- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Muhasebe Alanından Hangi Meslekler Olunur?
Bu konudaki kullanıcılar:
 
3
Cevap
4720
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


322 Mesaj
29 Ağustos 2011; 0:15:13 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba.Lise 2 ye geçtim alanım muhasebe.Üni fln. okusam hangi mesleklere girerim ?
_____________________________322 Mesaj
31 Ağustos 2011; 8:38:14 

???
_____________________________ 
6 Mesaj
31 Ağustos 2011; 13:28:14 

4 yıllık alanın olan bölümlerden birkaçı ; Sermaye piyasası , uluslararası ticaret , Bankacılık , Sigortacılık, Lojistik , uluslararası ticaret ve işletme ... gibi birbirine benzer bir kaç bölüm daha yani (ygs 6 bölümleri) , gelelim myo'ya (sınavsız olarak) ; işletme yönetimi , dış ticaret , bankacılık ve sigortacılık , lojistik , deniz ve liman işletmeciliği , insan kaynakları yönetimi , muhasebe ve vergi uygulamaları .... gibi yine meslek bölümünü ilgilendiren bölümlere geçiş yapabilirsin . Bu bölümlerdien birini bitirdikten (muhasebe için örnek veriyorum) şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışabilirsin , muhasebe öğretmenliği bölümünü bitirirsen öğretmen olabilirsin , mali müşavir olabilirsin vb...< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desire13 -- 31 Ağustos 2011; 13:32:09 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________322 Mesaj
2 Eylül 2011; 14:50:36 


quote:

Orijinalden alıntı: desire13

4 yıllık alanın olan bölümlerden birkaçı ; Sermaye piyasası , uluslararası ticaret , Bankacılık , Sigortacılık, Lojistik , uluslararası ticaret ve işletme ... gibi birbirine benzer bir kaç bölüm daha yani (ygs 6 bölümleri) , gelelim myo'ya (sınavsız olarak) ; işletme yönetimi , dış ticaret , bankacılık ve sigortacılık , lojistik , deniz ve liman işletmeciliği , insan kaynakları yönetimi , muhasebe ve vergi uygulamaları .... gibi yine meslek bölümünü ilgilendiren bölümlere geçiş yapabilirsin . Bu bölümlerdien birini bitirdikten (muhasebe için örnek veriyorum) şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışabilirsin , muhasebe öğretmenliği bölümünü bitirirsen öğretmen olabilirsin , mali müşavir olabilirsin vb...Ne kadar maaş'ları oluyorki muhasebecilerin ? birde sınavlara giriliyormu üniversiteden sonra bu meslekleri olduktan sonra.
_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora » Muhasebe Alanından Hangi Meslekler Olunur?
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR1
0.297