- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
USB den Film Oynatan Tv (Altyazı Ekleme)
Bu konudaki kullanıcılar:
 
2
Cevap
6746
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


404 Mesaj
16 Eylül 2011; 12:16:20 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar 37' LED veya LCD televizyon bakıyoruz. Merak ettiğim şey televizyonların usb çıkışı oluyor, mesela divx ve mkv yi de destekliyor yazıyor. Peki altyazıyı da sorunsuz şekilde filmin içine sürükleyebiliyor muyuz? Ben alacağım televizyonda bu özelliğin olmasını istiyorum ve genelde de altyazılı izlerim filmleri. Önerebileceğiniz markalar var mı? Bu altyazılı şekilde oynatma işi nasıl oluyor yada var mı böyle bir özellik??
_____________________________ 
602 Mesaj
16 Eylül 2011; 13:38:43 

Sony Kdl 40 ex 401 de divx desteği var ve ben usb den kopya bir filme altyazı ekleyip altyazıyı aktive etmiştim televizyonun altyazı tuşundan.
_____________________________ 
15 Mesaj
16 Eylül 2011; 15:59:10 

Ethernet ve USB arayüzü bulunan LED TV'lerle görüntü aktarımı stabil ve problemsiz yapılabiliyor fakat altyazı konusunda bazı TV üreticileri sadece kendi sundukları DLNA sunucu vasıtasıyla altyazı işleminin yapılmasına müsade ediyorlar. Örnek vermek gerekirse LG 42LE7500 ve diğer başka LG modellerinde altyazı sadece kutu içeriğinde sunulan Nero Media Home4 yazılımı sayesinde oynatılabiliyor, bu husus kullanım kılavuzunda da ayrıca belirtilmiş. Ben de Samsung 40d5500 üzerinde bazı testler yaptım fakat ayrıntılı olarak uğraşmaya zamanım olmadı, görüntü aktarımı Ethernet üzerinden mükemmel fakat altyazı oynatabilmeyi başaramadım, konu hakkında kısa süre sonra bilgi verebileceğimi umut ediyorum :)
_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » TV Tavsiyeleri » USB den Film Oynatan Tv (Altyazı Ekleme)
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR2
0.250