Şimdi Ara

Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
43.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter'da takılırken denk geldim, forumda da baya tartışılan bir konu olduğu için ekleyim dedim :))

Konuyla ilgili Ceceli Twitterda şöyle bir açıklama yaptı :

Youtube'da bir beyinsizin hazirldigi videoyla ilgili artik soru sormayin lutfen. Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan. :)

• İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.
  • Bence oraya istenerek konmuş onu vurgulamaya çalışmış açıklaması samimi gelmedi.
  • RA'nın gözü değil mi o? Nereye aynaya baktığımızda bizde olan göz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İconic

quote:

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.

+1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Twitter'da takılırken denk geldim, forumda da baya tartışılan bir konu olduğu için ekleyim dedim :))

Konuyla ilgili Ceceli Twitterda şöyle bir açıklama yaptı :

Youtube'da bir beyinsizin hazirldigi videoyla ilgili artik soru sormayin lutfen. Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan. :)

neden RA nın gözü? neden tek ? Neden Her seferinde kameraya dondurulmuş.

Mustafa ceceli illuminatici HAİnin teki işte anlayın artık bunlar kimseye acımazlar Allah belalırını versin
  • Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan

Burda bir şifre saklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan

Burda bir şifre saklı.

Aynen aynen bende bi sinsilik sezdim
  • Aşağıda fotoğrafta attığı tweet ilk mesaja ekleyecektim zamanım yoktu o sırada..

Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

quote:

quote:

+1903

+1907

mustafa ceceliyide kaybetmişiz meğer.

illuminati savaşları başlıyor
  • illuminati üyeliği açılmış beyler koşun

şu saçmalığa artık biri dur desin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander41©

illuminati üyeliği açılmış beyler koşun

şu saçmalığa artık biri dur
  • Arkadaslar Sanatcıya Degıl Klıbın Yonetmenıne Bakın Adamın Gunahını Almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander41©

illuminati üyeliği açılmış beyler koşun

dur.

dedim , herkesin düşüncesi kendine. ancak bu bir saçmalık degil kendinizi bişey mi sanıyosunuz bize sacmalık diyince? Aklı yerinde birisi o abjür deki Tek gözün kameraya bilerek donduruldugunu anlayabilir ancak aklından şuphe ettiklerim buna bir saçmalık diyebilir. ve kendini cool sanabilir.
  • quote:

quote:

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.
  • klibin yönetmenini bulmak lazım. mustafa ceceli tanıdığım en temiz sanatçıdır.
  • paranoyak değiliz şükür ama heraçıdan göz görünüyor
  • quote:

quote:

quote:

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.

tamam o zaman ben birden patladım. her mesajda boyle yazıyolar artık dayamamıştım

• Konuyu ateşleyim biraz :P
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.