Şimdi Ara

PMYO-POMEM- PAEM REHBERİ / Polislikle İlgili Her Şey [ ANA KONU ] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.570
Cevap
60
Favori
402.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu beden kitle indeksi 18 27 dahil diyor benim 27.585... Gibi birşeyler çıkıyor sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SH00T3R

Arkadaşlar bu beden kitle indeksi 18 27 dahil diyor benim 27.585... Gibi birşeyler çıkıyor sorun olurmu

27.585 28e yuvarlanır, sorun çıkarabilirler ama böyle aşırı göbek felan yoksa tolerans gösterebilirler diye düşünüyorum. Birazda insiyatiflerine kalmış birşey bence.

Edit:

@TRangulity hayırlısı olsun diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 3 Nisan 2012; 21:59:02 >
  • Başvuru tarihleri acıklanmışmıydı peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: american_camaro

Başvuru tarihleri acıklanmışmıydı peki ?

YGS açıklansın, 1-2 hafta sonra ön başvurular başlıyor sanırım Rashta öyle bahsetmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shankai

quote:

Arkadaşlar bu beden kitle indeksi 18 27 dahil diyor benim 27.585... Gibi birşeyler çıkıyor sorun olurmu

27.585 28e yuvarlanır, sorun çıkarabilirler ama böyle aşırı göbek felan yoksa tolerans gösterebilirler diye düşünüyorum. Birazda insiyatiflerine kalmış birşey bence.

Edit:

göbek var 2 ayda 20 kilo vermem lazım ancak tutuyor :( kısmet arık cvpladığın için tşk

• quote:

quote:

quote:

Edit:

göbek var 2 ayda 20 kilo vermem lazım ancak tutuyor :( kısmet arık cvpladığın için tşk

20 kilo mu? 0.585lik bir fark için 20kilo çok fazla. Ama sen göbeği eriticem fit olucam diyorsan o başka. Allah kolaylık versin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Edit:

20 kilo mu? 0.585lik bir fark için 20kilo çok fazla. Ama sen göbeği eriticem fit olucam diyorsan o başka. Allah kolaylık versin.

yok ben 13 kilo versem 27.585 oluyor 27 nin altında olması için 20 kilo şart ben boyum 1.74 sanıyodum bugün spor salonunda 1.70 çıktı o yüzden herşey alt üst oldu bide mülakatlarda dahada düşük çıkarsa onca emek boşuna gider Allah hayırlısını nasip etsiin

• 270 puan bana gelceğini sanmıyorum gelirse mülakatlara cok saglam hazırlanırım ama umutsuz vakka gibi beyler,şimdiden başarılar herkese.
  • puanım ucu ucuna 270 gelicek

gözlerim 1küsür derece,eğer yazılıyı kazanırsanız çizdirin demişsiniz daha önceden sorun olmaz dimi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre455 -- 4 Nisan 2012; 1:34:27 >
  • beyler pmyo da sınavdaki puana göre mi kaliteli pmyo okuluna gidiliyor sizce en iyisi hangisi hedef ilk 250 :) pmyoda birde heyet raporunun skıntısı olurmu( psikolojik rahatsızlık hariç )...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qfb_kfy -- 4 Nisan 2012; 16:26:37 >
  • 270 puan tahmini kaç net ediyor türkçe sosyal.

• quote:

Orijinalden alıntı: qfb_kfy

beyler pmyo da sınavdaki puana göre mi kaliteli pmyo okuluna gidiliyor sizce en iyisi hangisi hedef ilk 250 :) pmyoda birde heyet raporunun skıntısı olurmu( psikolojik rahatsızlık hariç )...

Hayır kardeşim alakası yok.100 net yapan adam doğuya çıkabilir , 80 net yapan adam batıya çıkablir.Tamamen şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

quote:

Orijinalden alıntı: qfb_kfy

beyler pmyo da sınavdaki puana göre mi kaliteli pmyo okuluna gidiliyor sizce en iyisi hangisi hedef ilk 250 :) pmyoda birde heyet raporunun skıntısı olurmu( psikolojik rahatsızlık hariç )...

Hayır kardeşim alakası yok.100 net yapan adam doğuya çıkabilir , 80 net yapan adam batıya çıkablir.Tamamen şans.

eyv :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M263

270 puan tahmini kaç net ediyor türkçe sosyal.

25 Türkçe 25 Sosyalle rahat geçersin.
  • quote:

quote:

Cevap için teşekkürler hocam türkçe 29 sosyal 18 net geçer mi sizce ?

• bugün spor salonuna yazıldım arkadaşlar Rashta hocamın verdiği fikir ile 4-5 kilo vermem lazım bu bizi soyacakları gün mayısın sonu mu:)ben oraya çok takıldım
  • quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler hocam türkçe 29 sosyal 18 net geçer mi sizce ?

Havada , suda , karada , ateşte geçer kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

bugün spor salonuna yazıldım arkadaşlar Rashta hocamın verdiği fikir ile 4-5 kilo vermem lazım bu bizi soyacakları gün mayısın sonu mu:)ben oraya çok takıldım

Hadi bakalım.Sexy birşey ol mayısa kadar.
  • rashta bu göz numarası en fazla kaç olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: oquzuqur

rashta bu göz numarası en fazla kaç olmalı

Pmyo için + ve - sağ veya sol en fazla 1 derece olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.