,High ?

Arkadaşlar yorum yapabilecek var mı? Ona göre bir arkadaşa satabilirim keyi medium da felan oynayamayacaksam

Arkadaşlar bir söyleseniz. Minimum özelliklere yetiyor lakin 1600*900'de medium da akıcı oynayabilir miyim acaba?
  • Beyler Bende 9600GT var en düşük ayarlarda açar mı?
  • Pc inceleme puanları geliyor.....

Gametrailers = 9.2

AusGamers = 9.8

Joystiq = 4.5/5

PC Games = 87

Gameinformer = 9.5

IGN = 90

Gamespy = 5\5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 25 Ekim 2011; 11:37:20 >
  • Beyler ekran kartım büyük olasılıkla yetmiyecek ekran kartımı yükseltmem lazım Hp pavillion dv6'mda ekran kartımı değiştirebilir miyim onu bilmiyorum bir fikri olan varmı ?
  • İşlemci:e8400
    Ekran kartı:HD 4730
    Ram:3 gb

Beyler bu sistemle BC2'yi 1400x900 aa-af kapalı diğerleri highta 35-40 civarı fps ile oynamıştım.Ama BF3'ün betasını 1024x768 diğer detaylar low-off hafif kasarak oynayabildim.Oyun çıktıktan sonra performans artışı ne kadar olabilir sizce ? En azından çözünürlüğü 1280x1024 ve diğer detayları high'a çekebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 24 Ekim 2011; 13:14:50 >
  • Dostlar benim sistem nasıl açar oyunu acaba
    c2d e6750 2.66ghz gtx460 1gb 256bit 2 gb 667 mhz ram oynadığım çözünürlük 1280x1024
  • Pentium(R) Dual-Core CPU T4200 @ 2.00GHz
    4 GB
    Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit
    GeForce 9600M GS
    NVIDIA High Definition Audio
    201.5 GB

acaba ben oynayabiliirmiyim bilmiyorum ama diğer oyunlarda cod lar olsun bf2 olsun çok rahat oynuyordum bu bf3 ü oyanayabilirmiyim ki acaba
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.