Şimdi Ara

Beko D2001 Bulaşık Makinası Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
21.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Geçen ay koçtaştan bulaşık makinası aldım. Her hangi bir problem yoktu.
    Bugün Bulaşıkları yıkamak için makinayı başlattığımda makina su alıyor fakat yıkamaya başlamıyor?
    Tavsiyesi olan varmı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GVO -- 2 Eylül 2011; 1:01:18 >

• Geçen ay aldıysanız cihaz garanti dahilindedir. Öncelikle cihaz açıkken başlatma tuşuna 5sn süreyle basılı tutup 1 dakika bekleyerek makineyi resetleyin. Ardından yeniden programı başlatın, sorun devam ediyorsa yetkili servis kaydı açtırın. Beko çağrı merkezi 444 1 404.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GVO

Arkadaşlar Geçen ay koçtaştan bulaşık makinası aldım. Her hangi bir problem yoktu.
    Bugün Bulaşıkları yıkamak için makinayı başlattığımda makina su alıyor fakat yıkamaya başlamıyor?
    Tavsiyesi olan varmı?

Teşekkürler.

yukarıdaki su akıtan pervane gibi şeyin dönmesini engelleyen tabak çatal olabilir... yada rahar dönüyormu bi kontrol edin...
  • benim makine de aynı problem olmuştu, 2 programlı bu makine, ilki 55 derecede yıkayan ekonomik program, ikincisi 65 derecede yıkayan ağır kirli yoğun yıkama programı,
    birinci programda başlattıktan 15 saniye sonra, kırmızı program bitti ışığı yanıp sönerek arıza veriyordu... ikinci programda bunu yapmıyor, uzun sürede ama güzel yıkıyor..
    garantisi henüz bittiği için (2 sene) masraflı olacağından ~180 TL, yaptırmadım,
    kart arızası olduğunu düşünüyorum, çünkü ikinci programa aldığımda sorunsuz yıkıyor;
    nedir, daha çok elektrik harcayıp daha yüksek sıcaklıkta yıkıyorum, ama yaptırmaktansa bu şekilde kullansam, benim kullanım sıklığıma göre heralde 10 senede anca yaptırma parasını karşılayacak bir fark doğar, birinci program yerine ikinci program çalıştırmak yüzünden..
    Milli duygularla Beko aldım buzdolabımı çamaşır makinemi ve buzdolabımı, ama şu ana kadar çamaşır makinemi arıza yapması ve gürültülü çalışıyor olmasından ötürü emekli ettim, bulaşık makine arıza verdi, ve çok çok uzun sürede yıkıyor bulaşıkları, ayrıca bir koku problemi var, hep yüksek sıcaklık programı çalıştırmasına rağmen makine temizleyici atmadan düzelmiyor, 4 ayda bir makine temizleyici yıkaması yaptırıyorum, buzdolabı henüz sorun yaratmadı, şükür mü diyeyim, pişmanım beko aldığıma mı diyeyim, ikisini birden mi diyeyim bilemiyorum, hikaye bu, siz çıkarın neticeyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyigun -- 5 Eylül 2011; 15:15:09 >

• Buyuk bir hort olacak ama arkadaslar ayni makineden var. Makine su aliyor ama bosaltma yapmiyor. Garanti yok malesef. 3 sn bekleyip bitti isigi yaniyor ama makinede su hala var. Sorun nerdedir sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.