Şimdi Ara

Akdeniz Üniversitesi Ders Kaydı ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akdeniz Üniversitesi Ders Kaydı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_d20

hocam işte böyle açılıyor

Akdeniz Üniversitesi Ders Kaydı ...

tamamdır resim açıldı görüyorum. Bizde görünmüyor iyimi dersler daha. Kayıt olan haber versin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockerist -- 15 Eylül 2011; 16:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t4m3r

Bende dersler gözüküyor da .. Hiçbirşey anlamadığım için öyle boş boş bakıyorum sayfaya .

valla hocam sorma ne yalan söylüyeyim bende bos bos bakıyorum
  • Müfredatıma uygun ders yokmuşmuş

Yarına kadar vakit var bakalım deneyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -doruk-

Müfredatıma uygun ders yokmuşmuş

Yarına kadar vakit var bakalım deneyeceğiz

aynen bende de öyle yazıyor :D
  • chrome'dan girdim,bölümümdeki zorunlu dersler,beden eğitimi ve güzel sanatlar seçmeli dersleri ve yabancı dil dersleri görünüyor, seçtim, yalnız bilgisayar dersleri görünmüyor.
  • Ders Kaydı ve Derslerin Başlama tarihinin değişmesi

Akdeniz Üniversitesi Senatosu kararı gereğince Eğitim Öğretimin başlangıcı 26 Eylül 2011 tarihine ertelenmiştir.
    Ders kayıtlarının bitiş tarihi 25 Eylül 2011 tarihinde son bulacaktır.
    Ders Bırakma ve Ders Ekleme Süresi (Ekle-Sil ) ise 03 - 04 Ekim 2011 tarihlerinde yapılacaktır.

ALINTI

HEHEEE :D Koskoca üniversite açılış tarihini erteledi inanmıyorum ya valla çok ilginç ee millet yaz tatiline çıktığın da biz hala okul da ders mi görüyor olacağız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockerist -- 15 Eylül 2011; 17:27:07 >
  • obaaaaaa
  • Sanırım bir tek Akdeniz'de var böyle birşey. Daha başlamadan bunlar yaşanıyorsa başladıktan sonra tahmin edemiyorum .
  • Ben karar verdim bir daha sınava giriyorum arkadaşlar
  • Beyler şimdi bizde bu değişiklikten etkileniyor muyuz ? Manavgat myo olarak ?
    Manavgat myo'nun sitesinde herhangi bir duyuru yapılmamış bu konu ile ilgili. Uçak biletini de aldık arkadaş o tarihe kadar ne yapacağız. Birde bu e-akdenize giren var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 15 Eylül 2011; 20:28:27 >
  • evt herkez için gecerli yani sizin içinde gecerli
  • ayrıca manavgat myo sitesinden takip etme gelişmeleri akdeniz üniversitesinden takip et bende finike myo okuyorum bizmikinin sitesindede birşey yazmıyo bu myoların sitelerinde hiç bilgi yok :) bomboş bi siteler
  • Kayıt olan varmı arkadaşlar ? ben halen ders kaydı yapamadım . . .
  • bende kayıt olmadım valla yarın öğrenci işlernine söylip yaprtıracam başka yolu yok :)
  • Henüz şubeler görünmüyor.Bu arada enformatik bölümü derslerini seçebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Beyler şimdi bizde bu değişiklikten etkileniyor muyuz ? Manavgat myo olarak ?
    Manavgat myo'nun sitesinde herhangi bir duyuru yapılmamış bu konu ile ilgili. Uçak biletini de aldık arkadaş o tarihe kadar ne yapacağız. Birde bu e-akdenize giren var mı ?

Sen ara bi sor arkadaşım.Sende bu site üzerinden ders seçiyorsan sonuçta sen de bir Akdeniz Üniversitesi öğrencisisin ara bir sor da kendini ona göre ayarla
  • Ben ders seçeceğim de neye göre olacak onu anlamadım .. Çok saçma ve karmaşık bir şekilde düzenlenmiş ayrıca bilgi de verilmemiş. Öğretmenlik okuyorum seçmeli derslerde badminton , kakmacılık , ebru gibi şeyler var . Bunları mı seçeceğim ? Eğer seçemiyorsam niye onlar orda kafa karışıklığı için mi anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: t4m3r

Ben ders seçeceğim de neye göre olacak onu anlamadım .. Çok saçma ve karmaşık bir şekilde düzenlenmiş ayrıca bilgi de verilmemiş. Öğretmenlik okuyorum seçmeli derslerde badminton , kakmacılık , ebru gibi şeyler var . Bunları mı seçeceğim ? Eğer seçemiyorsam niye onlar orda kafa karışıklığı için mi anlamadım

valla hocam 30 kredi var sanırsam(bizim bölümde öyle)
    o krediyi doldrucaksın yani ilk önce zorunluları al zaten fazla kredi kalmıyor sonra o seçmelilerden birini seçersin

bende rastgele bir tane ders kaydı yaptım fakat şimdide silemiyorum çıldırcam sürekli sayfa hata veriyor

en iyisi 19 undan sonra yapmak hem sistem oturur bizim bölümün sayfasında öyle yazıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan2828

ayrıca manavgat myo sitesinden takip etme gelişmeleri akdeniz üniversitesinden takip et bende finike myo okuyorum bizmikinin sitesindede birşey yazmıyo bu myoların sitelerinde hiç bilgi yok :) bomboş bi siteler

Myo'nun da sitesine duyuruyu yazmışlar. Kötü oldu valla ucuza uçak bileti buldum diye almıştım. 1 hafta ne yapacağım ben orada. Ders kaydı yapmıyormuşuz biz ama geç başlaması kötü oldu temel bilişim teknolojileri dersinin de muafiyet sınavını bugün yapmışlar ona da giremedik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.