Şimdi Ara

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
46.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizlerde benim gibi LG Smart Tv sahibi iseniz bu haber sizleride heyecanlandıracaktır. Lg Smart Tv'de bulunan LGApps 1 Eylül itibariyle artık ülkemizdede hizmet vermeye başladı. Yapılan bir güncellemeden sonra kullanabilirsiniz. Saygılar...

• uygulamaların silineceğini bende düşünmüyorum fakat sistemin oturması ve yerel uygulamaların artması büyük ihtiyaç.
    http://developer.lgappstv.com/devel/main/main.lge
    yukarıdaki sitede lg smart tvler için uygulamaların oluşturulabilmesi için gereken dökümanlar verilmiş. üretilen uygulamaların kullanıcılara satılabileceği de belirtiliyor. dökümanlar ingilizce ve açıkçası ben okumadım veya incelemedim. ilgilenen arkadaşlar birşeyler üretebilirse ve paylaşırlarsa çok güzel olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

Ana konuyu incele;

LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU]
  • lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozknyen

lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Orijinalden alıntı: ozknyen

lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

aynen kardeşim bende beceremedim, eğer sen becerdiysen bana bildirirsen sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: altinediz
    ben bunu yaptım yalnız filmbox uygulamasna girdğimde üyeliğimle giriş yapıyorum ama bana sadece satın alma ekranı ıkıyor promosyon kodumu girmeme rağmen ben mi yanlış yerden yapıyor. Uyglama yönergelerinide okudum defalarca ama:S

hocam,
    Bende LW5590 serisinden var yani uygulamayı şuan için kullanamıyorum, o yüzden sana yardımcı olmam. Fakat @filmbox_live_destek isimli kullanıcı derdine derman olabilir.
    Bu konu da ilgini çekebilir: Link
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

ben bunu yaptım yalnız filmbox uygulamasna girdğimde üyeliğimle giriş yapıyorum ama bana sadece satın alma ekranı ıkıyor promosyon kodumu girmeme rağmen ben mi yanlış yerden yapıyor. Uyglama yönergelerinide okudum defalarca ama:S

hocam,
    Bende LW5590 serisinden var yani uygulamayı şuan için kullanamıyorum, o yüzden sana yardımcı olmam. Fakat @filmbox_live_destek isimli kullanıcı derdine derman olabilir.

Merhabalar, promosyon kodunuzun olduğu bir maili support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: filmbox_live_destek

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

hocam,

Merhabalar, promosyon kodunuzun olduğu bir maili support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Gözüm bir sürü mail gönderiyoruz cevap vermiyorsunuz ki!

• quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

eposta yedeklemenizi kontrol edin sorunun çözen var mı ? kayıt olunmuyor.

yapamayan arkadaşlar için başa gelince çözümünü buldum,
    https://tr.lgappstv.com/appspc/member/register/secure.memberTermOk.lge?agree_flag=1
    bu adresten kayıt olun girdiğiniz eposta ve şifreyi tv ye girin bu şekilde giriş yapabildim ancak ...direk tv den nedense kayıt kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkog

quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

eposta yedeklemenizi kontrol edin sorunun çözen var mı ? kayıt olunmuyor.

yapamayan arkadaşlar için başa gelince çözümünü buldum,
    https://tr.lgappstv.com/appspc/member/register/secure.memberTermOk.lge?agree_flag=1
    bu adresten kayıt olun girdiğiniz eposta ve şifreyi tv ye girin bu şekilde giriş yapabildim ancak ...direk tv den nedense kayıt kabul etmiyor.

Hocam cevap için teşekkürler, bende yeni TV aldım bu sorunu bi çözememiştim. Sayenizde halloldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.