DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ayakkabılar-KİĞILI Mont-Pantolon-Pardesü-Lise Kıyafetleri Vs Vs.
7
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Ayakkabılar-KİĞILI Mont-Pantolon-Pardesü-Lise Kıyafetleri Vs Vs.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      486 Mesaj
      Referanslar: 13

Katılım Zamanı
      28 Kasım 2007

Durum
      Forumda değil

01 Ekim 2011 14:43:51
      Öncelikle belirteyim ki; Tüm ürünler orijinaldir, fason ürün kullanmıyorum/satmıyorum. Tüm fiyatlarda takas ve pazarlığa açığım.
      Diğer ürünler için dükkanımı ziyaret edin lütfen.
      (Fotoğraf yoğunluğundan dolayı ilan yavaş açılıyorsa kusuruma bakmayın, elimden geldiğince sImage kodu kullandım.)

Adidas ADICOLOR model ayakkabı. Yan şeritler değişebiliyor. Fotoğraftaki Beyonce ve Fergie şeritlerini kendim yaptım. Ayakkabının deformasyonu,yırtığı falan yoktur. Çamaşır makinesinde yıkadığınızda sıfır ayakkabı gibi olur. Alıcı arkadaş isterse yıkayabilirim ya da kurutemizlemeye veririm ücreti aramızda bölüşürüz. FR 42 numaradır. 40 numara benim ayağıma tam oturur normalde ama bu ayakkabı da büyük gelmedi. 40-42 arası giyen arkadaşlara uygundur.
      ( Forumdan daha önce sattığım PROMODEL'in şeritleri hakkında soru soran arkadaşlar; ilk fotoğraftaki şeritlerden bahsediyordum. )
      Fiyatım: 40 Lira.

_____________________________________________________________________________________________________

Nike PEGASUS. Satılmıştır

_____________________________________________________________________________________________________

Kiğılı mevsimlik ceket. Az kullanılmış ve deformasyonu yoktur. Alttan ayarlanabilir lastik büzmelidir.
      Fiyatım: 50Lira.

Bayan pardesü. El dikimi olduğu için marka/kullanım etiketi yoktur. İçi kürk dışı kadifemsidir. Hiç kullanılmamıştır. Piyasa değerini tam bilmiyorum fakat araştırdığıma göre 300 lira civarı fiyatları var. Bedenini bilemiyorum fakat istek doğrultusunda bel/boy/omuz uzunluklarını ölçebilirim.
      Fiyatım:100 Lira.

Bayan mont. Dış desenleri dikişli. Hiç kullanılmadı/yıkanmadı. S beden.
      Fiyatım: 30 Lira.

Levi's ENGINEERED Jeans. 32 bedendir Malesef ilk ütüsünde hasar gördü. Dizin alt tarafında küçük bir bölge kızıl bir renk aldı. Giyildiğinde belli olmuyor kumaş üst üste bindiği için. En al fotoğrafta görebilirsiniz.
      Fiyatım: 25 Lira.

Levi's Klasik model düşük bel kot. Az kullanılmış, deforme olmamış temiz bir kot. Bedeni 28/32.
      Fiyatım: 10 Lira.

Adidas SUPERSTAR. Yan şeritler şeffaf değişmeyen model. Alt taban şeffaf. Ayakkabının hasarları fotoğraflarda açık şekilde görünüyor.Satışa koymamın sebebi pikniğe,dağa taşa gitmelik ayakkabı arayan arkadaşların olmasını düşünmemdir.

Nike klasik model. Ayakkabı çok temiz durumda. Herhangi bie hasarı yoktur.

LACOSTE bayan ayakkabıları. Yürüyüş için ideal ayakkabılardır. Fotoğraflardan anlayacağınız üzere biraz eskiler fakat uzun süre daha giyilebilirler.
      Fiyatım: 3 çifti 10 Lira.

Okul Kıyafetleri. 2 Adet ceketi, 6 Adet beyaz gömlek, 1 Adet gri kumaş pantolon. Kendi okul kıyafetlerimdir. Ceketleri çok çok az kullandım. Son 2 yıl hiç giymedim, ilk 2 yıl çok nadir giydim. Gömlekler de son derece temiz ve lekesizdir. Pantolon da aynen temizdir. Beden ölçülerine bakamadım ama 1.72 boy ve 62 kilo ile hepsi üzerime oturuyor. En az 1 kişiyi daha mezun edecek temizlikteler.
      Fiyatım: Hepsi birlikte 50 Lira. Tek tek satış fiyatında anlaşabiliriz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizBaransel! -- 16 Eylül 2011; 0:44:37 >

• Onbaşı
      32 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      05 Haziran 2010

Durum
      Forumda değil

03 Eylül 2011 20:10:40
      iyi satışlar

• Yüzbaşı
      486 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Kasım 2007

Durum
      Forumda değil

03 Eylül 2011 20:15:54

quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhan Çakmakçı

iyi satışlar

Teşekkür ettim.

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      25 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

11 Eylül 2011 13:41:31
      takip.....

isimlerini hatırladıklarım:saintyler ,, Misti ,magborat ... neosphere ,karanar3 ,,, jackhammer .. babelfish technician77........meteor_xxx ..amdk6....
      :::DANYY1977,cruelty2004 ..SULTAN APEX.,dbaggio . sjsero ,,PC DÜNYASI nehiryeli,kendinibil,melrin,CmrHun,icebergmetii,competition,sjsero,eternalses..........
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Kasım 2007

Durum
      Forumda değil

24 Eylül 2011 12:23:04
      Nike Pegasus satıldı,diğer ürünler alıcı bekliyor.

• Teğmen
      169 Mesaj
      Katılım Zamanı
      03 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

24 Eylül 2011 22:32:53
      Ankara dimi?
      Öyleyse şu nike ayakkabı kaç numara?
      "Nike klasik model. Ayakkabı çok temiz durumda. herhangi bie hasarı yoktur.
      Fiyatım: 10 Lira."

41-42 giyiyorum.Deneme imkanı olursa ve ayağıma olursa onu alayım elden.Hoşuma gitti.

• Yüzbaşı
      486 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Kasım 2007

Durum
      Forumda değil

24 Eylül 2011 23:41:30
      quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Ankara dimi?
      Öyleyse şu nike ayakkabı kaç numara?
      "Nike klasik model. Ayakkabı çok temiz durumda. herhangi bie hasarı yoktur.
      Fiyatım: 10 Lira."

41-42 giyiyorum.Deneme imkanı olursa ve ayağıma olursa onu alayım elden.Hoşuma gitti.

Evet hocam Ankara. Ayakkabı 42 numara. İstediğiniz zaman gelip deneyebilirsiniz.

• Teğmen
      169 Mesaj
      Katılım Zamanı
      03 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

24 Eylül 2011 23:57:58
      Semtin neresi hocam ? Birde fiyatı fazla ucuz geldi niye öyle diye sormadan geçemeyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 25 Eylül 2011; 11:03:37 >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Ayakkabılar-KİĞILI Mont-Pantolon-Pardesü-Lise Kıyafetleri Vs Vs.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.