Şimdi Ara

>>>>>Windows XP Temaları<<<<< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
1.708.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su vista kasıyomu sizin pcyi de?bide cerceveler cok saydam .biras daha mat yapabilirmiyis
  • arkadaşlar , royale teması gibi kurulup kullanılanları bir mesaj içinde toplayabilirmisiniz?(en güvenlileri bunlar oluyor.-ayrıca sistemi %0 kasıyorlar,royale i kullandığım bilgisayarların hepsinde ,tesadüfen,64mb ram var,biri de benim pc.))
  • Teşekkürler :::Banner:::
  • Vista Transformation Pack 3.0 den SS vereyim Çok güzel olmuş. Fazla sistem ihtiyacı duymuyor. Bende toplam 178mb ram harcıyor masaüstünde bu çok iyi bir değer.

>>>>>Windows XP Temaları<<<<<

• thankssssssssssssssss
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtual memory

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=15373c73-d5f6-4af0-b583-d633cb021612&displaylang=en&Hash=96YTV87

royale adlı microsoft'a ait bir tema,sistemi kasmaz,normal temalar gibidir.(ekran görüntüsü de verirdim ama şimdi windows klasik teması açık)

cidden beğendim temayı içim açıldı desem yalan olmaz

• Güzel çalışmai elinize sağlık
  • SaoLun Arkadaşlar...
  • saol
  • saol kardeş

özgür
  • valla güzel paylaşımlar bunlar ellerinize sağlıkta benim bi sorum olacak bunları tr kullanabiliyoz dimi ..!!!özelliklede vistayı?
  • Evet kullanabilirsin Vista Inspirat da türkçe bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Evet kullanabilirsin Vista Inspirat da türkçe bu arada

sağol kardeş valla ii oldu bu..bu arada VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0 ü gözüme kestirdim sizce hangisini kullanayım önerinize göre indiricem
  • Ben Vista Inspirat derim.
  • bilgisayar yavaslıyo diyonuz peki baya çok yavaslıyomu
  • Bende hiç yavaşlamıyor. (512 ram, P4 3.00 Ghz)
  • yaaa ben vista transformation pack i indirdim kuramadım galba sag taraftaki saat felan çıktı ama diger yerler aynı neden yardım edebilecek varmı
  • yaaa ben vista transformation pack i indirdim kuramadım galba sag taraftaki saat felan çıktı ama diger yerler aynı neden yardım edebilecek varmı
  • technics kardeş
    4 kere kurdum
    4 kere repair ettim
    olmadı 4 kez kaldırdım ve pack normal çalışıyor
    sağdaki bar hariç sana ss veriim bakıver sorun nerede:)
    system 32 içinde uharc.exe diye hata verdi eksik diye bende netten buldum system 32 içine koydum
    sağ taraftaki bara tıkladığım zaman altta Command prompt simgesi çıkıp bu "uharc.exe" çıkıyor
    nedir ne diildir araştıroyum hala:)

• Ya arkadaşlar Alien Ware adlı tema nın linki ölmüş çok hoşuma gitti ama çekemiyorum.Yeni bir link veren yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.