DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Muhasebe Alanından Hangi Meslekler Olunur?
3
Cevap
0
Favori
4.860
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Muhasebe Alanından Hangi Meslekler Olunur?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      322 Mesaj
      29 Ağustos 2011 00:15:13
      Merhaba.Lise 2 ye geçtim alanım muhasebe.Üni fln. okusam hangi mesleklere girerim ?

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      31 Ağustos 2011 08:38:13
      ???

• Er
      6 Mesaj
      31 Ağustos 2011 13:28:14
      4 yıllık alanın olan bölümlerden birkaçı ; Sermaye piyasası , uluslararası ticaret , Bankacılık , Sigortacılık, Lojistik , uluslararası ticaret ve işletme ... gibi birbirine benzer bir kaç bölüm daha yani (ygs 6 bölümleri) , gelelim myo'ya (sınavsız olarak) ; işletme yönetimi , dış ticaret , bankacılık ve sigortacılık , lojistik , deniz ve liman işletmeciliği , insan kaynakları yönetimi , muhasebe ve vergi uygulamaları .... gibi yine meslek bölümünü ilgilendiren bölümlere geçiş yapabilirsin . Bu bölümlerdien birini bitirdikten (muhasebe için örnek veriyorum) şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışabilirsin , muhasebe öğretmenliği bölümünü bitirirsen öğretmen olabilirsin , mali müşavir olabilirsin vb...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desire13 -- 31 Ağustos 2011; 13:32:09 >

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      02 Eylül 2011 14:50:35

quote:

Orijinalden alıntı: desire13

4 yıllık alanın olan bölümlerden birkaçı ; Sermaye piyasası , uluslararası ticaret , Bankacılık , Sigortacılık, Lojistik , uluslararası ticaret ve işletme ... gibi birbirine benzer bir kaç bölüm daha yani (ygs 6 bölümleri) , gelelim myo'ya (sınavsız olarak) ; işletme yönetimi , dış ticaret , bankacılık ve sigortacılık , lojistik , deniz ve liman işletmeciliği , insan kaynakları yönetimi , muhasebe ve vergi uygulamaları .... gibi yine meslek bölümünü ilgilendiren bölümlere geçiş yapabilirsin . Bu bölümlerdien birini bitirdikten (muhasebe için örnek veriyorum) şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışabilirsin , muhasebe öğretmenliği bölümünü bitirirsen öğretmen olabilirsin , mali müşavir olabilirsin vb...

Ne kadar maaş'ları oluyorki muhasebecilerin ? birde sınavlara giriliyormu üniversiteden sonra bu meslekleri olduktan sonra.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Muhasebe Alanından Hangi Meslekler Olunur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.