DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Nokia C6-01 kulaklık sorunu
1
Cevap
0
Favori
3.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> Nokia C6-01 kulaklık sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1 Mesaj
      19 Eylül 2011 12:21:40
      Arkadaşlar ben 4-5 gün önce aldım C6-01 i .İçinden çıkan orjinal nokia kulaklığı taktığımda ses çok kötü hışırtılı ve kısık geliyor.Radyoyu açıyorum Müziklerdeki arka fondaki sesler daha çok duyuluyo,şarkının sözleri nerdeyse hiç duyulmuyo..kulaklığı oynatıyorum ses bi gidip bi geliyo.Sizce kulaklıktamı bi sorun vardır yoksa telefondamı acaba.Şimdiden teşekkürler.

• Çavuş
      46 Mesaj
      27 Eylül 2011 10:42:32
      merhaba, telefon sıfır olduğu için bende ilk başta böyle bir sorun yaşamıştım ama kulaklığı biraz daha bastırdım ve "tık" diye bir ses geldi. tam olarak oturdu yani. daha sonrasında ses de böyle bir sorun olmadı. yani kulaklığı biraz sert şekilde takmak gerekiyor. daha sonrasında kulaklık yuvası da alışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trafs -- 27 Eylül 2011; 12:00:41 >

İçimde şefini kaybetmiş orkestranın hüznü var, dışımda ise charlie chaplin gülüşü.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> Nokia C6-01 kulaklık sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.