Şimdi Ara

Liebherr Derin Dondurucu Hakkında Görüşleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
14.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Liebherr G 1211 SmartFrost A Enerji 3 Çekmece Derin Dondurucu http://www.hepsiburada.com/Liste/liebherr-g-1211-smartfrost-a-enerji-3-cekmece-derin-dondurucu/ProductDetails.aspx?productId=mtliebg1211&categoryId=22266#Gorseller Almayı planlıyorum bu ürünü kullanan veya bilgisi olan var mı ? tavsiye edermisiniz. Birde ben kastamonuda yaşıyorum internetten aldığımda 36 ay garantili ancak bir sıkıntı oluştugunda servis sistemi nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.

• Merhaba Gökhan91,

Liebherr Soğutucu ve Dondurucu Cihazlar gibi konusunda iyi isim yapmış bir firmadır.

Firma merkezi Almanyadır.

Kolay kolay problem yaşamazsınız.

Firma websitesi:

http://www.liebherr-tr.com/liebherr
  • Liebherr endstriyel ekipmanlar üretiyor. (En azından) buzdolapları ise BSH (Bosch Siemens Hausgeräte) grubunda. Miele ile aynı yapıdalar, bazı detayları tamamen aynıdır.

BSH buzdolaplarıyla ilgili çok şikayet duyuyorum ve çevremde de rastlıyorum. Miele/Liebherr'in daha özenli tasarlandığı ve üretildiği beklenebilir belki ama BSH ile aynı havuzda olan bu markalardan yine de kesin olarak emin değilim.

A sınıfı dondurucuların fiyatları her markada yüksek oluyor. Fiyat bakımından çok fena görünmüyor, ancak yüksek fiyat ödeyip yüksek beklentiye girmeyin derim.
  • Liebherr grubu Miele ve Liebherr için almanyada üretim yapar. BSH grubu(bosch-siemens-profilo) için ürün üretmez. Yanlış anlaşılmayı engellemek için hatırlatmak istedim.
  • Ben bu marka icin yurt disi sıkayetleri biraz inceledim.sonuc olarak fazlasiyla sikayet var.bu marka turkiye

De yeni oldugundan henuz sikayet gormedim.fakat alman mali saglam gibi bir dusunce ile bu buzdalabina cok para verilmez kanaatindeyim.gorunen o ki artik kimse saglam beyaz esya uretmeyecek.http://www.alternativeconsumer.com/2007/06/29/liebherr-refrigerator/ buarada yazilan sikayetlere bakabilirsisiz.herkes kalite sanip paraya kiymis ama cok pismanlar.
  • Türkiye de en az 5-6 Yıldır var şikayetleri ölçmek için yeterli bir süre.
    Bende G1211 Modelini satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan s40

Liebherr grubu Miele ve Liebherr için almanyada üretim yapar. BSH grubu(bosch-siemens-profilo) için ürün üretmez. Yanlış anlaşılmayı engellemek için hatırlatmak istedim.

• Arkadaşlar liebherr harika bir marka. Buzdolabının porsche versiyonu diyebilirim.

Şu siteden alırsanız 2+2 4 yıl garanti ve teknik servis garantisi var. Zaten kendileri de servis işini de yaptıkları için direk ana merkezden almış oluyorsunuz içinizde rahat oluyor.

Ben dolabı aldığımdan beri bir kere bile sorun yaşamadım. Sadece eşimin bir sorusu olmuştu onda da telefonla aramıştık Kerim bey çok kibar nazik bir şekilde hep yardımcı oldu bize zaten.

Eğer yeni bir dolap alacaksanız mutlaka Liebherr alın şaşmayın derim.

aldığım yerwww.liebherrsatis.com
  • Biz de derin dondurucu arıyoruz ve siemens mağazalarında bu markaya rastladık? Genel yorumlar iyi gibi ama bu süre içinde alan, kullanan varsa görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liebherr buzdolabı aldık. İnanilmaz memnunum. Üretim yeri Avusturya. Cidden sağlam cihazlar üretiyorlar. Zaten sanayideki is makinaları dışında sadece buzdolabı üretimi yaparlar ve mieleyle rakip firmalardir. Miele'ye parça üretimi yaparlar. Türkiye'de cok uzun zamanda servis ağına ihtiyac duyulduğu icin garanti süresini 4 seneye çıkarmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Kurban bayramından önce Liebherr GN2323 modelini aldım.Malum 6 çekmeceli dikey derindondurucu markası.

Soğutmasından kullanışlılığından yana şikayetim yok yalnız çalışırken dondurucunun arka en alt kısmındaki, resmini eklediğim üzere kompresör ya da motor herneyse el değmeyecek kadar ısınıyor.

Bu normal midir?Tüm derindondurucular da durum bole midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: pruventa

Arkadaşlar merhaba

Kurban bayramından önce Liebherr GN2323 modelini aldım.Malum 6 çekmeceli dikey derindondurucu markası.

Soğutmasından kullanışlılığından yana şikayetim yok yalnız çalışırken dondurucunun arka en alt kısmındaki, resmini eklediğim üzere kompresör ya da motor herneyse el değmeyecek kadar ısınıyor.

motorun borulara bağlandığı yerlerde oksitlenme var gibi.sıfırmı almıştınız bu ürünü.o borulardaki ek yerlerinin boyasız olmasının ve ek yerindeki oksitlenmeye benzeyen olayın normal olup olmadığını anlayan biri yorum yapsa iyi olur...
  • Ürünü sıfır aldım.Ambalaj gözümün önünde açıldı ve kesinlikle direk fabrikadan geldiğine eminim.Isınma sorununu servisine sordum.Normal dediler.Zaten kompresör devreye girince ısınıyor.Çalışmadığı zamanlarda soğuk.Oksitlenme de normal olabilir bilmiyorum..@hacıAbi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pruventa -- 15 Ekim 2014; 21:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıAbi

quote:

Orijinalden alıntı: pruventa

Arkadaşlar merhaba

motorun borulara bağlandığı yerlerde oksitlenme var gibi.sıfırmı almıştınız bu ürünü.o borulardaki ek yerlerinin boyasız olmasının ve ek yerindeki oksitlenmeye benzeyen olayın normal olup olmadığını anlayan biri yorum yapsa iyi olur...

Arkadaşlar resimdeki bağlantı yerlerindeki mavi oksitlenme gibi duran yerlerin kaynak tuzu olduğunu ve sıfır tüm ürünlerde bu şekilde olduğunu yetkili servisden öğrenmiş bulunmaktayım.Ürün evimde çok sessiz çalışmakta ve çekmeceleri çok kullanışlı ve geniş.Daha fazla bütçe ayırabilsem A+++ olanından alacaktım ama şimdilik idare eder.1500 e kadar bütçe ayıranlara tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pruventa -- 17 Ekim 2014; 17:45:02 >
  • G 2433 modelini yaklaşık 1,5 senedir kullanıyoruz. Çok şükür hiç bir sorun çıkmadı. Hatta geçenlerde çamaşır makinası bozulmuş, beyaz bir duman çıkmış, çocuklarda şartelleri indirip liebherr in servisini çağırmışlar, derin dondurucunun motorundan duman çıktı diye :) Servis elemanıyla bizzat konuştum, ürünler sıkıntısız, sizin çocuklar motordan duman çıktı deyince, ilk defa böyle bir sorun iletilince hemen geldik dediler :) Yani derin dondurucu sağlam tıkır tıkır çalışıyor. Tek eksi yönü bence dolap içinde bi aydınlatmanın olmaması (diğer derin dondurucularda var yok bilmiyorum ) .

Ürün hakkında sorularınız v.s olursa Pm den ulaşırsanız yanıtlamaya çalışırım
  • Liebherr GN 2356 kullanıcısıyım. 2 gündür soğutmuyor. İçindeki ürünler bu yüzden bozuldu. Ön ekranında demo yazısı çıkıyor. Bunu değiştiremedim bir türlü. Bununla ilgili olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomustafa -- 24 Mart 2018; 8:42:0 >
  • jeomustafa kullanıcısına yanıt
    Demo yazıyorsa mağaza moduna geçmiş dondurucu. Bunun nasıl düzeleceği konusunda kullanma kılavuzunda bilgi yoksa müşteri hizmetlerini arayıp durum hakkında bilgi almanızı öneririm. Eğer kurcalama sonucu bu moda geçmedigse arıza da oluşmuş olabilir bu durumda da servisin gelip içinde bozulan şeylerin tespitini yapıp size zarar karşılığında geri ödeme yapması gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Dün müşteri hizmetlerini arayıp sorunu çözdüm. Şöyle ki up ve on/off düğmesinin ikisine beraber aynı anda 5 sn basılı tutuyoruz. Ekranda 'demo' yazısı gidip h0 geliyor. Daha sonra istediğiniz dereceye up/down ile getirin. --(yan yana iki çizgi) ekranda yanıp sönüyor olacak. Çözümü bu kadar. Yani dondurucunuz 0 dereceden ayarladığınız dereceye gelene kadar soğutacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.