Şimdi Ara

PMYO-POMEM- PAEM REHBERİ / Polislikle İlgili Her Şey [ ANA KONU ] (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.570
Cevap
60
Favori
402.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardes baban emekli polis olsa dahi çok zor referans olur isterse baskomiser olsun .. Referanslar artık siyasi işliyor mesela milletvekili gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodom_ B kullanıcısına yanıt
    1- sadece Ankara - Gölbaşı veya Elmadağ
    2) atama açık kura sistemi ile olur. Başarı puanı iyi olan iyi il veya genel müdürlüğü çeker, %99 önce ile atanır, ile gidince departman / yerler il emniyet tarafından belli olur.

3) Komiser/Başkomiser /amir /müdür olmak için her kademede sonrası Yaklaşık 3-4 yıl görev sonrası rütbe terfi yazılı ve sözlü sınavı olur. Zor degil, sicil bozuk değilse sıkıntı olmaz.

4) polis çocuğu olmak mülakat komisyonu için bir tık da olsa olumlu izlenim yaratır, ama belirleyici olmaz.

5- ikinci sınıf emniyet müdürlüğüne kadar sadece bir kez Şarka gidersin, ikinci sınıf olmak için ikinci gerekir. Yani, yaklaşık 20 yıl boyunca sadece bir kere şark yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi investigation -- 14 Mayıs 2016; 2:54:58 >
  • merhaba,benim geçmişte epilepsi rahatsızlığı geçirmiş olmam polisliğe engel olurmu acaba.epilepsi teşhisi konup ilaç tedavisiyle düzelmiş olmam pomeme engel olurmu acaba.diğer sorumda sol ayağımda düz tabanlık var gibi sorun olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Ben seneye pomeme girmeyi düşünüyorum. İşletme mezunu olcam kpss den baraj puanı alıp saglık sporu geçerim diyorum lakin iş mülakatta bitiyor.

Size sorum şu mülakatta başarılı sayılma puanı almak grcekten zormu? 65 kpss aldın sporudan 70 80 aldın mülakattanda geçer not alsan asil olarak yerleşme şansı yuksekmı?

ayrıca eger 3 4 kez yerleşemezsem araya birini koysam o torpil işlermi? bu koyacagım kişi üst bir mevkide başdanışman. ? dürüst cevaplar verin lütfen

Pomem olur, Pöh olur, ilk sene olmazsa 2. Sene olur merak etme artık kimi tanısam polis. Torpil için okul müdürlerini yada kurula girecek olanları ve yahutta üstlerini tanımalısın, tanımaklada değil torpil işletecek olanında işini görmelisin. Bnz; "Tayin isticek misin bu sene? İyi iyi. Bizimde yiğen sınavlara gelecek haberiniz olsun."

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    Ayrintili cevabin icin tesekkurler hocam. Fyo alimlarinda sark gorevinden oturu yanasamamistim keske girseymisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galleo

quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Ben seneye pomeme girmeyi düşünüyorum. İşletme mezunu olcam kpss den baraj puanı alıp saglık sporu geçerim diyorum lakin iş mülakatta bitiyor.

Size sorum şu mülakatta başarılı sayılma puanı almak grcekten zormu? 65 kpss aldın sporudan 70 80 aldın mülakattanda geçer not alsan asil olarak yerleşme şansı yuksekmı?

ayrıca eger 3 4 kez yerleşemezsem araya birini koysam o torpil işlermi? bu koyacagım kişi üst bir mevkide başdanışman. ? dürüst cevaplar verin lütfen

Pomem olur, Pöh olur, ilk sene olmazsa 2. Sene olur merak etme artık kimi tanısam polis. Torpil için okul müdürlerini yada kurula girecek olanları ve yahutta üstlerini tanımalısın, tanımaklada değil torpil işletecek olanında işini görmelisin. Bnz; "Tayin isticek misin bu sene? İyi iyi. Bizimde yiğen sınavlara gelecek haberiniz olsun."

dostum seni ekledim kbl edermisim özelden konusalım

• bodom_ B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tasvip etmediğim bir uygulama olsa da keşke girseydiniz. Bir daha öyle bir nimet ele geçer mi bilmiyorum.

• Arkadaşlar 91 doğumluyum. 2016 Aralık ayında lisans mezunu olacağım. 2017deki kpssye girip 2017de pomem sınavlarına basvurabilir miyim? askerligimi yapmadım.

Bana ne yapmamı önerirsiniz?
  • Trabzon'da parkur varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be 3 4 sene önce girmiştim mülakatta psikolog elemişti.şimdi bakıyorumda ne saçma bir iş için yırtınmışım.
  • Arkadaşlar sorusu olanlar BURAYA tıklayarak sorularını sorabilirler hemen cevaplıyoruz :)
  • 23'ünde Erzurum'da giren varmı?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.bjk -- 25 Ocak 2017; 9:39:0 >
  • 22 yaşında lise mezunuyum özel harekat polisliğine başvurmak istiyorum fakat başvuru ve ilerisi süreç hakkında hiç bir bilgim yok beni detaylı bir şekilde aydınlatabilecek bir arkadaşım,abim var mıdır acaba ?
  • e.aslan kullanıcısına yanıt
    Şaun direkt olarak özel harekata başvuramassın.pmyo ile girerek memurluk sırasında veya 4 yıllık üniden mezun olup pomem ile girebilirsin.

• Pmyo için ygs puan türünden herhangi birisi olabiliyor değil mi bir de ygs harici başka bir yere başvuru yapmam lazım mı

herhangi bir puan türü olabilir en yükseği alınıyor zaten.Ygs dışında bir sınava vs girmeye gerek yok.sadece pmyo ya internet üzerinden başvuru falan yapman gerekiyor.

• Anladım bilgi için çok teşekkür ederim egmye varana kadar aradım adamların yaptığı şey bilgi vermek yerine bağırmak oldu çoğu aradığım yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.aslan -- 22 Temmuz 2016; 8:39:07 >
    internette her bilgi mevcut zaten o yüzden kızmışlardır.Birde böyle konularda Polis Akademisinin aranması lazım emniyet müdürlükleri bu tür konularda tam bilgi veremez.

• 2007 pmyo sınav sonucumu osym sitesinde bulamıyorum, başka nerden bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.