DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
WINDOWS 7 DE OTURUM ŞİFRESİ UNUTULDU NASIL AÇABİLİRİZ.
30
Cevap
4
Favori
72.620
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> WINDOWS 7 DE OTURUM ŞİFRESİ UNUTULDU NASIL AÇABİLİRİZ.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      71 Mesaj
      22 Ağustos 2011 15:37:04
      Arkadaşlar,
      Asus notebook ta windows7 yüklü oturum şifresini unuttuk nasıl açabilirim?

OYUNNNN ZAMANI...
    • Binbaşı
      1920 Mesaj
      22 Ağustos 2011 18:40:41
      Biostan girip format atarak çözebilirsin.
      tabi herşey silinir.

• Çavuş
      71 Mesaj
      24 Ağustos 2011 11:52:16
      Teşekkürler sanırım başka çarem kalmıyo.

OYUNNNN ZAMANI...
    • Binbaşı
      1920 Mesaj
      24 Ağustos 2011 15:32:26
      Şifre kırma programları var ama windows 7 çok güvenli.
      hacker olman lazım bu iş için.
      kısaca değmez.

• Yarbay
      2737 Mesaj
      25 Ağustos 2011 02:19:00
      cd den çalısan linux ile bilgilerini hdd ye kopyala.
      sonra da format atabilirsin.

burdan live cd indirebilirsin:
      http://www.livecdlist.com/

İmza Yok
    • Yarbay
      3135 Mesaj
      25 Ağustos 2011 21:30:27
      güvenli mod la pc aç... ordan kullanıcı hesaplarına gir ayarlarını yenile..
      bios ise : pc nin içinde bios pili 2-3 dk çıkar sonra yeniden tak sıfırlanır... bios şifresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 25 Ağustos 2011; 21:31:33 >

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      26 Ağustos 2011 01:41:55
      Active boot disk 5 plus adlı programı google dan bul ve indir.
      İndirdiğin dosyayı neroda kalıp dosyası olarak yazdır.

Pc nize reset atın bios'a girin öncelikli boot'u Cd sürücüsüne verin Active Boot cd sini cd sürücünüze takın Save&Exit diyin ve bekleyin.Cd den boot için herhangi bir tuşa basın dediğinde rasgele bi tuşa basın ve bekleyin.Karşınıza ayrı bir işletim sistemi gibi active boot sistemi gelecektir.Başlat simgesi gibi olan programın kendi simgesine tıklayın programlar kısmından Password Charger ı seçin ayarlara dokunmadan next diyin karşınıza kullanıcı listesi gelecek.Şifreli olan kullanıcıyı seçerek next diyin hiçbirşeye dokunmayın muhtemelen orda password never expires seçili olacaktır.SAVE'e basın ve pc nize reset atın Cd yi çıkartın bilgisayarınız normal olarak başlasın ve şifresiz olarak açılsın.

Kolay gelsin

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..
    • Binbaşı
      1920 Mesaj
      26 Ağustos 2011 04:34:48
      Güzel bir bilgi.
      lazım olabilir,
      Aklımda bulunsun.

• Çavuş
      71 Mesaj
      26 Ağustos 2011 12:31:40
      Teşekkür ettim hepsini denicem bakalım. olacakmı:):)))

OYUNNNN ZAMANI...
    • Yarbay
      2518 Mesaj
      26 Ağustos 2011 20:42:40

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

Şifre kırma programları var ama windows 7 çok güvenli.
      hacker olman lazım bu iş için.
      kısaca değmez.

alaymı ediyorsun kardeşim. 3 dk lık işi var hacker felanda değilim

• Yarbay
      2737 Mesaj
      26 Ağustos 2011 22:22:13

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

Alıntıları Göster

keşke açıklasaydın biraz

İmza Yok
    • Binbaşı
      1920 Mesaj
      26 Ağustos 2011 22:50:03

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

Alıntıları Göster

Açıkla da bizde faydalanalim.

• Yarbay
      2420 Mesaj
      29 Ağustos 2011 02:44:13

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

Alıntıları Göster

Açıkla da bizde faydalanalim.

kendi biliyor olsa neyse de çoluğa çocuğa inanıp keşke açıklasan demeniz komik olmuş

ama atıp tutturduğu bir gerçek var, cidden 3-5 dakikalık iş, açılışta ya dvd ile ya da f8 deki seçeneklerden komut istemiyle açacaksınız, net user administrator /active:yes ve net user administrator .... yazacaksınız, .... yerine kafaya göre parola verin geçin, açarken de bu yeni hesaba göre açıp kendi hesabınızın şifresini sıfırlayın, olay bu kadar yani windows 7 de öyle güvenli falan değil aslında

• Binbaşı
      1920 Mesaj
      29 Ağustos 2011 04:47:38

quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

Alıntıları Göster

kendi biliyor olsa neyse de çoluğa çocuğa inanıp keşke açıklasan demeniz komik olmuş

ama atıp tutturduğu bir gerçek var, cidden 3-5 dakikalık iş, açılışta ya dvd ile ya da f8 deki seçeneklerden komut istemiyle açacaksınız, net user administrator /active:yes ve net user administrator .... yazacaksınız, .... yerine kafaya göre parola verin geçin, açarken de bu yeni hesaba göre açıp kendi hesabınızın şifresini sıfırlayın, olay bu kadar yani windows 7 de öyle güvenli falan değil aslında

bu da güzelmiş,
      sağolasın öğrenmiş okduk.
      bu arada boş sözlerle uğraşacak vaktimiz yok.

• Er
      4 Mesaj
      05 Eylül 2011 16:03:28
      ARKADAŞIM!Format felan atmana gerek yok elemsoft recovery indir iso formatında cd ye yazdır nerodar sonra pc yi cd den başlat o sana şifreyi söyleyecektir eğer yapaazsan bana yaz ben sana detaylı anlatayım.

• Yarbay
      2171 Mesaj
      08 Eylül 2011 15:50:23

quote:

Orijinalden alıntı: cihangoren

Active boot disk 5 plus adlı programı google dan bul ve indir.
      İndirdiğin dosyayı neroda kalıp dosyası olarak yazdır.

Pc nize reset atın bios'a girin öncelikli boot'u Cd sürücüsüne verin Active Boot cd sini cd sürücünüze takın Save&Exit diyin ve bekleyin.Cd den boot için herhangi bir tuşa basın dediğinde rasgele bi tuşa basın ve bekleyin.Karşınıza ayrı bir işletim sistemi gibi active boot sistemi gelecektir.Başlat simgesi gibi olan programın kendi simgesine tıklayın programlar kısmından Password Charger ı seçin ayarlara dokunmadan next diyin karşınıza kullanıcı listesi gelecek.Şifreli olan kullanıcıyı seçerek next diyin hiçbirşeye dokunmayın muhtemelen orda password never expires seçili olacaktır.SAVE'e basın ve pc nize reset atın Cd yi çıkartın bilgisayarınız normal olarak başlasın ve şifresiz olarak açılsın.

Kolay gelsin

daha once arkdasın bahsettıgı actıve boot cd programını kullandım gercekten harıka etık olarak aykırı oldugu ıcın parolayı soylemıyor ama sıfırlıyor

quote:

Orijinalden alıntı: TOLGA2727

ARKADAŞIM!Format felan atmana gerek yok elemsoft recovery indir iso formatında cd ye yazdır nerodar sonra pc yi cd den başlat o sana şifreyi söyleyecektir eğer yapaazsan bana yaz ben sana detaylı anlatayım.

bu programı da merak ettım indirip deneyecegım

• Yarbay
      2171 Mesaj
      08 Eylül 2011 15:52:51
      program detaylı anlatımı burada

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 8 Eylül 2011; 15:53:32 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Mart 2013 23:36:42
      Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım

http://www.patronforum....showthread.php?tid=17301

• Er
      2 Mesaj
      05 Mart 2013 15:57:09
      Arkaşlar programı nerden indirbilirm

• Er
      2 Mesaj
      05 Mart 2013 15:58:24
      Arkaşlar programı nerden indirbilirm

• Teğmen
      112 Mesaj
      29 Mart 2013 13:27:14
      Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım ben bu kouya bakarak yaptım sizede belki faydası olabilir.
      http://www.patronforum....showthread.php?tid=17301

paylaşım adına patronforum
    • Yüzbaşı
      912 Mesaj
      29 Ağustos 2013 14:20:41
      kardeş ilk olarak bir yerden internetten falan cd den onyukleme yapıp geçici olarak çalışan mini xp cd si bul veya asus un harddisk ini başka bir pc ye takıp masaüstündeki şeyleri falan yedekle sonra format at yedeklerini programlarını falan kur en sağlamı boyle olur k.g

• Yüzbaşı
      472 Mesaj
      29 Ağustos 2013 22:10:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Deli_-manyak

Arkadaşlar,
      Asus notebook ta windows7 yüklü oturum şifresini unuttuk nasıl açabilirim?

windows7 dvd sini takıcaksın. dvd içersindeki setup dosyasına tıklıcaksın. setup a tıklıyarak format attıgın için hdd biçimlendirilmez.. hem dosyalarını geri alıcaksın hemde yeni sistemi kurcaksın.

Intel Core i5 4690K 4.5 ghz / Msi Z97 Gaming 3 / Msi Gtx 970 Gamıng 4G / Kingston 8GB (2x4GB) HyperX DDR3 1600MHz CL9 / Seagate Barracuda 1 Tb 7200 Rpm / Samsung 840 Evo 250 Gb / CoolerMaster Hyper 212 evo/ COOLER MASTER G650M 80PLUS 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI ....
    • Er
      1 Mesaj
      04 Şubat 2014 00:02:52
      YÖNTEM1:Şifreyi bilmiyosan CTRL+ALT+DEL+DEL (DEL e 2 kere bas) ve çıkan ekranda ADMİNİSTRATOR yaz ve pc açıldı ondan sonra git şifreyi değiştir veya kaldır.
      YÖNTEM2:PC açıkken ve şifreyi yazcak yerdeyken bilgisayarı kapatma tuşuna basıl tut ve açarken güvenli modu seç ve pc açıldı ondan sonra git şifreyi değiştir veya kaldır.

• Er
      3 Mesaj
      06 Şubat 2014 10:10:22
      arkadaşlar formata gerek yok bakın arkadaşlar şifreyi unuttuğunuzda bilgisayarı kapatın yenide açın açılırken f8 basıp basıp çekin hızlıca sonra orada sadece güvenli modda başlayı seçin burası çok önemli internet yada komutla deil sadece güvenli modda başlatın sonra adminastör var ona tıklayın yönetici olacaksınız sonra açıldığında biraz yavaş olabilir sabredin sonra denetim masasına gidin kullanıcı hesapları şifreyi unnuttuğunuz hesaba tıklyın sonra parolayı kaldıra tıklayın sonra normal olarak yeniden başlatın bitti ilgilini için teşşekürler lütfen bu mesajı bütün forumlara yayın allah rızası için herkes öğrensin tekrar teşekkürler

• Binbaşı
      1192 Mesaj
      06 Şubat 2014 11:07:43
      quote:

Orijinalden alıntı: tarık0001

arkadaşlar formata gerek yok bakın arkadaşlar şifreyi unuttuğunuzda bilgisayarı kapatın yenide açın açılırken f8 basıp basıp çekin hızlıca sonra orada sadece güvenli modda başlayı seçin burası çok önemli internet yada komutla deil sadece güvenli modda başlatın sonra adminastör var ona tıklayın yönetici olacaksınız sonra açıldığında biraz yavaş olabilir sabredin sonra denetim masasına gidin kullanıcı hesapları şifreyi unnuttuğunuz hesaba tıklyın sonra parolayı kaldıra tıklayın sonra normal olarak yeniden başlatın bitti ilgilini için teşşekürler lütfen bu mesajı bütün forumlara yayın allah rızası için herkes öğrensin tekrar teşekkürler

bu bahsettiğiniz çözüm windows xp için geçerli.windows 7 de mümkün değil.windows 7 de şifre ekranını pass geçtiren dos programları var.bunlar ile sorununuzu çözebilirsiniz.

• Çavuş
      45 Mesaj
      06 Şubat 2014 21:42:20
      Hadi bklm hayirlis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Herkes Bir Gün Ölümü Tadacaktır.
    • Çavuş
      80 Mesaj
      16 Şubat 2014 23:54:16
      Hiren's boot cd ile pc yi (notebook'u) başlatıp active password changer'ı seçerek şifrenizi kaldırabilirsiniz.Tüm bu işlemler 5dk.

• Çavuş
      45 Mesaj
      18 Şubat 2014 09:47:24
      Komut istemi ile başlat. Dos'da (Cmd) "net user kullanıcıadı" yazarsanız tamamdır işlem.

• Er
      2 Mesaj
      09 Ocak 2015 16:06:37
      arkadaşlar güvenli modda da şifre istio napcam
      aciil söyleyin babamın leptobundayım kasa windows 7 ultimate 32 bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0747 -- 9 Ocak 2015; 16:08:53 >

• Er
      2 Mesaj
      09 Ocak 2015 16:10:46

nerde CTRL+ALT+DEL+DEL bascaz basıom şifre girdiğimiz yere

bendenogreninkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> WINDOWS 7 DE OTURUM ŞİFRESİ UNUTULDU NASIL AÇABİLİRİZ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.