Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
38.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çoğu S2 kullanıcısı şarjının 1 gün bile yetmediğinden şikayetci. Ben telefonu ilk aldığım hafta hariç, daha sonraki kullanımlarımda hiç 1 günde bitiremedim Malum ilk aldıgım hafta çok kurcalıodum teli 1 günde bitiodu şarjı. Oyun internet müzik vs...

Şimdi ise gün ışığı olarak 3 gün bana rahatca gidiyor

Günde yaklaşık 350-500SmS kesin atıyorum, enfazla 15-20dk konuşmam oluyo gün içersinde, gprs-veri ağı devredışı, wifi lazım olmadıkça açmıyorum. Ekran resimi olaraka gece istanbul boğazını çemiştim yatla tur atarken onu koydum (Not:Koyu ton temalar şarj için çok idealdir)
    Sabah saat 08:30 da şarjdan alırım telefonumu 2 gün tam kullanırım 3. günü saat 23:00 civarında tekrar şarja takarım %1 kalıyo çnki

Buyrun buda Ekran resimim. Sizlerde paylaşırsanız şarj sürenizi memnun olurm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 18 Eylül 2011; 1:09:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maXimump0wer

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: maXimump0wer

dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi

Dostum telefonunu kies ile güncelle ve 2.3.5 yani son sürüme yükselt... bak o zaman görüceksin batarya nasil uzun gidiyo.. benimki şuan 29. saate girdi ve hala %36 batarya gücü kaldi akşama biraz daha oyun fln kasicam ki yarin sıkıntı olmasin..

Bende geçen günlerde ve teli ilk aldigim zamanlarda sıkıntı yaşadim ama güncelleme ile batarya sıkıntım bitti..

dostum ben daha önce hiç kullandığım telefonlarda güncelleme yapmadım nerden nasıl yapabilirm ve güvenlimidir ?

Samsung'un sitesinden Kies yazilimini indireceksin..

Link;http://www.samsung.com/tr/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL

Yukaridaki linke tikladiginda, açilan sayfada Kies'i İndirin (windows) yazisi ona tiklacaksin ve indireceksin.. o programi indirdikten sonra kurup pc'e yeni başlat aticaksin... Daha sonra telefonunu pc'e USB kablosuyla bagladiktan sonra Kies programini açicaksin ve zaten Kies hemen seni uyaracak güncelleme var diye... daha sonra yapman gerekenler zaten kieste de yaziyo orayi okuyup yaparsin.. çok basit yani..

Güncellemeden önce bilgileri yedekle öyle yap...

• her türlü s2 kullanıcısına fikir verilir 4 gün sarj garanti aşağıda foto paylaşıcağım 2 gün 9 saat hala %40 larda pil war ayrıca wifi kullanıyorm facebooka giriyorum mesajda yazıyorm hat yok diyen arkadaşlar olabilir öbür telefonuma taktım o anda hattımı saygılar :)

http://imageshack.us/photo/my-images/42/sc20120722215326.png/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer42 -- 22 Temmuz 2012; 22:04:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.