Şimdi Ara

VIERA TX-P42S30 Panasonic Plazma Tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/%C3%9Cr%C3%BCnler/Viera+TV%27ler/NeoPlasma/TX-P42S30/overview/7047518/index.html?trackInfo=true

Arkadaşlar merhaba yukarıdaki tv yi beğendim de.Plazmadan lcd den ledden hiç birşey anlamıyorum.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Ben özellikle futbol maçı için tv almayı düşünüyorum.Plazmalar hareketli görüntülerde daha iyi diye okudum bir internet sitesinde.Bu plasma sizce iyimidir.Panasonic şu ana kadar hiç kullanmadım.Sizin önereceğiniz başka bir tv var mı?

• gw30 modelini öneririm.
  • Ben bugün aldım vatan computerdan 1199 TL fiyat inşallah memnun kalırım...
  • fiyatına göre çok iyi tv .ben de hd ready olanını c2e modelini kullanıyorum.analog antenle bile tatmin edici.fakat imkanın olursa hd yayın alabilirsen iyiki almışım dersin o zaman .kendime aldığım plazmadan ihtiyacı ola tüm eşe dosta aldık.bir tanesi teledünya hd (kablo tv nin uydusu) kullanıyor.görüntüye baktım. bbc hd de şansıma o an belgesel varmış .görüntü tek kelime ile MÜKEMMEL di.bildiğin full hd film netliğinde.trt hd,atv hd falan canavar gibiydi.tek yaşayacağın sıkıntı tv önü cam kaplama olduğundan direkt karşıdan yansıma yapar gündüz.hafif yandan ya da ya da tv odanın ortasındayken oturma gurubları sağ veya sol köşedeyken herhangi bir sorun yok.geceleri zaten güneş düşmüyor.o zaman işte sinemaymış gibi oluyor.tekrar hayırlı olsun.
  • S30 alacaktım ama teknosada çok iyi bir indirimden GW30 aldım..S30E vatanda çok iyi bir fiyatdaydı ama bu gün fena uçlurmuşlar fiyatı makul fiyata alınacak en iyi plazma bence S30 nasılsa düşecek yine fiyatı biraz bekleyin teknosa turuncu indirimden bu modeli 1099 a alırsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: usa2006

fiyatına göre çok iyi tv .ben de hd ready olanını c2e modelini kullanıyorum.analog antenle bile tatmin edici.fakat imkanın olursa hd yayın alabilirsen iyiki almışım dersin o zaman .kendime aldığım plazmadan ihtiyacı ola tüm eşe dosta aldık.bir tanesi teledünya hd (kablo tv nin uydusu) kullanıyor.görüntüye baktım. bbc hd de şansıma o an belgesel varmış .görüntü tek kelime ile MÜKEMMEL di.bildiğin full hd film netliğinde.trt hd,atv hd falan canavar gibiydi.tek yaşayacağın sıkıntı tv önü cam kaplama olduğundan direkt karşıdan yansıma yapar gündüz.hafif yandan ya da ya da tv odanın ortasındayken oturma gurubları sağ veya sol köşedeyken herhangi bir sorun yok.geceleri zaten güneş düşmüyor.o zaman işte sinemaymış gibi oluyor.tekrar hayırlı olsun.

Teşekkürler. Perşembe günü kurmaya gelecekler plazmamı. Ondan sonra fikir sahibi olacağız inşallah:D
  • tüplü tv deki netiği beklersin hd yayın olmadıkça belki size yetersiz gelebilir. hd olmadıkça led,lcd ve plazma arasında(tüplü hariç) en net görüntü kesinlikle PLAZMA' dır.bu bütün samimiyetim ile söyleyebilirim.ne zaman hd veya full hd görüntü olarak o zaman led veya plazma tartışılabilir.
  • arkadasım senin aldın ürün teşir ürünü oldunu umarım biliyosundur yada sana söylemişlerdir plazmalarda teşir ürünleri almak biraz sorunlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaraycf

arkadasım senin aldın ürün teşir ürünü oldunu umarım biliyosundur yada sana söylemişlerdir plazmalarda teşir ürünleri almak biraz sorunlu

Benim aldığım ürün için diyorsan: Orjinal kutusunda aldım özellikle de sordum; lcd olanlar teşhir ürünü dedi. Sen nerden biliyorsun teşhir olduğunu ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mediken

quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaraycf

arkadasım senin aldın ürün teşir ürünü oldunu umarım biliyosundur yada sana söylemişlerdir plazmalarda teşir ürünleri almak biraz sorunlu

Benim aldığım ürün için diyorsan: Orjinal kutusunda aldım özellikle de sordum; lcd olanlar teşhir ürünü dedi. Sen nerden biliyorsun teşhir olduğunu ayrıca?

Bende electroworld'den almayı düşünüyorum.Ürünü beğendiniz mi acaba ?
  • Selam Herkese

Teknosa OUtlet Istanbul Zeytinburnunda Olivium 'da% 50 ye varan indirim varmis. Oraya giden varmi ? Eger giden varsa Panasonic fiyatlarini lutfen yazsin.
  • Ürün aynı anlatılanlar gibi d smart var bende hd. sd yayınlar bazen beklentimi karşılamıyor ama hd yayınlar çok güzel usb den film müzik resimde izleyebiliyorsun. Bu fiyata çok güzel ürün aldığımı söyleyebilrim. O kadar gezdim teknoportları alışveriş merkezlerini led veya lcd alayım diye ama fiyat performans olarak daha iyisini göremedim. Tek korkum var oda burn-in fakat servis kolay kolay olacak bişey değil dedi kontrast 35 geçmesin dedi ben normal ayarlarda izliyorum kontrast 30.. Yine de gidip canlı görmen lazım ürünü renkler ve zevkler her zaman farklıdır..
  • Selam Hekese

Vatan Harbiyede (% 25 indirim varmisbutun urunlerde) giden varmi ? Varsa lutfen panasonic tv lerin fiyatlarinj yazabilirmisiniz lutfen

Tesekkuelr
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

S30 alacaktım ama teknosada çok iyi bir indirimden GW30 aldım..S30E vatanda çok iyi bir fiyatdaydı ama bu gün fena uçlurmuşlar fiyatı makul fiyata alınacak en iyi plazma bence S30 nasılsa düşecek yine fiyatı biraz bekleyin teknosa turuncu indirimden bu modeli 1099 a alırsınız..

Selam Herkese

P42S30e vatanda 1161 tl ye buldum fiyati nasil sizce ?

Ayrica VirtualFrog Neoldu Turuncu indirim ?
  • Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? ya da 1200tl civarı başka bir model önerir misiniz?
  • Arkadaşlar HD izleyecekseniz çok güzel görüntü ama sd derseniz başka alternatiflere bakmanızı öneririm. D smart HD var bende görüntü güzel ama eski uydu alıcısı takınca pek güzel olduğunu söyleyemem.
  • Paylasim icin teşekkürler

Eger hd kanallar ve normal yayinlardan birer ornek koyabilirsen gercekten cok yardimci olursun. Bu model su an icin cok ucuzlamiş gorunuyor... Bende almayi dusunuyorum fakat magazalarda hep hd kayıtlar oynatiyorlar eger bu resimler uzerinden kiyas yapabilirsek gercekten cok yardimci olur :D
  • Vatan Bilgisayardaki tx-p42s30e ile Electroworld'deki panasonic-tx-p42s30 arasında bir fark var mı?
    Vatandakinin isminin sonunda bir E harfi var, o neyi temsil ediyor ?
  • TX-P50GW30 almayı duşunuyorum kullanan varsa memnun mu ? linkten inceleyıp bakabılırsınız ...onerecegınız daha ıyı bı plazma varsa yardım lutfen

http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/%C3%9Cr%C3%BCnler/Viera+TV%27ler/NeoPlasma/TX-P50GW30/overview/7635845/index.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.