Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Giriş Ekipmanları >> Klavye & Mouse >> Aksesuarlar >> Oyun Kontrolcüsü ( Gamepad, Joystick, Direksiyon, Arcade)
spinalsurgeon => Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (18.9.2011 15:56:51)
arkadaşlar ürünler faturalı, garantili, kutulu ve sıfır ürünlerdir. listelemeyi aşşağıya yapacağım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. Çoklu alım olabilir. Kargo kullanıcıya aittir. İsteğe bağlı olarak yeni ürünler getirebilirim. pm'den ulaşınız.

< Resime gitmek için tıklayın >
Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Siyah-mavi, siyah-pembe, siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 14 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için tasarlandı
Stok problemi yoktur. 17 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Grafiti Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör, Grafiti çizgilere sahip özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
İki farklı tasarıma sahiptir. Stok problemi yoktur. 30 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım 7 adet programlanabilir düğme
Siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 18 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Kabloluz optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha renkli ve ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım
Örnek resimlerdeki gibi 2 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 45 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Örnek resimlerdeki gibi 3 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 15 TL ye satıyorum. Ek olarak bilek destekli mousepad ile birlikte 20 TL'dir. Kargo alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

mkoyuncu => Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (16.9.2011 14:21:37)
Kusura bakmayın.Hepsi aynı marka ve benzer başlıkla yazılınca aynı ilanı 2 kez verdiğinizi sandım .

spinalsurgeon => Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (16.9.2011 15:57:51)
Önemli değil bir yanlış anlaşılma olmuş. İyi forumlar

eneskara97 => Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (16.9.2011 20:54:07)
Graffitili mouse lardan beyaz-turuncu renklerde olanı sıkı pazarlık yaparsak alıcam.Kararlıyım.

spinalsurgeon => Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ (17.9.2011 15:12:17)
quote:

Orijinalden alıntı: eneskara97

Graffitili mouse lardan beyaz-turuncu renklerde olanı sıkı pazarlık yaparsak alıcam.Kararlıyım.

pm atıldı

Sayfa: [1]