Şimdi Ara

Next Minix HD (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
31
Favori
359.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir uydu alıcısı almam gerekiyor. Çok araştırdım ama araştırdıkça kafam karıştı. Önce fazla özellikli bir cihaza gerek yok diye düşünerek tkgs ve biss özellikleri olan next starbox alacaktım, sonra baktım minix tango var, ek olarak iptv özelliği varmış diye aklım ona gitti, sonra yorumları okudum cool modeli daha üstün yazmışlar, fiyat da birbirine yakın onu alayım dedim, bu sefer işlemci ve rami daha iyi olan 2 usb ve ethernet girişli amigo'yu gördüm, şu an hala kararsızım bazı sorularım olacak, cevaplarsanız sevinirim.

1. Amigo'da tkgs ve biss var mı? Tkgs yok ise daha alt modellerde varken amigo'da neden yok?

2. Kutudan hdmi kablo çıkıyor mu?

3. Hangi modeli önerirsiniz, sebepleri neler?

4. Önerebileceğiniz başka marka cihaz var mı?

Acil cevap yazarsanız çok sevinirim, bugün veya en geç yarın cihazı almak istiyorum.

• next minix hd cool veya minix hd punto plus almayı düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.Geçen c.tesi next'in eskisini getir yenisini götür kampanyasından next minix hd punto plus aldım.cihazdan çok memnun kaldım.kanal geçişleri hızlı.bütün kanallar hazır bir şekilde geldi.şöyle bir sorunum var.cihazı elektriğe taktığım anda otomatik açılıyor.açıkken de kapatsam beklemede de kapatsam prizden çıkarıp taktığım anda cihaz otomatik açılıyor.daha önce next minix sd kullanıyordum.onda da arada sırada bu sorun oluyordu.sorun mu bilmiyorum ama konu hakkında bilgisi olan var mı?normalde cihazı elektriğe bağladığımda standby beklemede açılması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dostlar,

Next Minix HD Cool cihazı 1yıldan fazla süredir annemlerin evinde çalışmakta.

cihazda kanal düzenlemesi yapıyorum yerlerini ayarlıyorum sonra tekrardan eski haline geri dönüyor
    TKS Esnek veya Kapalı konumda da aynı sorunla karşılaşıyorum.

Yazılımsal bir sıkıntımı?
    ne yapmam gerekiyor bana yol gösterebilirmisiniz çaresizim
  • black IInin kumandası kötü digiturkun tombul kumandasından sonra fazla ince küçük geldi.
    ayrıca kanal değiştirme tuşu hassas değil yoğun kullanımda tavsiye etmem.

hd,sd kanalar başarılı bana göre beni rahatsız etmedi görüntü kalitesi.
  • Bu digiturk kampanyasiyla verdikleri ne oluyor acaba nextin hangi modeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

Merhaba dostlar,

Next Minix HD Cool cihazı 1yıldan fazla süredir annemlerin evinde çalışmakta.

cihazda kanal düzenlemesi yapıyorum yerlerini ayarlıyorum sonra tekrardan eski haline geri dönüyor
    TKS Esnek veya Kapalı konumda da aynı sorunla karşılaşıyorum.

Yazılımsal bir sıkıntımı?
    ne yapmam gerekiyor bana yol gösterebilirmisiniz çaresizim

Yazılım güncellemesi yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uydu cihazında fec girme yeri göremedim ben.trt ve power türk benzeri kanalların frekanslarını girsemde bulmuyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

bu uydu cihazında fec girme yeri göremedim ben.trt ve power türk benzeri kanalların frekanslarını girsemde bulmuyor :/

Usbden yükleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

bu uydu cihazında fec girme yeri göremedim ben.trt ve power türk benzeri kanalların frekanslarını girsemde bulmuyor :/

Usbden yükleyin

usb den yükleme nasıl oluyor hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Usbden yükleyin

usb den yükleme nasıl oluyor hocam

Cihazınızın sitesinde ne yapacağınız yazıyor

• Ben 6 aydir sorunumu cozemedim bu uydu alicisiyla trt ve trt nij butun alt kanallarini izleyemiyorum sinyal zayif diyor halbuki uydudaki 500 kanali izliyorum hd kanallarin tamaminda takilma dahi yok ama trt grubunun hic bir kanali izleyemiyoeum yahu

• Merhaba arkadaşlar elimde next minix hd punto plus var. Daha 1 hafta olmadı alalı, herhangi sorunum yok aslında sadece şifreli kanalları nasıl izleyebilirim kanal d hd gibi olanları.. Forumdakilerin bir çoğunu denedim herhangi tepki vermiyo alet 8888 falan yaptım menüdeyken çünkü nextsin kendi sitesinde öyle deniyor ama olmuyor. Acaba ben yanlışmı yapıyorum lütfen bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar lcd tv de kullanmak uzere sadece hd ve sd yayın ızlemek ıcın bır hd alıcıya ıhtıyacaım var bırkac modelde karar kıldım ama tam karar veremedım yardımcı olabılırmısınız?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/next-punto-plus-mini-full-hd-uydu-alicisi-tkgsli-181976300

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/next-minix-hd-black-ii-hd-uydu-alici-nxt-177899334

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/next-punto-full-hd-mini-uydu-alicisi-182043864

• Arkadaşlar next minix hd combo almak istiyorum biss işlemi ,epg ve sd yayınlarda sıkıntısı var mıdır birde sd yayın için video çözünürlükten kaynaktan kontrol seçeneği next minix hd comboda var mıdır uydudan en iyi görüntüyü veriyormuş diyorlar. cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerlady

Merhaba arkadaşlar elimde next minix hd punto plus var. Daha 1 hafta olmadı alalı, herhangi sorunum yok aslında sadece şifreli kanalları nasıl izleyebilirim kanal d hd gibi olanları.. Forumdakilerin bir çoğunu denedim herhangi tepki vermiyo alet 8888 falan yaptım menüdeyken çünkü nextsin kendi sitesinde öyle deniyor ama olmuyor. Acaba ben yanlışmı yapıyorum lütfen bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

türksattaki şifreli yayınları izleyemessin diğer uydular için geçerli o
  • USB den iptv listesini bir türlü giremiyorum. Listeyi atmıyor ve listedeki adresleri siliyor. PC ye bağladığımda dosya bozulmuş görünüyor.(Next minix mavi) Yardım lütfen.

• Arkadaşlar biss nasıl girebilirim tivibu sporu izlemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.O.D

Arkadaşlar biss nasıl girebilirim tivibu sporu izlemek için

Tivibu sistemi biss şifreleme algoritmasını kullanmıyor ki.

http://forum.donanimhaber.com/m_101888687/tm.htm konu hk.
  • Arkadaşlar ben bugün next minix hd combo cihazı aldım şifre bölümünü de açtım fakat önceden trident mini scart kullandığım için zor geldi bu yüzden ekle tuşuna bastığımda farklı şeyler soruyor kanal adını sanırım tv sırasındaki gibi yazmalıymışız tam olarak bu şifre girme olayını anlatabilir misiniz lütfen ?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.