Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.693
Cevap
83
Favori
985.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki İx35 in yere daha yakın hb modeli gibi duruyor. güzel bir tasarım olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 23 Mart 2012; 18:37:28 >

• navigasyon için bir dünya para verip dandik ekranları alıyorsunuz ya yazık yani. cep telefonlarında bile bedava navigasyon var. biraz büyük ekranlı bir akıllı telefon ile navigasyon işi çözülür. film izleme internete girme gibi faaliyetler evde yapılması gereken şeyler. arabayı durdurup kaç kere film izlersiniz ki, illa dışarda izlicem derseniz 200 TL ya tabletler var.
  • Güzel,beğendim
  • Bu ne yahu
  • gerçekten güzel olmuşta... arkası nasıl acaba... arkadan resim yokmu ???

Bide bizim araba eski kasa oldu artık..
  • Bu tip tasarımları beğenmeyen başka kim var çok yalnız hissediyorum kendimi?

Blue, elantra vs. bu araçların tasarım anlayışından söz ediyorum.
  • Oha! Çok güzel duruyor araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Bu tip tasarımları beğenmeyen başka kim var çok yalnız hissediyorum kendimi?

yalnız değilsin
  • harika..2010 model i30 um vardı 2 ay önce sattım..i30 harbi başka bir araba..hundai çığır atladı yeni modelleri ile...
  • hyundai artık ucuz satmıyor ve bu aracıda deli fiyata satmaya çalışıcaklardır opel astra vari bu araça opel astra kadar fiyat biçerler
  • stop lambaları elantra gibi olur herhalde. ama nedense ben de ayılıp bayılamıyorum bu hipersportif tasarımlara.
  • belki idam edileceğim ama yine de söylemek isterim

bu aracı logosuz karşıma çıkarsalar ve logosunu ben takacak olsam direk peugeot logosunu takardım

birebir kopyası veya ondan araklamış eli uzunlar demiyorum

sadece stilini benzettim

şunu unutmayın insan insana benzer

hadi ben kaçtım
  • Pejo 308'e benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Pejo 308'e benziyor.

ağızımdan aldın bravo +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kick down

quote:

yalnız değilsin

emin olun bende sizin kadar bu tasarımları hiç sevmiyorum bune kardesim hep aynı şey millette ooo çok beğendim diyor nesi güzel hep aynı tasarımı görmektem bıktım şimdi yolda görünce kusacağım geliyor

• Çok şekil duruyor önü.
  • quote:

bende begenmıyorum suankı i30 un onude ıyı degıl ama bundan guzel tabı canlı gorunce fıkrım degısebılır
  • Hyundai Kalitesi MÜKEMMMMEEELLLLLLLLLL

• quote:

Orijinalden alıntı: kick down

quote:

yalnız değilsin

Açıkcası bende pek beğenmiyorum bu tasarımları oyuncak gibi duruyor arabalar garip geliyor bana.

Zevk meselesi tabiki...
  • hiç güzel olmamış bence hyundai aynı aracın versiyonları gibi küçüğü,büyüğü,şişmanı kısası vb araçlar üretiyor.ix35,elantra,blue şimdi de bu hepsi birbirine benziyor.birini begenmeyen hiç birini begenmez gibime geliyo.keşke sadece bir modelinde bu tasarım anlayışını kullansaydı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.