Şimdi Ara

Süt içmek boyu uzatırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
80.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kemikleri güçlendirir boyu da uzatır.Bizzat denenmiştir ve olumlu sonuç alınmıştır.
  • Beyler öncelikle konu ciddir. Cıvıtıcaklar lütfen çıksın konudan.

Neyse işte bir kaç gündür ilkokuldaki en iyi arkadaş ile konuşuyoruz buluşuyoruz falan. Ama canımı sıkan bir durum var, boy... Bugün beraber markete gittik. Neyse işte takılıyoz, bi baktım la bunun boyu benden uzun ya la dedim içimden. bida baktım la valla uzun dedim. O an moralim çok bozuldu. Yani benim gözlerim ona bakarken yukarı bakıyor. Onun gözleri bana bakarken aşşa bakıyor. Oysaki yaşlarımız aynı, hatta o bende 3 ay küçük. Karar kıldım boyumu uzatmam lazım. Basket falan yapmak için vaktim olmuyor. Süt yardımcı olurmu acaba boy uzatmada? Ayrıca evde uzay yürüyüşü diye bi alet var onla takılsam faydası olurmu? Yada sizlerin farklı önerileri varsa onlarıda bekliyorum.

edit: imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poppo -- 20 Eylül 2011; 17:56:49 >

• Gelişme çağında içersen boy uzamasına yardımcı olur.
  • yemek içmekten ziyade

spor yapmak hızlı koşmak baş aşağı asılı kalmak vs vs boy uzamasına yardımcı olur.

süt felan hikaye
  • Yaşın ve boyun kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaga Taşı

Gelişme çağında içersen boy uzamasına yardımcı olur.

yok ben gelişme sırasında hata yaptım, boy yerine enime gittim. yani kilo fazlalığımda var bu arada.
  • neyin boyunu
    o cıvıtma hakkını ben kullanim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Yaşın ve boyun kaç?

2011-1995 =? / 1.64 / 89 kilo :)
  • Fitness ve süt destekler.. Kendini ağırlıkların altında heba etmediğin sürece ( ağırlıktan kastım 90-100 kilo bench press yapmak ki zaten zor birşey ) Madem kilo fazlalığında var oda biraz tıknaz gösterir. Fitness a başla ve günde 500-750 ml yağsız süt iç.Kalsiyum ihtiyacının %100 unu karşılarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKinG

Beyler öncelikle konu ciddir. Cıvıtıcaklar lütfen çıksın konudan.

Neyse işte bir kaç gündür ilkokuldaki en iyi arkadaş ile konuşuyoruz buluşuyoruz falan. Ama canımı sıkan bir durum var, boy... Bugün beraber markete gittik. Neyse işte takılıyoz, bi baktım la bunun boyu benden uzun ya la dedim içimden. bida baktım la valla uzun dedim. O an moralim çok bozuldu. Yani benim gözlerim ona bakarken yukarı bakıyor. Onun gözleri bana bakarken aşşa bakıyor. Oysaki yaşlarımız aynı, hatta o bende 3 ay küçük. Karar kıldım boyumu uzatmam lazım. Basket falan yapmak için vaktim olmuyor. Süt yardımcı olurmu acaba boy uzatmada? Ayrıca evde uzay yürüyüşü diye bi alet var onla takılsam faydası olurmu? Yada sizlerin farklı önerileri varsa onlarıda bekliyorum.

edit: imlâ

yaşın 13-18 arası ise her gece bir bardak süt (türk mantığıyla fazla içmenin + bir faydası yok) ve bol miktarda kalsiyum ile besinsel kısmı çözersin.Bunun yanına dengeli beslenmeyi (fast food,yağlı yemek ve bunun üstüne spor yapmamak) öğrenmelisin.Spor olarak ta her gün ya da sıkça yürüyüş,basketbol gibi sporlarla ilgilenirsen sonuçlara şaşırırsın.
    Takviye kısmına gelince,3-4 yıldır balık yağı(tablet olarak) kullanıyorum,gelişimde aşırı katkısı oluyor.kokusu felan da yok jelatin tablet.Çok faydasını gördüm.Netten sipariş edebilir yada eczanelerden alabilirsin.

• ben sütten nefret ederim daha 4-5aylıkken annem verirmiş su diye anlayıp fırlatırmışım. şimdi 1.76-1.78 civarı boyum var lise 1 e gidiyorum. yani inanmıyorum (aslında uzmanların vardır bi bildigi ama o kadar etki yapacagını sanmıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 20 Eylül 2011; 18:07:07 >
  • kilo vermen şart boyun için ise süt iç ve spor yap evdeki alet iş görür (kilo veröek için)
  • Süt içicem, balık yağı haplarını veya şurubunu araştırıcam , ayrıca şu alette 15 dk aralıklı takılmayı düşünüyorum evde kilo için.

Süt içmek boyu uzatırmı?

bide aslında spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, ama asosyellik ağır bastırıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poppo -- 20 Eylül 2011; 18:20:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

ben sütten nefret ederim daha 4-5aylıkken annem verirmiş su diye anlayıp fırlatırmışım. şimdi 1.76-1.78 civarı boyum var lise 1 e gidiyorum. yani inanmıyorum (aslında uzmanların vardır bi bildigi ama o kadar etki yapacagını sanmıyorum)

Tabiki ırsi de olabilir ama içseydin belki de daha fazla uzayacaktın.
  • quote:

Süt içicem, balık yağı haplarını veya şurubunu araştırıcam , ayrıca şu alette 15 dk aralıklı takılmayı düşünüyorum evde kilo için.

Süt içmek boyu uzatırmı?

bide aslında spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, ama asosyellik ağır bastırıyo.

kesinlikle şurup şeklinde alma,ilk deneyişte kusarsın.yaşadığım için söylüyorum.

spor konusunda da kilo vermen şart,ama aşırı kilo verme,boyunla kilon arasında 10-15 bir fark olsun.Yere sağlam bastığını anladığında idealdir,bir de depar atarken kaç saniyede tıkandığına dikkat et.Bu 10-15 arası olursa kilon tam idealdir.

Yazılman fayda sağlar,ama bildiğin bir yürüyüş pisti de işini görür.fitness da işinde kolaylık sağlar.

O tabletlerden de her sabah kahvaltıdan sonra 1 tane alman yeterli olacaktır.

• Kamişin boyunu mu soruyorsun ? I ih uzatmaz onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Motion*

Süt demek kalsiyum demek kalsiyum demek kemik demek kemik demek boy demek boy demek karizma,yakışıklılık demek karizma,yakışıklılık demek özgüven demek özgüven demek karı kızdemek karı kız demek one night love demek one night love demek eğlence demek.

Ben de sana sakin ol demek.
  • quote:

quote:

Yaşın ve boyun kaç?

Gerçekten kötüymüş.

1997-2011 = 14 / 1,74 / 53 kilo
  • benimde boy 1.72 de kaldı
  • quote:

quote:

Yaşın ve boyun kaç?

holyy shit. ne yapmışsın sen yahu. hemen abur cubur bırak. süt iç.çok yemekde yeme bence. yoksa online oyun mu oynuyon he?. bi ara bende cok kiloluydum knight yüzünden
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.