DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ankara beltek kursları
9
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik >> Elektronik >> ankara beltek kursları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      69 Mesaj
      17 Eylül 2011 23:39:55
      arkadaslar beltek kursuna yazılmak ıstıyorum onceden gıden varmı? tavsıye edermısınız artıları ve eksılerı neler ? bılgısayar desteklı elektronık devre kursuna gıdecem yardımcı olan cıkarsa cok sevınırım

• Teğmen
      236 Mesaj
      18 Eylül 2011 14:26:09
      Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      18 Eylül 2011 15:45:35

quote:

Orijinalden alıntı: turan_y

Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

Sen hangi kurslara gitmiştin?

• Teğmen
      236 Mesaj
      18 Eylül 2011 16:02:24
      Ben web tasarım kursu,solidworks katı modelleme kursu ve mikrodenetleyiciler kursuna gitmiştim.

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      11 Kasım 2011 01:30:01
      Merhaba

Bende Beltek kursuna katılmak istiyorum. Üniversite(Matematik) mezunuyum ve Bilgisayara giriş C++ gibi dersler aldım. Bu dersler bilişim teknolojideki kurslardaki ön şartı sağlarmı??

C++ Programlama
      Solidworks
      Dış Ticaret
      Bilgisayarlı Ön Muhasebe
      Web Tasarımcısı-1
      Görsel Programlama-1

Aklıma bu programlar takıldı. Bu programlardan hangisi yararlı iş alanında.Çünkü Sadece 2 veya 3 ayımı harcıyabilirim, almışken en iyisi hangisidir
      Sizin önerilerniz??
      Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum....

Çakışma olmadığı sürece aynı anda 2 kurs alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mek38 -- 11 Kasım 2011; 1:30:52 >

• Teğmen
      147 Mesaj
      05 Aralık 2011 00:45:38
      quote:

Orijinalden alıntı: turan_y

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?

Ankara Üniversitesi Öğrencileri - MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ - 2010-2015
    • Teğmen
      236 Mesaj
      05 Aralık 2011 01:17:07
      Bildiğim kadarıyla öyle bir sınırlama yok.Belli kriterler arıyorlar,onları sağlıyorsa herkesi alıyorlar diye biliyorum.

• Teğmen
      147 Mesaj
      05 Aralık 2011 01:38:29
      Kriter olarak temel bilgisayar dersleri yazıyor ben şuan o dersleri alıyorum heralde kabul ederler başvuru yaptım.

Ankara Üniversitesi Öğrencileri - MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ - 2010-2015
    • Teğmen
      101 Mesaj
      05 Aralık 2011 18:57:35
      quote:

Orijinalden alıntı: usperanza

Alıntıları Göster

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)

• Teğmen
      147 Mesaj
      05 Aralık 2011 19:02:20
      quote:

Orijinalden alıntı: metehanu

Alıntıları Göster

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)

:)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik >> Elektronik >> ankara beltek kursları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.