Şimdi Ara

Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.737
Cevap
29
Favori
183.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni bir plazma alma araştırmalarım esnasında Samsung 51D550 plazmayı bir çok kişinin takip ettiğini ve farklı farklı konuların açılarak bilgilerin dağıldığını, kopmalar olduğunu gördüm,
    51D550 modelini araştırıp bilgi sahibi olmak isteyenlerin faydalanabileceği hemde panelin sahiplerinin bilgilerini paylaşabileceği tek bir konuda birleşelim diyorum.

ps3 performansı, SD - 3D görüntü başarısı,3D gözlük önerileri, en uzun fiyat nerde, Samsung WIS-09ABGNX DLNA aparatı kullanımı ve daha bir çok konu hakkında aydınlanacağımızı umuyorum.

Herkese güzel paylaşımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 29 Şubat 2012; 23:16:07 >
  • paneli bugün teslim aldım ama servis henüz gelmediğinden öylece kutusunda duruyor,

paneli carrefoursa nın yapmış olduğu kampanyadan 1.800 tl ye 12 taksitle aldım, Carrefoursanın halk günü indiriminin olduğu gün paneli alacak olan arkadaşlar ise %5 parapuan hediyesi ile 1.710 tl ye alabilirler.

panelin kurulumu olduktan sonra ben sd ve hd görüntülerini burdan paylaşacağım, paneli daha önce alıp üzerinde hatim etmiş arkadaşlar bilgilerini yazabilirler ve 3d gözlük alığta memlun kalan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa çok sevinirim.
    bir diğer konuda Samsung WIS-09ABGNX DLNA aparatının işe yarayıp yaramadığı, 150 tl olan bu aparat için verdiğim linkten inceleme yapabilirsinizhttp://www.samsungevi.com/diger-Samsung-WIS-09ABGNX-usb-LinkStick-Wireless-LAN-Adaptor.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

paneli bugün teslim aldım ama servis henüz gelmediğinden öylece kutusunda duruyor,

paneli carrefoursa nın yapmış olduğu kampanyadan 1.800 tl ye 12 taksitle aldım, Carrefoursanın halk günü indiriminin olduğu gün paneli alacak olan arkadaşlar ise %5 parapuan hediyesi ile 1.710 tl ye alabilirler.

panelin kurulumu olduktan sonra ben sd ve hd görüntülerini burdan paylaşacağım, paneli daha önce alıp üzerinde hatim etmiş arkadaşlar bilgilerini yazabilirler ve 3d gözlük alığta memlun kalan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa çok sevinirim.
    bir diğer konuda Samsung WIS-09ABGNX DLNA aparatının işe yarayıp yaramadığı, 150 tl olan bu aparat için verdiğim linkten inceleme yapabilirsinizhttp://www.samsungevi.com/diger-Samsung-WIS-09ABGNX-usb-LinkStick-Wireless-LAN-Adaptor.html

hocam hangi carrefoursa da bu indirim ?
  • Gözlük için de, ben yardımcı olayım. "SSG-3100GB" modelini öneriyorlar :

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250880534551&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

Üstteki adresten, 56$'a(Ürün fiyatı 41$, FedEX takipli kargo ile 3-5 gün içerisinde teslim fiyatı 15$) satın alabilirsiniz. Yaklaşık 100 TL'ye geliyor ki, bu rakam Türkiye'den de daha ucuza denk geliyor. Kargo ücretini, bizzat satıcıya mesaj atarak öğrendim. FedEX ile almak istemiyorsanız, normal kargo ile de alabiliyorsunuz. Şimdi satıcı arkadaşa tekrar mesaj attım, normal kargonun yanında tâkip numarası verecek mi diye. İlândaki satıcı 477 satışından %100 pozitif yorum almış.

Ekleme : Satıcıdan mesaj geldi. 41$'a, tâkip numaralı ücretsiz kargo ile ürünü alabiliyorsunuz. FedEX seçeneği ile 100 TL'ye gelirken, normal kargo yöntemiyle 73 TL'ye geliyor. Tek dezavantajı, ücretsiz ve tâkip numaralı kargonun FedEX'e göre daha geç gelmesi. 15 günü buluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 6 Eylül 2011; 14:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

quote:

Samsung WIS-09ABGNX DLNA aparatının işe yarayıp yaramadığı, 150 tl olan bu aparat için verdiğim linkten inceleme yapabilirsinizhttp://www.samsungevi.com/diger-Samsung-WIS-09ABGNX-usb-LinkStick-Wireless-LAN-Adaptor.html

hocam hangi carrefoursa da bu indirim ?

Adaptöre o kadar para vermeyin yazık, alternatifi var çalıştığı doğrulanan Rosewill RNX-N1, bunu sipariş edin netten

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?SID=u0t1774596f17fp0dd0c0s701&AID=10440897&PID=1225267&nm_mc=AFC-C8Junction&cm_mmc=AFC-C8Junction-_-cables-_-na-_-na&Item=N82E16833166025
  • quote:

Paneli almak isteyenlerin gözü aydın.

51d550 vatanda 1780 e kampanyada, kaçırmayın.

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/samsung-ps51d550-3d-full-hd-130cm-plazma-tv,-ultra-clear,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-usb,-ps51d550/productdetails.aspx?I_ID=54480

carrefour a yakın nerdeyse fiyat:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

quote:

Paneli almak isteyenlerin gözü aydın.

51d550 vatanda 1780 e kampanyada, kaçırmayın.

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/samsung-ps51d550-3d-full-hd-130cm-plazma-tv,-ultra-clear,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-usb,-ps51d550/productdetails.aspx?I_ID=54480

carrefour a yakın nerdeyse fiyat:)

bence çok iyi fiyat. bu paneli almak isteyenler kaçırmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: picassoo

3d gözlük alalım almasinada, aldıktan sonra ne seyredebiliriz. Bende bluray player yok, Tivibu kullanıyorum Bursa'da 3d kanal yok. Alan arkadaslarım 3d gözlüğü nerede kullanabiliyor?

http://forum.donanimhaber.com/m_51329601/tm.htm

Aşağıdaki konuyu inceleyin hocam. 3D içeriği, internetten indirebiliyorsunuz. Bluray oynatıcıya, uyduya, Tivibu'ya,...vb. hiç gerek yok.
  • Arkadaslar kimse bisey incelemiyor bari ben inceleyim

Öncelikle televizyonun iyi ve kötü yönlerini yazayim alacak arkadaslar ona göre karar versinler

Cok objektif bir sekilde incelemeye calistim umarim alacak arkadaslarin aklinda soru kalmaz neyi alacaklarini bilir ve ona göre alirlar.

Iyi yönleri

- Ucuz ( 130 ekran , 3d vs vs özelliklere göre )
    - Televizyonun SD ( normal uydu yayini ) performansi cok cok iyi bazi kanallar HD kalitesinde nerdeyse :)
    - Büyük ekran olmasi cok cok büyük bir avantaj
    - Siyahlar cok iyi
    - Sesi zaten söylemeye gerek yok televizyonu almadan önce teknosada incelerken yaninda 6bin TL'lik led ile sesini karsilastirdim sesi ondan kaliteli ve yüksek :)
    - Parlaklik magazada ledlerle karsilastirinca resmen soluk kaliyor ama evde öyle degil karsilastiracak tv olmayinca parlakligin gayet yeterli oldugunu görüyorsunuz ayrica parlaklik zaten gözü rahatsiz ediyor söyle ki mesela iphonedan örnek vereyim isik sensörünü devre disi birakin isigi sonuna kadar acin sonra isigi söndürün mesela yatmaya giderken gözünüzü ne kadar rahatsiz ettigine sahit olabilirsiniz.
    - Usbden tüm film formatlarini oynatiyor altyaziyi otomatik taniyor ( Ancak 25 gb lik bluray .m2ts bir filmi oynatirken donuyor bunu cözebilen varsa söylesin )
    - Televizyon cok sik duruyor evde cercevesi cok ince
    - Arkadaki girisler toplu ve düzenli.
    - 3d görüntü performansi mükemmel

Kötü yönleri
    - Kayan yazi performansi cok kötü mesela su reklamlarda tüketicinin okumamasi icin alttan hizla kücük yazilar geciyor ya onlar bu tv de gercekten okunamiyor :)
    (Uydu alicim reyting ölcer cihazi oldugu icin suanda hd uydu alicim yok ve dandik bir scartla bagli alttaki sorunumda bundan süpheleniyorum o yüzden arkadaslarda inceler cevap verirse sevinirim.)
    (NTV'deki veya baska kanallardaki (Trt Haber, Haberturk,BloombergHT vs) hizli bir sekilde alttan kayan yazilar BAZEN cok karisik oluyor mesela yazi normal sekilde kayarken birden yazi bozuluyor karelenme gibi birsey olusuyor bunu diger arkadaslarda incelerse sevinirim bir 5 dakika izleyin )
    - Ekrani gercekten parlak ve yansima yapiyor gündüz siyah tonu yüksek sahnelerde arkadaki hersey belli oluyor (öyle tüplü tv'de yansima yapiyor o bu su diye düsünmeyin 130 ekran tv bu :) )
    (Sanirim koyu renkli bir perde ihtiyacimiz dogdu. :) )
    - Plazma oldugu icin dikkatli kullanmak gerekiyor ( BURN IN yani ekran yanmasi yani televizyonda uzun süre acik kalan ayni görüntünün ekranda kalmasi mesela kanal logolari gibi) Ayrica BURN IN problemi garanti disi oldugu icin can sikici bir durum.
    - Ayrica fazla isiniyor
    Samsung plazmalar icerisinde en basarili serilerden birisi ( 6 - 7 - 8 serisi plazmalarin en yüksek olan seri 8 serisinden eksik olan yönleri AR filter/RealBlackFilter/10pt Calibration/Smart TV Functions Sadece bunlar yani 2-3 kati fiyatindaki bir 8 serisinden eksik yönleri sadece bunlar.Bunlarinda bazilari mesela 10pt Calibration yazilimla yapilabiliyor KAYNAK :http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1339743 )

Kisacasi ben fiyat performans acisindan uygun buldum ve tercih ettim FP orani en yüksek tvlerden bitanesi zaten
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Simdi daha önce sordugum ama cevap alamadigim ayarlara geleyim

Menü Görüntü den
    Resim Modu Standart
    Hücre isigi : 20
    Kontrast : 95
    Parlaklik : 45
    Netlik : 100
    Renk : 50

Gelismis ayarlar
    Siyah Tonu : Koyu
    Dinamik Kontrast : Yüksek
    Gamma : 0
    Salt RGB : Kapali
    Renk Alani : Otomatik
    Ten Tonu : 0
    Kenar gelistirme : Kapali
    Hareketli Aydinlatma : Kapali

Resim Secenekleri
    Renk Tonu : Standart
    Diji MPEG gibi ayarlar : Otomatik
    Film modu : Oto2

Sistem
    EKo Cözüm
    Enerji tasarrufu : Kapali
    Eko sensör : Acik (Min hücre isigi 5)
    Sinyal yok Askida : 15 dakika
    Oto kapatma : Acik

Ekran Yanma korumasi
    Piksek kaymasi acik (Yatay 4 Dikey 4 Süre 1 dakika )
    Oto koruma Süresi : 10 dakika
    Kenar Gri : Acik

Bu ayarlar benim ayarlayabildigim en iyi kombinler sizde kendi kombinlerinizi paylasabilirsiniz.

2 adet ssg-3300 3d gözlük ile AVATAR'i ve bazi playstation 3 3d oyunlarini denedik muhtesem.Birlikte denedigimiz arkadasin yorumu bu 3d sinemadakinden cok daha güzel oldu.:) Görüntüdeki derinlik olsun disa tasma olayi olsun gercekten mükemmel.
    2d'den 3d'ye cevirme olayi birazcik derinlik katsada aslinda cokta büyülemiyor, ama SD yayinlari 2d den 3d ye cevirdiginizde görüntü resmen hd oluyor :) .( BUNU DENEYIN :) )

Arkadaslar USB wireless adaptor icin bütün ataptörleri aslinda calistirabiliyormusuz.www.samygo.tv bu adresten TV ile neler yapabileceginize dair bir cok bilgiyi edinebilirsiniz.

Ayrica televizyonun servis menüsünden yeni özellikler vs eklenebilecegine dair bir site buldum bunu inceleyip yaparsaniz paylasinhttp://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1339743

Simdilik bu kadar ayrica ekstra sorulari olan arkadaslar varsa sorabilirsiniz inceler cevap yazarim.

Düzeltme : Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperROCK -- 18 Eylül 2011; 0:50:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

Arkadaslar kimse bisey incelemiyor bari ben inceleyim

Öncelikle televizyonun iyi ve kötü yönlerini yazayim alacak arkadaslar ona göre karar versinler

Iyi yönleri

- Televizyonun SD ( normal uydu yayini ) performansi cok cok iyi bazi kanallar HD kalitesinde nerdeyse :)
    - Büyük ekran olmasi cok cok büyük bir avantaj
    - Siyahlar cok iyi
    - Sesi zaten söylemeye gerek yok televizyonu almadan önce teknosada incelerken yaninda 6bin TL'lik led ile sesini karsilastirdim sesi ondan kaliteli ve yüksek :)
    - Parlaklik magazada ledlerle karsilastirinca resmen soluk kaliyor ama evde öyle degil karsilastiracak tv olmayinca parlakligin gayet yeterli oldugunu görüyorsunuz ayrica parlaklik zaten gözü rahatsiz ediyor söyle ki mesela iphonedan örnek vereyim isik sensörünü devre disi birakin isigi sonuna kadar acin sonra isigi söndürün mesela yatmaya giderken gözünüzü ne kadar rahatsiz ettigine sahit olabilirsiniz.
    - Usbden tüm film formatlarini oynatiyor altyaziyi otomatik taniyor ( Ancak 25 gb lik bluray .m2ts bir filmi oynatirken donuyor bunu cözebilen varsa söylesin )
    - Televizyon cok sik duruyor evde cercevesi cok ince
    - Arkadaki girisler toplu ve düzenli.

Kötü yönleri
    - Kayan yazi performansi cok kötü mesela su reklamlarda tüketicinin okumamasi icin alttan hizla kücük yazilar geciyor ya onlar bu tv de gercekten okunamiyor :)
    (Uydu alicim reyting ölcer cihazi oldugu icin suanda hd uydu alicim yok ve dandik bir scartla bagli alttaki sorunumda bundan süpheleniyorum o yüzden arkadaslarda inceler cevap verirse sevinirim.)
    (NTV'deki veya baska kanallardaki (Trt Haber, Haberturk,BloombergHT vs) hizli bir sekilde alttan kayan yazilar BAZEN cok karisik oluyor mesela yazi normal sekilde kayarken birden yazi bozuluyor karelenme gibi birsey olusuyor bunu diger arkadaslarda incelerse sevinirim bir 5 dakika izleyin )
    - Ekrani gercekten parlak ve yansima yapiyor gündüz siyah tonu yüksek sahnelerde arkadaki hersey belli oluyor (öyle tüplü tv'de yansima yapiyor o bu su diye düsünmeyin 130 ekran tv bu :) )
    (Sanirim koyu renkli bir perde ihtiyacimiz dogdu. :) )
    - Plazma oldugu icin dikkatli kullanmak gerekiyor ( BURN IN yani ekran yanmasi yani televizyonda uzun süre acik kalan ayni görüntünün ekranda kalmasi mesela kanal logolari gibi) Ayrica BURN IN problemi garanti disi oldugu icin can sikici bir durum.
    - Ayrica fazla isiniyor
    Samsung plazmalar icerisinde en basarili serilerden birisi ( 6 - 7 - 8 serisi plazmalarin en yüksek olan seri 8 serisinden eksik olan yönleri AR filter/RealBlackFilter/10pt Calibration/Smart TV Functions Sadece bunlar yani 2-3 kati fiyatindaki bir 8 serisinden eksik yönleri sadece bunlar.Bunlarinda bazilari mesela 10pt Calibration yazilimla yapilabiliyor KAYNAK :http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1339743 )

Kisacasi ben fiyat performans acisindan uygun buldum ve tercih ettim FP orani en yüksek tvlerden bitanesi zaten
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Simdi daha önce sordugum ama cevap alamadigim ayarlara geleyim

Menü Görüntü den
    Resim Modu Standart
    Hücre isigi : 20
    Kontrast : 95
    Parlaklik : 45
    Netlik : 100
    Renk : 50

Gelismis ayarlar
    Siyah Tonu : Koyu
    Dinamik Kontrast : Yüksek
    Gamma : 0
    Salt RGB : Kapali
    Renk Alani : Otomatik
    Ten Tonu : 0
    Kenar gelistirme : Kapali
    Hareketli Aydinlatma : Kapali

Resim Secenekleri
    Renk Tonu : Standart
    Diji MPEG gibi ayarlar : Otomatik
    Film modu : Oto2

Sistem
    EKo Cözüm
    Enerji tasarrufu : Kapali
    Eko sensör : Acik (Min hücre isigi 5)
    Sinyal yok Askida : 15 dakika
    Oto kapatma : Acik

Ekran Yanma korumasi
    Piksek kaymasi acik (Yatay 4 Dikey 4 Süre 1 dakika )
    Oto koruma Süresi : 10 dakika
    Kenar Gri : Acik

Bu ayarlar benim ayarlayabildigim en iyi kombinler sizde kendi kombinlerinizi paylasabilirsiniz.

Gözlügüm olmadigi icin 3d ile ilgili suanda yorum yapamiyorum.

Ayrica televizyonun servis menüsünden yeni özellikler vs eklenebilecegine dair bir site buldum bunu inceleyip yaparsaniz paylasinhttp://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1339743

Simdilik bu kadar ayrica ekstra sorulari olan arkadaslar varsa sorabilirsiniz inceler cevap yazarim.

Düzeltme : Ekleme

arkadaşım değerlendirmen için çok teşekkürler...yazdıklarına aynen katılıyorum...ben dreambox 500s ile kullanıyorum kayan yazı aynen bahsettiğin gibi bazen oluyor. reklamlarda çok hızlı gittiği için sürekli oluyor sanırım.ben açıksası bu pamneli aldığım için çokmemnunum.
  • bugün vatanda diğer tvlerin yanında izleme fırsatım oldu...

görüntü kalitesi olarak led tv leri asla tutmuyor,led lerle arasında görüntü olarak dağlar kadar fark var.

sabah gittiğim halde hemen ısınmıştı,350 watt elektrik tüketimi olduğunu söylediler.

yani tüplü tvlerden sonra plazmalar üretildi.sonra LCD ler çıktı,sonra LED ler üretildi...

üstelik bir daha üretilmeyecek bu tv.Bir tv alıyorsak eve, en az 5-6 yıl kullanmak için alıyoruz.

geriye dönmenin anlamı yok..."Herkes gider Mersine,biz gitmeyelim tersine

1980 tl ye SAMSUNG LE-46C750 modeli daha cazip.ha 46" , ha 51" ne değişir.

http://www.borcumolsun.com/urun/en-ucuz-samsung-46c750-lcd-televizyon.aspx

üstelik 350tl değerinde şajlı gözlük heidyeli,3d led ve youtube,facebook,dailymotion gibi sitelerden video izleme gibi özellikleri var

elbette kullananlara saygı duyuyorum.ancak bundan sonrra almanın anlamı yok.

görüş ve izlenimlerim bu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmen-1970 -- 17 Eylül 2011; 14:00:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen-1970

bugün vatanda diğer tvlerin yanında izleme fırsatım oldu...

görüntü kalitesi olarak led tv leri asla tutmuyor,led lerle arasında görüntü olarak dağlar kadar fark var.

sabah gittiğim halde hemen ısınmıştı,350 watt elektrik tüketimi olduğunu söylediler.

yani tüplü tvlerden sonra plazmalar üretildi.sonra LCD ler çıktı,sonra LED ler üretildi...

üstelik bir daha üretilmeyecek bu tv.Bir tv alıyorsak eve, en az 5-6 yıl kullanmak için alıyoruz.

geriye dönmenin anlamı yok..."Herkes gider Mersine,biz gitmeyelim tersine

1980 tl ye SAMSUNG LE-46C750 modeli daha cazip.ha 46" , ha 51" ne değişir.

http://www.borcumolsun.com/urun/en-ucuz-samsung-46c750-lcd-televizyon.aspx

üstelik 350tl değerinde şajlı gözlük heidyeli,3d led ve youtube,facebook,dailymotion gibi sitelerden video izleme gibi özellikleri var

elbette kullananlara saygı duyuyorum.ancak bundan sonrra almanın anlamı yok.

görüş ve izlenimlerim bu....

Hocam öncelikle burası bu televizyonun kullanıcılarının bulunduğu yorum yaptığı bir ortam. Mağazaya gidip görmeden kimse almaz zaten almak isteyen gözleriyle görmeden almayacaktır. Mağazaya gidip izleyip burada televizyonu karalamanın lüzumu yok.

Mağazada gözümüz parlak ve canlı görüntüyü güzel görüyor. Parlaklık olarak ledler tabiki önde. Ev ortamında gayet yeterli geldi ürün.

LCD tvler LED tv'ler de ısınıyor. Ben 1 saat kadar video foto vs izledim. Bilgisayarımdaki lcd monitorum kadar bile ısınmamıştı.

Plazma televizyonlar LCD ve LED TV ler gibi sabit elektrik tüketmez. Görüntünün parlaklığına göre değişir elektrik tüketimi. 350 watt ürünün maximum çekebileceği elektrik seviyesi. Standartlar gereği maximum tüketimi yazmak zorunda tv üreticileri.

Tüplü Tvlerden sonra Plazmalar üretildi evet. sonrasında LCD ve LED'ler üretildi sonrasında ise Yeni nesil plazmalar üretilmeye başlandı. Bu ürün de yeni nesil bir televizyon. Samsung'un sitesine girerseniz bu ürünün üzerinde "Yeni" ibaresini görebilirsin. Dikkat edersen bazı plazma televizyonların köşesinde "Plasma+1" yazar. Bu televizyonun yeni nesil olduğunu gösterir.

ayrıca 51" ve 46" çok şey farkeder. alan olarak hesapladığımızda %22,9 yani yaklaşık %23 kadar büyük. 2000TL lik bir televizonun fiyatı 2500 TL olmalı oranlarsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf48

birde arkadaşlar teknosa turuncu indirimde yer alan ssg3300 model gözlükler 99 tl yazıyor bizim panel ile bu gözlükler çalışıyor mu acaba?

http://www.darty.com.tr/e_commerce/3D-Gozluk/SAMSUNG/SSG-3300-GR-XS-Active-3D-Gozluk-p-52850-c-9.htm

mustafa selam, yukarıdaki gözlükmü 99 tl? eminmisin? birde hangi teknosada gördün?
    heryerde 250 üstü bu gözlükler.

Buldum : http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011699&CS_Category=_SBA_893_1662_816_8860&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_AKSESUARLAR893

bir bilenden öğrenmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 17 Eylül 2011; 16:17:46 >
  • quote:

quote:

birde arkadaşlar teknosa turuncu indirimde yer alan ssg3300 model gözlükler 99 tl yazıyor bizim panel ile bu gözlükler çalışıyor mu acaba?

http://www.darty.com.tr/e_commerce/3D-Gozluk/SAMSUNG/SSG-3300-GR-XS-Active-3D-Gozluk-p-52850-c-9.htm

mustafa selam, yukarıdaki gözlükmü 99 tl? eminmisin? birde hangi teknosada gördün?

Buldum : http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011699&CS_Category=_SBA_893_1662_816_8860&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_AKSESUARLAR893

Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirme için. 2 adet satın aldım. ;)
  • uyan gözlük modellerinin linkini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. bu arada, en ucuz gözlük, ebayde. ebayden alıp 2 katına satan çakallara kanmayın

uyumlu gözlükler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 17 Eylül 2011; 18:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

arkadaşlar bir de televizonun wireless aparatını nereden bulacağız?? servis'ten mi istememiz gerekiyor? öyle ise kaç paradır bunun aparatı? teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ses%20ve%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC%20sistemleri/samsung-wis09abgnx-wis09abgnx--wifi-doungle/productdetails.aspx?I_ID=55784

89 TL. servisler 150 ila 200 tl istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r3ally

quote:

quote:

Hayırlı olsun gözlükler incelemeyi bekliyoruz artık :)

paneli yeni alan arkadaşlarada hayırlı olsun panelleri güzel günlerde kullansınlar.

teknosadaki 99 tl olan gözlükleri gözüm kesecek gibi ama kullanıcısını bulup bilgi alsak harika olacak.

Arkadaşlar bu arada bu panelde d-smart ın hd kanallarını izlemek bir harika kesinlikle öneririm. star tv kanal d atv planet belgesel bu kanallarda oynayan diziler ve belgeseller hd ayrıca arada d-smart 3d şampiyonlar liginden maçta veriyor ve bulabilene bir müzik videosu ismi veriyorum mutlaka indirip izleyin renkler harika, Katy Perry ft. Snoop Dogg-California Gurls.(1080p)18 küçük bir sahnesi +12 dikkat :)

3D filmleri internetten torrrent sitelerinden bulabilirsiniz ama hangi site olduğunu burdan yazamam, pm .
  • quote:

quote:

quote:

valla sen iyi aldı ben şimdi alayım dedim baktım kalmamış müşteri hizmetlerini aradım mağazalarda olup olmadığını teyit ettim, tüm mağazalarda var dedi ama fiyatı 279 tl

yani 99 a para kazandı 279 ada kazanıyorlar ne diyeyim, biz kaçırdık şansımızı sen güle güle kullan arkadaşım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla sen iyi aldı ben şimdi alayım dedim baktım kalmamış müşteri hizmetlerini aradım mağazalarda olup olmadığını teyit ettim, tüm mağazalarda var dedi ama fiyatı 279 tl

yani 99 a para kazandı 279 ada kazanıyorlar ne diyeyim, biz kaçırdık şansımızı sen güle güle kullan arkadaşım

Teşekkür ederim. Zaten interntten aldım. Kampanya dahilinde 1 den fazla alamazsınız dedi. Arkadaşımının adına hesap açıp bir adet de onun hesabıyla aldım. :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.