DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Nasıl bir yer bu Üniversite:))
21
Cevap
1
Favori
4.199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Nasıl bir yer bu Üniversite:))
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      364 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:38:04
      YA millet üniversite hayatını anlat anlat bitiremiyor nasıl bir yer bu üniversite

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:38:53
      kızlar teklif ediyor

Lost - OZ - Breaking Bad - Fringe - Spartacus - Game of Thrones - Dexter - House M.D - Supernatural - Prison Break - Sherlock - Person of Intrest - The Walking Dead - Friends - Misfits - Glee - It's Always Sunny in Philadelphia - How i Met Your Mother - Scrubs - The Big Bang Theory - Calfornication - Entourage - Modern Family - My name is Earl - Shameless - Blue Mountain State
    • Yüzbaşı
      306 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:43:18

quote:

Orijinalden alıntı: ichbinozan

kızlar teklif ediyor

ben diyecektim

• Yarbay
      3155 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:44:51
      kızlar ilk günden girişte koluna girip hemen veriyormuş

• Teğmen
      118 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:46:54
      Orda herkes çıplak

• Yarbay
      2404 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:48:33
      kızların pipisi var

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:52:12

quote:

Orijinalden alıntı: rockman52

YA millet üniversite hayatını anlat anlat bitiremiyor nasıl bir yer bu üniversite

Mesaj-imza uyumsuzluğu gibi.

Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi
      "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Mechanical Engineering
    • Yüzbaşı
      259 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:56:01

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Alıntıları Göster

Mesaj-imza uyumsuzluğu gibi.

uyumluluğu demek istedin heralde.

bi dahakine başaracaksın üzülme.

Akasya Durağı - Arka Sokaklar - Arka Sıradakiler - Kalp Gözü - 7. boyut - **** ile Sohbet Günlükleri - Dedemin Dolabı - Bez Bebek - Sihirli Annem - Krem - Yer Gök Aşk - Beni Affet - Unutma Beni - Esra Erolda Evlen Benimle - Hande Atayizi ile Dest-i İzvidaç - Kollama - Yalçin Abi ile Ak Koyun Kara Koyun - Müge Anlı ile Tatlı Sert - Rüyanız Hayrolsun - Eve Düşen Yıldırım - Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu
    • Binbaşı
      1594 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:59:06

quote:

Orijinalden alıntı: wto

Alıntıları Göster

uyumluluğu demek istedin heralde.

bi dahakine başaracaksın üzülme.

Tereddüt ettim biraz. Uyumluluğu olmuş.

Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi
      "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Mechanical Engineering
    • Binbaşı
      1602 Mesaj
      02 Eylül 2011 23:59:28
      Elektrik ya da makina okursan benim gibi dersine girer çıkar evine dönersin bi kızla tanışamadan.50-60 kişilik gruptan bikaç adam kızlarla takılmayı becerdi onlar da afedersiniz aşırı y.vş.k tiplerdi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Eylül 2011 00:07:48
      extradan ne yapıyorsunuz söyleyinde bilelim sosyal aktiviteler olarak merak ettim

• Yüzbaşı
      754 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:28:24

quote:

Orijinalden alıntı: Direniş

extradan ne yapıyorsunuz söyleyinde bilelim sosyal aktiviteler olarak merak ettim

7/24 sex yapıyoruz arada kızlardan gelen çıkma tekliflerini reddediyoruz sabahlara kadar barlardayız içki falan sınırsız

03 Eylül 2011 00:35:51

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Clapton

Alıntıları Göster

7/24 sex yapıyoruz arada kızlardan gelen çıkma tekliflerini reddediyoruz sabahlara kadar barlardayız içki falan sınırsız

verilecek cevabın yok diye mi espriye vurdun?

• Binbaşı
      1983 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:37:33
      milletin üniversiteyi övüp övüp bitiremediğine bakma,ne isen o ol ,üniversiteye gittim diye kasma fazla,üniversitenin avantajı, liseli ergen beyinler biraz daha olgunlaşıp hayatı biraz daha ciddiye alıyolar diyim,arkadaş çevreni iyi seç (zaten sen seçmeyeceksin,onlar seni bulurgenelde üniversitede arkadaş çevresi siyasi görüşe göre değişiyo ,kim ne derse desin bu böyle ..
      çok boş vaktin olacak(bölümüne göre değişir)zamanını boşa harcama ,iyi değerlendirmeye bak...kurslar,seminerler vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 3 Eylül 2011; 0:38:18 >

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 4 saat 52 dakika kadarı kaldı.
      03 Eylül 2011 00:41:01
      1 saat önce üniversite hazırlık okuyan birisi ile konuştum gayet olumlu şeyler söyledi. Eğer kafanı kullanırsan çoğu kızla da çıkarsın vs..

Why do we fall?
    • Yarbay
      3771 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:42:37

quote:

Orijinalden alıntı: [ QzMéN ]

Elektrik ya da makina okursan benim gibi dersine girer çıkar evine dönersin bi kızla tanışamadan.50-60 kişilik gruptan bikaç adam kızlarla takılmayı becerdi onlar da afedersiniz aşırı y.vş.k tiplerdi

Saçma bir yargı olmuş. Makine mühendisliği okuyorum ve dediklerini doğrulayacak en ufak bir şey yaşamadım

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Emekli Yönetici
      1720 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:45:02

quote:

Orijinalden alıntı: ichbinozan

kızlar teklif ediyor

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.
    • Binbaşı
      1581 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:49:27

quote:

ohoooo. neler yapılıyor neler. sex, sevişmek, vuruşmak, yalaşmak, gruplaşıp vuruşmak, kızla fisyon tepkimeler, kızsız elizabetle vuruşmak... diye gider.

not: liseliyim

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:50:35

quote:

Alıntıları Göster

verilecek cevabın yok diye mi espriye vurdun?

Yoo zaten olay bu. Bunu yapmayan var mı pardon da? Niye gidiyoruz üniversiteye o zaman allah allah

"It matters not how strait the gate,
      How charged with punishments the scroll,
      I am the master of my fate,
      I am the captain of my soul."
      03 Eylül 2011 00:53:55
      Yurtta kiz arkadaslarimiz ile sevisirken 100 lerce kisi bir anda yuklenince yurdu yiktik panpa.

Resit insanlarin okudugu okul iste, abartmayin su universiteyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister Blöf -- 3 Eylül 2011; 0:54:13 >

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      03 Eylül 2011 13:41:30

quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

milletin üniversiteyi övüp övüp bitiremediğine bakma,ne isen o ol ,üniversiteye gittim diye kasma fazla,üniversitenin avantajı, liseli ergen beyinler biraz daha olgunlaşıp hayatı biraz daha ciddiye alıyolar diyim,arkadaş çevreni iyi seç (zaten sen seçmeyeceksin,onlar seni bulurgenelde üniversitede arkadaş çevresi siyasi görüşe göre değişiyo ,kim ne derse desin bu böyle ..
      çok boş vaktin olacak(bölümüne göre değişir)zamanını boşa harcama ,iyi değerlendirmeye bak...kurslar,seminerler vs..

verdiğiniz düzgün cevaptan dolayı teşekkür ederim.. millet amerikan pastası izleyip gördüğünü yazmış ya buraya helal olsun

• Yarbay
      7423 Mesaj
      03 Eylül 2011 13:50:40
      Cem Yılmaz geldi aklıma "Bir de bize marjinal derler, mahalle tren yapmış"

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Nasıl bir yer bu Üniversite:))
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.