Şimdi Ara

Lee Sin buildi, taktikleri. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
11.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stacker80

senin verdigin linkteki ranked maclarını gordum

6,0 / 4,5 / 8,4 bunlarda ranked statlarım
    sence bu statlar ii bir oyuncunun statlarimidir

kill ve death nerdeyse esit
    asist desen cok az
    kill desen cok az

akali ile 0 / 8 olan macını solemiyorum bile (bole bir hero ile nasıl yapabildin acaba)

lee sinlede war 0/8 olan macım ama tek mac atamadıgım icin onu goremiyorsun. ayrıca ranked leave imede baktıysan eger benim super zeki kardesim. 2500 oyunda yaptıgım leavein 3 katını yapmısım rankedda hic dikkatini cektimi ? çekmez? neden ? sırf bisilerde haklı cıkıcam die bilmem bitaraflarını zorlamaktan beyin hucrelerine oksijen gidicegine biyerlerinden metan cıkıor bilmem anlatabildimmi ? akaliyle oynadıgım oyundada surekli oyundan dusup lag yasadım. ugrastım ama faydamdan cok zararım dokundu takıma. kullandıgım baglantı kampus baglantısı oldugu icin ne zaman lag yasıyacagımı az cok tahmin etsemde bazen tahminlerim dısındada lag yasaya biliorum. evet o statlar da kotu degil hatta iyi. hayır warsa sen kendi ranked statlarını koyda guzel stat gorelim be ey pro kardesim

bak buda sk wickd in statları genç

Lee Sin buildi, taktikleri.

ee?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciandio

Çiçengi, senin birinden daha iyi oynadığını iddia ettiğin veya o minvalde bir şey söylediğin yazılarına denk geldim ama sen hiçbir zaman "Ben iyi/çok iyi oyuncuyum." demedin. Kötü oyuncu olmamak, bu tarz oyunlarda ilk hedef olmalı. Böyle olduktan sonra iyi oyuncularla da oynayabilirsiniz, sizden hayıflanmazlar. Siz yine de kişileri tartışmayı bırakınız ki bir taraf sürekli sapla samanı ayırt edemeden saldırırken öteki taraf da belgelerle kendini korumak zorunda kalmasın. Tabiî her iddia kanıtlanmak sorumluluğuyla dile getirilir ama komik oluyor böyle tartışmalar.

Skorlara bakıp, birkaç forumdaşın beni bir oyun ile yerip sonraki oyunda rastlantı olarak rakip olduğumuz oyunda onlara kan kusturduğumda ise övüp övüp tükürdüğünü yalaması gibi, genelleme yapmak kâğıt üzerinde kolay. Bir oyun atalım dediğinde takımıyla geldiyse ve ezici bir üstünlükle galip olduysan "Gel vs yabalım hınzır." diyen tibler bunlar. Bana bu tarz yaklaşımlar "Facebook'ta benden az arkadaşı var, demek ki asösyal." ya da "Bu kız gitarlı müzik dinliyor, verebilir." genellemelerini hatırlatıyor.

Hatırlatttığı kavramlardan yola çıkarsak, pek de hoş bir geçmişim olmadığı sonucuna varabiliriz. Üzüldüm kendime. En iyi dostum kendimim.

uzaydan felan mı geldin

once ilkokula gidip bi turkce ogren sonra lise unv felan ondan sonra gel yazı yaz

• o statlerin ii oldugunu soluyorsanız solicek bir lafım yok

bana gore vasat size gore iyi
  • quote:

o statlerin ii oldugunu soluyorsanız solicek bir lafım yok

bu oyunun en prestijli turnuvalarında bulunmus bi playerın statları we solo queue elosuda gayet yuksek.

5,8 / 4,7 / 7,5

yani tamamı benimkilerden daha dusuk.ama bu beni ondan iyi player yapmaz. bu sadece gosterge olsun die koyudugum bi resim
    bu durum senin statlarınla benim statlarım arasında olsa ve yuksek statların sahibi sen olsan sen simdi BEN DAHA IYI PLAYERIM HA HIHIHI!!!!11BİR triplerine girmistin coktan.

iyi statlar nasıl statlar acaba ? suraya kendinin koyamıosun bari warsa iyi gordugun bi playerın ranked statlarını koysana gen. merak ediorum kıstaslarını
  • quote:

o statlerin ii oldugunu soluyorsanız solicek bir lafım yok

Dedi ve gitti.(şaka lan gitmedi banı yedi , bizim mesaj sayımız yüksek olduğu için biz yemedik o yedi.)
    Yeni piskoloji " dh de dandik forummuş lan , biraz girip sin şao yada iksin zıhağo oynayayim"
    4,238128372183sdasf gün sonra cevaplarını bekliyorum , gözlerinden öpüyorum.
  • Ya bu lee sin çok op çar q atip yanina gidiyo öldün rito nerf plz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kombom Q-R-Q bu şekilde itemlerim kasılı olduğunda tek atıyorum eğer böyle adamı öldüremezsen w-e'de kullan...
  • En tehlikeli 1v1 ve korkutucu bir jungle oluyor dan sonrasını okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.