Şimdi Ara

GOLD MASTER HD-1050 FULL BOX ( SIRA DIŞI ÖZELLİKLER) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
126.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar bu cihazı ilk alanlardan biri olarak 320 gb disk taktım elimde o olduğu için taktım denemedim daha fazlasını ama deneyimlerimi anlatayım size

320 gb taktım aslanlar gibi gördü aynı anda 3 kanalı kaydediyor ve 3 kanal arasında geçiş yapıp geri al ileri al gibi fonksiyonlarını kullanarak izledim 3 kanalıda aynı anda sorunsuz bir şekilde kayıt yaptı donma resetleme gibi şeyler yaşamadım fakat aranızda deneyen varmı bilmiyorum ama ben bir türlü networkteki bir dosya paylaşımına erişemedim...

siz deneyip bilgi verirmisiniz..

benim için çok önemli teşekkür ederim.

Sorumun cevabını biliyormusun :)
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu cihazla Xbox 360'dan Gameplay videosu alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

quote:

arkadaşlar bu cihazı ilk alanlardan biri olarak 320 gb disk taktım elimde o olduğu için taktım denemedim daha fazlasını ama deneyimlerimi anlatayım size

320 gb taktım aslanlar gibi gördü aynı anda 3 kanalı kaydediyor ve 3 kanal arasında geçiş yapıp geri al ileri al gibi fonksiyonlarını kullanarak izledim 3 kanalıda aynı anda sorunsuz bir şekilde kayıt yaptı donma resetleme gibi şeyler yaşamadım fakat aranızda deneyen varmı bilmiyorum ama ben bir türlü networkteki bir dosya paylaşımına erişemedim...

siz deneyip bilgi verirmisiniz..

benim için çok önemli teşekkür ederim.

Sorumun cevabını biliyormusun :)
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu cihazla Xbox 360'dan Gameplay videosu alabilirmiyim?

Malesef hocam

• Peki networkteki. Dizine erisilebiliyormu.
  • BU CİHAZI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR!
    BU CİHAZI ALMADAN ÖNCE ÇOK KARARSIZ KALDIM HAFTALARCA FORUM SAYFALARINI OKUDUM EN SONRA KARAR VERDİM ALDIM KEŞKE ALMASAYDIM 1O GÜN OLDU CİHAZI KULLANALI

VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIM ANCAK GÖRÜNTÜ KALİTESİ BENİM 40 TL LİK FTA CİHAZIMDAN BİLE ÇOK DAHA KÖTÜ (SONY 40EX500 TV DE KULLANIYORUM) BUNUN HD KANALLARI DİĞER CİHAZIMDAKİ NORMAL KANALLAR GİBİ NORMAL KANALLARI ÇOK ÇOK KÖTÜ (TRT-HD HARİÇ SADECE ONDA GÖRÜNTÜ KALİTESİ İYİ)GÖRÜNTÜ KALİTESİNE ÖNEM VERENLER İÇİN SÖYLEYEBİLİRİM BUNDAN UZAK DURSUNLAR BEN TEKRAR ESKİ CİHAZIMI KULLANACAĞIM BAŞKA BİR CİHAZ ALANA KADAR.
  • Networke erisebilen varmı. Yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökangöktaş

BU CİHAZI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR!
    BU CİHAZI ALMADAN ÖNCE ÇOK KARARSIZ KALDIM HAFTALARCA FORUM SAYFALARINI OKUDUM EN SONRA KARAR VERDİM ALDIM KEŞKE ALMASAYDIM 1O GÜN OLDU CİHAZI KULLANALI

VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIM ANCAK GÖRÜNTÜ KALİTESİ BENİM 40 TL LİK FTA CİHAZIMDAN BİLE ÇOK DAHA KÖTÜ (SONY 40EX500 TV DE KULLANIYORUM) BUNUN HD KANALLARI DİĞER CİHAZIMDAKİ NORMAL KANALLAR GİBİ NORMAL KANALLARI ÇOK ÇOK KÖTÜ (TRT-HD HARİÇ SADECE ONDA GÖRÜNTÜ KALİTESİ İYİ)GÖRÜNTÜ KALİTESİNE ÖNEM VERENLER İÇİN SÖYLEYEBİLİRİM BUNDAN UZAK DURSUNLAR BEN TEKRAR ESKİ CİHAZIMI KULLANACAĞIM BAŞKA BİR CİHAZ ALANA KADAR.

Hocam mutlaka biyerde hata yapıyosun. Bu söylediğinin olması imkansız. Tv ayarlarıyla ilgili mutlaka bir sıkıntı var.

• arkadaşlar,yazmayayım diyorum ama,gelde yazma...
    öncelikle şunu belirteyim,network bağlantı da sorun yok,bizzat denedim ve kullanıyorum...
    görüntü kalitesine gelince,bu cihazdan daha iyi görüntü veren cihaz yok,anacak bu cihazın ayarında görüntü veren cihaz var,o da STİ işlemcili,birnevi aynı cihazlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökangöktaş

BU CİHAZI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR!

Ben de uzun süre SD görüntü kalitesi yüksek bir cihaz aradım en sonunda bu cihazı aldım. 1 haftadır kullanıyorum SD yayınlarından
    oldukça memnunum. Biraz da tv nin resim ayarları ile oynayınca daha da iyi oldu. Hatta d-smart modül aldım hd yayınları da gayet
    güzel izliyorum.

Ben de tv ayarlarınızı kontrol etmenizi ve cihazın "resulation" ayarına bir bakmanızı öneriyorum.

Kolay gelsin.

• ya illkaki erişiliyordur ama arkadaşımın biri demişki erişimde sorun yok acaba yazılım sürümü ne kullanıyor ben son sürüm kullanıyorum kullanım klavuzuna göre yapıyorum ama bir türlü networkteki bir diske alana paylaşılmış klasöre ulaşamıyorum bir türlü ulaşamadımda.

diğer arkadalşarın şikayetine gelince ben cihazı philps 3000 tl 117 ekran televizyonda kullandım lg 107 ekrandada kullandım her iki televizyonda aslanlar gibi görüntü verdi görüntüye laf yok abi dediğim gibi bu cihazı alan ilk adamlardan biriyim bazı ufak tefek yazılımsal sorunlar var ama onlarda eğer okuyorlarsa çözüceklerine eminim görüntü cam gibiden öte hız konusunda zaten diyeceğim yok çat diye açılıyor çat diye kapanıyor kanal geçişleri zaten laf yok server de meğerse kiraladığın server kalitesine bağlıymış arkadaşımın kullandığı server bilgilerini girdim çatır çatır takılmadan donmadan izliyorum.

• Bende vatandan aldım %25 indirimle 2 haftadır kullanıyorum görüntü kalitesi çok iyi bence.
    Menü güzel makine ve kumanda güzel
    Kanal geçişleri biraz yavaş özellikle hd kanallarda 0,3 saniye daha yavaş gibi.
    Ben memnunum
  • komandasının işlevi çok iyi ama açısı dar yani her açıdan çalışmıyor çekmiyor yada görmüyor nasıl kabul ederseniz.

dar açıdan çalışıyor biraz yandan kumandaya bastığımda cihaz algılamadığı için ses ve ya kanal değiştiremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersunakay

Bende vatandan aldım %25 indirimle 2 haftadır kullanıyorum görüntü kalitesi çok iyi bence.
    Menü güzel makine ve kumanda güzel
    Kanal geçişleri biraz yavaş özellikle hd kanallarda 0,3 saniye daha yavaş gibi.
    Ben memnunum

vallaha bence hiç yavaş değil çok hızlı kanal geçişleri harika diye bilirim.

cihaz hızlı allahı var sadece mkv filimlerde (alt yazı değil) çoklu seslendirmelerde ing ve tr varsa ve ing dil default ise sen onu tr diline cevirip izleyemiyorsun ing açıyor ve ing dilinde izlemek zorundasın onu yazılımla çözerlerse cihaz 10 numara diyorum. birde bu akşam networku tekrar denicem eğer olursa başkada sorun yok diyebilirim.
  • Selamlar arkadaşlar,
    Konunun asıl sahibi ve diğer forumlar da destek veren kişi benim. Konuyu açan arkadaş benden rica etti, bende bir sakınca görmediğim için açmasına izin verdim.
    Şunu belirtmeliyim ki, merkez sürekli olarak bu forumu ve bazı forumları takip ediyor. Bende bir gelişme oldukça arayıp teyid alıyorum.
    İşin özü şudur ki yaşadığınız problemleri gidermek için, gerekenler yapılacaktır.Merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Castiel. -- 26 Ekim 2011; 17:43:14 >
  • dün akşam yeni bir bilgi ile networku denedim ve oldu budan goldmaster yetkililerine teşekkür ediyorum.
  • quote:

dün akşam yeni bir bilgi ile networku denedim ve oldu budan goldmaster yetkililerine teşekkür ediyorum.

Beni de daha önce sorunum ile ilgili aramışlardı. Demek sizinle de görüştüler. Bu tarz çalışmalar sevindirici oluyor elbetteki.
    Sorununuzun çözülmesine sevindim. :)
  • yerli mal almanın avantajları ilgileniyorlar ve takip ediyorlar adamlar sattıkları malın arkasındalar. hep böyle olur inşallah. yurt dışına paramız gitmez bizim milletimiz kazanır.
  • Bugün İzmirde 1050 yi izleme fırsatı oldu cihazı sunny LCD ye taktılar renkler biraz yeşile yakın tatsız bir vaziyetteydi kanal logoları net ve hızı kanal geçişleri iyiydi. Ayrıca cihaz kutusunda usb gongle çıkıyor. hoşuma gitti fiyatı vatanda 460 ama bana 450/7 ye bıraktılar bu fiyat nasıldır acaba. Vatan bilgisayarda kampanya olacakmı.Bilgisi olan yardımlarınızı birde hard disk takınca donma olayı can sıkıcımı yoksa diğer arkadaşlarda bu sorun yokmu.
  • disk takınca donma falan olmuyorki ben hiç yaşamadım bu sorunu.
  • Cem arkadaşım bir sürü olumsuz şey yazılıyor cihaz hakkında bende yarın alacağım pişman olmayayım renk kalitesi SD yayınlarda netlik nasıl yorum ve yardımlarını liütfen yazarmısın diğer arkadaşlarda destek olursa pişman olacağım makina almayayım.
  • ya abi aslında ben hep şunu düşünürüm en uygun fiyata en iyi ürünü almak benim kuralım budur ben baya araştırdım hatta alırken 1 hafta sonra iade etmeye bile kalktım ama meğerse hata bendeymiş neyse iyikide iade edememişim. yani ben 107 ekran lg kullanıyorum full hd tv var ben görüntüsünden çok memnunum kanal geçişleri harika diske kaydetme zaten ayrı bir konfor abi sevdiğim bir dizi izliyorum telefon geliyor pause basıyorum kayda başlıyor daha ne istiyim ben sonra telefon görüşmem bitiyor play tuşuna basıyorum kaldığım yerden devam ediyorum.

aynı anda 3 kanalı kaydettim ve kayıtlar arası gidip geldim realtime hiç ne takılma ne donma nede başkabişey örneğin bir filimi kaydettim tekrar izliyim dersem açıp izliyorum hemde aynı görüntü kalitesinde hiç görüntüte bozukluk yok hd ise hd izliyorum birde hiç diskte öyle aman aman yer kaplamıyor 320 gb diskim var zamanında almıştım carrefourdan onu taktım onu kullanıyorum. öyle aman aman disk almanızada gerek yok tabi kullanma şeklini bilmiyorum.

sadece tek sorunum vardı onuda dün goldmaster arge bölümünden bir arkadaşla görüşüp söyledim yeni yazılımla düzelticez o sorunu dediler.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.