Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung
DarkEnergy => Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (2.11.2012 16:29:12)
quote:

Orijinalden alıntı: marangozustasi

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: mak03amg

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: mak03amg

Arkadaşlar merhaba bende bu cihazdan almak istiyorum ama gps alıcısını merak ediyorum alan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum yani bağlanma hızı nasıl sinyal bulmada sorun yaşanıyormu?

Cihazın gps uydularına bağlanması ve konumunuzu bulması 10sn. civarı sürüyor, kesinti yaşanmıyor. Gps konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Ben program olarak iGO kullanıyorum ve gideceğim yeri sorunsuz olarak gösteriyor. Çizdiği rotanın dışına çıkarsanız hemen yeni rota çiziyor, Türkçe seslendirmeli çok iyi bir gps programı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bilgi için.. Daha çok gps için kullanacağım için cep telefonları gibi bağlanması dakikalar alırsa yada hiç bağlanmazsa diye tereddütlerim vardı.Evet bende İgo primo kullandım bir süre,, alırsam onu yüklemeyi düşünüyorum.. yada dell streak 5 mi alsam diye bi yandan düşünüyorum..

Hocam Dell Streak 5 Andreno 200 Gpu ve 1530 mah batarya kullanıyor. Sgs Wifi daha iyi bir tercih olur tabi telefona ihtiyacınız yoksa.

igo navigasyon lazım nerden bulurum saygılar

yesilcine bakabilirsiniz.

GalaxyPlayer => Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (2.12.2012 13:27:51)
Arkadaşlar 1 ay önce kadar felan, bu cihazı bana bi akraba hediye etmişti sıfır, beyaz.
benim HTC telefonum var. 1 ghz işlemci android 2.3.3 yüklü felan. ama bu cihaz elime geçince önce pek takmadım. sonuçta tablet . özellikler telefonla aynı zaten. ama elime bi aldım. alış o alış. 5 '' ekranı zaten çok süper. cebe felan sıgıyor. diger tabletler gibi deqil. yani bi elinle tutup bi elinde kullanmıyon. tek elinlede kullanabiliyorsun. ilk aldıqımda dh yi inceledim felan. gingerbread 2.3.6 sürümünü yüklemeye karar verdim. yani eryiqit custom rom 3.0 ı yukledim tablet harika oldu. dokunmatik duyarlılıqı arttı. bizim okulda zaten wifi de var. bos derslerde felan giriyom nete surf yapıyom felan. telefonumda bu rahatlıqı kullanamıyorum . yani herkese tavsiye ederim. bide kılıf aldım felan.
bu arada bana önerebileceqiniz android oyunlar bulunan site varmı . play storoe dısında. ?

yasarcan => Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (12.12.2012 09:01:09)
arkadaşlar bu cihazı ucuza nereden bulabiliriz?

yastık döşek => Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (16.12.2012 14:16:09)
ben 300 tlye veriyrum şubatta almıştım vatandan

_Marvel_ => Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (24.1.2013 16:33:21)
arkadaslar ekran goruntusu nasil alacagim bu tabletle

Sayfa: << < önceki 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64]